18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Lob

ghen • 2015-02-17, 09:07
Historyjka prawdziwa, może kogoś rozbawi.
Byłem wtedy w wieku, kiedy można było kurze na stojąco do dupy zajrzeć. Nie było jeszcze internetu, a w TV były tylko dwa programy. Większość czasu spędzało się na dworze, robiąc rzeczy mniej lub bardziej bezpieczne. W pobliżu boisko, można było w piłę pograć, albo w wysokiej trawie na łące w chowanego się bawić. Była nas trójka, z czego jeden o coś się tam obraził i z już bezpiecznej w jego mniemaniu odległości zaczął coś tam pyskować. Niewiele myśląc schylam się po kamień (tamten w tym czasie w tył zwrot i szpula na chatę), ważę go chwilę w ręce i jebut bez przekonania za delikwentem wysokim lobem. Dalej jak na filmie - trasa, po której sp***alał kozak zbiegła się z miejscem lądowania kamyka. Jeb, kolana, pysk na strusia i leży. Koleś obok mnie łapie mnie za ramię i mówi:
- i KAJ MY GO TEROZ ZAKOPIYMY...??

Trochę byliśmy zesrani, ale skończyło się tylko na małym rozcięciu na dyńce i odrapanym nosie przy lądowaniu.

Pierwszy temat, hejt'em all.

ghen

2015-02-17, 13:35
ulifont napisał/a:

Jakie to jest ch*jowe i na siłę pokazujące jaki to autor już jest "stary", ci powyżej nie lepsi, chwalą się, że za dziecka biegali po podwórku i rzucali w siebie, normalnie niespotykane w tym wieku, trzeba to ogłosić reszcie niech zapoznają się z takimi nietypowymi zdarzeniami.


Na siłę to cię chyba robili. Co, masz zwichnięty nadgarstek i nie możesz sobie ulżyć ? ch*jowe? To wracaj na dział historia i dokument, tam taki jeden pisze zajebiste teksty. O Pistulce i takie tam.

kevin171 napisał/a:

Podoba mi sie twoj styl pisania. Zartowalem. Wymuszony jak usmiech kaczynskiego. Nie ma piwa :)


Jakaż metafora zacna, a i sucha przy tym. Jak pani Ogórek.

ulifont

2015-02-17, 13:48
imbryg napisał/a:

@ulifont

idź być lewakiem gdzieś indziej


jaaa, oryginał jak każdy "prawak" - użytkownikami tego portalu jest tak łatwo manipulować, co można zauważyć w komentarzach

ghen napisał/a:


Na siłę to cię chyba robili. Co, masz zwichnięty nadgarstek i nie możesz sobie ulżyć ? ch*jowe? To wracaj na dział historia i dokument, tam taki jeden pisze zajebiste teksty. O Pistulce i takie tam.
.


Niby lepsze wypociny o jakichś twoich ch*jowych zabawach zabawach z kolegą ze wsi? Jak masz tyle lat co podałeś to jesteś zwyczajnym debilem, ja pie**ole, że też ludzie dają piwa za takie żenujące teksty.
Napisz, że biegałeś po podwórku z kolegą, a nie siedziałeś przed komputerem i kiedyś nie było kablówki i już małolaci na siłę próbujący być dorosłymi "piwkują".

ghen

2015-02-17, 14:00
ulifont napisał/a:

Niby lepsze wypociny o jakichś twoich ch*jowych zabawach zabawach z kolegą ze wsi? Jak masz tyle lat co podałeś to jesteś zwyczajnym debilem, ja pie**ole, że też ludzie dają piwa za takie żenujące teksty.
Napisz, że biegałeś po podwórku z kolegą, a nie siedziałeś przed komputerem i kiedyś nie było kablówki i już małolaci na siłę próbujący być dorosłymi "piwkują".


To powiem Ci wprost: nie podoba ci się to wypie**alaj, a nie mendzisz i skomlesz tu jak skopana suka. A debil to cię zrobił i to pewnie ze smutnym grymasem na twarzy, może dlatego przypie**alasz się do ludzi. Czas akcji zdarzenia miał tu ch*j do rzeczy, a ty jęczysz i płaczesz jak wychędożona córka młynarza nad stratą swojej cnoty.

ulifont

2015-02-17, 14:46
ghen napisał/a:


To powiem Ci wprost: nie podoba ci się to wypie**alaj, a nie mendzisz i skomlesz tu jak skopana suka. A debil to cię zrobił i to pewnie ze smutnym grymasem na twarzy, może dlatego przypie**alasz się do ludzi. Czas akcji zdarzenia miał tu ch*j do rzeczy, a ty jęczysz i płaczesz jak wychędożona córka młynarza nad stratą swojej cnoty.


