18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Live z nieudanego samobója.

Pszenny_Chleb • 2023-03-10, 11:06
Powód rozterki miłosne.
Główna akcja od 0:36.


Cipczan

2023-03-10, 13:08
Bieg z petem w ryju miał doprowadzić do zawału czy jaki ch*j?

martika

2023-03-10, 13:17
Dosyć niski musiał być ten budynek bo w sumie nic jej nie jest skoro może ruszać łapami i nadal gadać do telefonu

Insaner

2023-03-10, 13:26
Jej skok trwa niecałe 1,5 / 2 sekundy przy czym wzięła duży rozbieg więc nie spadała centralnie w dół tylko leciała na nogi po łuku. Nie wiem skąd ona k***a skakała, chyba ze schodków na klatce schodowej.

A tak na serio to wygląda to na jakieś 1, może MAX drugie piętro jak się zatrzyma film to widać na poszczególnych klatkach, że jest na poziomie koron niezbyt okazałych drzewek w jakimś parku i z dość bliska widać chodnik z różowej kostki (albo ścieżkę rowerową). Albo jest głupia jak but, albo specjalnie wybrała sobie takie miejsce żeby mieć dobry materiał do sieci i "próbę samobójczą" w tik tokowym życiorysie... Co prawda wystarczy się potknąć na ulicy i uderzyć pechowo głową o krawężnik aby umrzeć, ale jak ktoś skacze z takiej wysokości na trawnik na nogi to albo je połamie, albo w najgorszym razie kręgosłup...

GeorgeHarvey1

2023-03-10, 13:31
Atencjuszka pie**olona, ale fajnie jęczy

Franki

2023-03-10, 13:32
Nawet wrony zaczęły się śmiać jak jebnęła

smc

2023-03-10, 13:33
Wcześniej bolało serce, teraz dupa...

Ziomee22

2023-03-10, 13:33
Kasia z 13 posterunku ? :D j***na ale do końca musi ten zj***ny ryj do tel kierować

freddy.krueger

2023-03-10, 13:33
Ciężko skomentować zachowanie tego gówno-mózga ...

Yelu

2023-03-10, 13:39
Wie ktoś kiedy druga część po wprowadzeniu poprawek?

newsote1

2023-03-10, 13:47
Takie male pytanko. Gdy samobójca krzyczy "pomocy!!!" to jak mam pomagac? Dobijać cegłówką czy wzywać karetkę? Poważnie pytam.

Alchemik

2023-03-10, 13:56
Insaner napisał/a:

Jej skok trwa niecałe 1,5 / 2 sekundy przy czym wzięła duży rozbieg więc nie spadała centralnie w dół tylko leciała na nogi po łuku. Nie wiem skąd ona k***a skakała, chyba ze schodków na klatce schodowej.
A tak na serio to wygląda to na jakieś 1, może MAX drugie piętro jak się zatrzyma film to widać na poszczególnych klatkach, że jest na poziomie koron niezbyt okazałych drzewek w jakimś parku i z dość bliska widać chodnik z różowej kostki (albo ścieżkę rowerową). Albo jest głupia jak but, albo specjalnie wybrała sobie takie miejsce żeby mieć dobry materiał do sieci i "próbę samobójczą" w tik tokowym życiorysie... Co prawda wystarczy się potknąć na ulicy i uderzyć pechowo głową o krawężnik aby umrzeć, ale jak ktoś skacze z takiej wysokości na trawnik na nogi to albo je połamie, albo w najgorszym razie kręgosłup...




Trzeba było uważać na lekcjach fizyki. Jeśli mamy do czynienia z punktem materialnym (a nasz obiekt badań można tak potraktować ze względu na mało znaczącą siłę nośną [dla uproszczenia rośnie ona wraz z prędkością]) to czas w jakim ciało z prędkością poziomą na wysokości dotknie ziemi jest taki sam jak dla spadku swobodnego. Dlatego wysokość z jakiej spadała to 1/2gt^2 co daje nam 11 metrów dla 1.5 sekundy i ok 19 metrów dla 2 sekund spadku.

VViVir

2023-03-10, 14:04
~VeIture napisał/a:

Skakanie z dachu piętrowego budynku dla lajków...
Mieszkałem w 15 piętrowym bloku i gwarantuję, że jakby skoczyła z takiego dachu to by nie płakała na końcu.



Zazdrościsz po prostu że tak biegała przed skokiem

syaoran937

2023-03-10, 14:41
aż się wrony z niej śmieją