Skoro wrzucasz tu te gówno to musisz się liczyć ze słowami krytyki, a ty rzucasz mięsem i obrażasz ludzi, których nie znasz. Jesteś najlepszym przykładem biedy umysłowej. Teraz skasuj konto, przeproś i sam możesz "wypie**alać".

Loaloa

2015-02-17, 14:59
Gdzie jak gdzie, ale na ślunsku to chyba dziur w ziemi nie brakuje.

riddick1773

2015-02-17, 16:03
na zaglądaniu kurze do dupy skończyłem, co za patologia...

Davidzior

2015-02-17, 16:23
riddick1773 napisał/a:

na zaglądaniu kurze do dupy skończyłem, co za patologia...



A czego się spodziewałeś po hanysie? Widać po górnikach jaki to motłoch.

dadek69

2015-02-17, 16:29
nadal masz mu za złe, że rzucił Cię tym kamieniem?

dmnkzl

2015-02-17, 16:37
Dokładnie w ten sam sposób potraktowałem psa :D Widzę pies w oddali szczeka na mnie, a że ja szedł w jego stronę, to naturalny odruch - pochyliłem się po kamień. Pies widząc to zaczął uciekać, przez co odległość między nami była naprawdę spora, ok 50 metrów, jednak nie zwątpiłem i cisnąłem co sił w jego stronę, kamień leciał kilka sekund po czym usłyszałem soczyste uderzenie o czaszkę kundla. Nie jest znany mi dalszy jego los, gdy stylu dziewczynki z The Ring odszedł w tylko sobie znanym kierunku. Pozostawiając za sobą jedynie echo przeraźliwego jazgotu.

Badderdandem

2015-02-17, 16:43
@dmnkzl

"Widzę pies w oddali szczeka na mnie, a że ja szedł w jego stronę"

Po tym zdaniu, ja zem stwierdzil, zes ty glupi jak cholewa w twym gumacu.

Jakbym cie przypalil, ze zwierzeta meczysz to tym samym kamieniem rozj***lbym ci ten pusty baniak.

plverti

2015-02-17, 16:55
Czy Ty k***a we mnie jebłeś ? XD też miałem taką sytuację, i myślałem że gostek nie dorzuci kamienia.

krzyhman

2015-02-17, 19:14
Za wspomnienia czasów kiedy mieliśmy jeszcze życie zawsze piwo.

ghen

2015-02-17, 20:11
ulifont napisał/a:


Skoro wrzucasz tu te gówno to musisz się liczyć ze słowami krytyki, a ty rzucasz mięsem i obrażasz ludzi, których nie znasz. Jesteś najlepszym przykładem biedy umysłowej. Teraz skasuj konto, przeproś i sam możesz "wypie**alać".



Znalazł się juror od oceny jakości. Krytyk zasrany z pękniętą dupą. Obrażać zacząłeś ty pierwszy, to raz. Dwa, kładę wielki ch*j na twojej opinii o moim poście. Krytyka jest wskazana zawsze, ale konstruktywna, a nie na poziomie wspomnianej przez ciebie biedy umysłowej. Czytając to, co piszesz można przypuszczać, że życie musi cię strasznie kopać w dupę, skądś musi się brać to malkontenctwo i frustracja. Może szef cię ciśnie, albo masz chroniczne zaparcia, nie wiem. I wreszcie trzy: porządzić możesz sobie palcem w swojej dupie, pod warunkiem, że twój stary już wyciągnął z niej swój palec. Kasować konta nie mam zamiaru, przepraszać nie mam za co i powtórzę ci raz jeszcze: wypie**alaj.

voidinfinity

2015-02-17, 20:28
Jakość tematu i ilość piw jest doskonałym przykładem dlaczego demokracja nie działa :krejzi:

ulifont

2015-02-17, 20:36
ghen napisał/a:



Znalazł się juror od oceny jakości. Krytyk zasrany z pękniętą dupą. Obrażać zacząłeś ty pierwszy, to raz. Dwa, kładę wielki ch*j na twojej opinii o moim poście. Krytyka jest wskazana zawsze, ale konstruktywna, a nie na poziomie wspomnianej przez ciebie biedy umysłowej. Czytając to, co piszesz można przypuszczać, że życie musi cię strasznie kopać w dupę, skądś musi się brać to malkontenctwo i frustracja. Może szef cię ciśnie, albo masz chroniczne zaparcia, nie wiem. I wreszcie trzy: porządzić możesz sobie palcem w swojej dupie, pod warunkiem, że twój stary już wyciągnął z niej swój palec. Kasować konta nie mam zamiaru, przepraszać nie mam za co i powtórzę ci raz jeszcze: wypie**alaj.


pie**olnąłeś tekst pełen bluzgów i zarzucasz mi frustrację? Co ty masz z tym "moim starym" i skasuj wreszcie konto tak jak ci rozkazałem.