18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lisek z Jakucji

T3RMINATOR • 2020-12-24, 03:51
Traktorzyści i zabawa z liskiem. :mikolaj:



W Jakucji rodzeństwo przejechało lisa traktorem, po czym kopnęło nieszczęsne zwierzę i udusiło je. Łupieżcy szczęśliwie nagrali to wszystko na wideo, które później szczęśliwie udostępnili wszystkim. Jednak koledzy z Ministerstwa Ekologii, a nawet Ministerstwa Spraw Wewnętrznych również docenili wideo, nie byli pod wrażeniem pomysłu drani i są bardzo zdeterminowani, aby wlutować maksymalną karę dla obu braci.

Halman

2020-12-24, 04:12

~DMT

2020-12-24, 04:21
Halman, Pamiętasz, jak próbowawałeś odbić się od sierści liska? Won...

bickle027

2020-12-24, 04:34
Ja się w wasze spory nie wpie**alam, ale chciałem powiedzieć, że tylko małe życiowe p*zdy/przegrywy znęcają się nad bezbronnymi zwierzętami. Pozdrawiam świątecznie

RadosnyRabarbar

2020-12-24, 04:59
Rozumiem męczenie ludzi, ale po cholerę męczyć zwierzęta.

Asuritta

2020-12-24, 05:18
Rozumiem przejechać psa ... ale liska :/ szkoda bo piękne żwirze które nie szcza i nie sra wszędzie... chowa odchody jak kot zasypując luźną glebą ... psy i dziki rozk***iać!

skywalker75

2020-12-24, 06:15
Lisek ewidentnie ma wściekliznę , pewnie nie uciekał przed traktorem, a teraz nawet połamany atakuje

SpeedyG

2020-12-24, 06:18
Debile z was.
Dzikie zwierzęta ze wścieklizną lgną do ludzi, a jak wiadomo to choroba śmiertelna. Lepiej takiego liska, bociana czy innego kunolisa zlikwidować, aby nie rozprzestrzeniał choroby, a truchło dobrze byłoby spalić, żeby inne dzikie zwierzęta nie zaraziły się przy konsumpcji zwłok.

Darkwaterfall

2020-12-24, 06:29
SpeedyG napisał/a:

Debile z was.
Dzikie zwierzęta ze wścieklizną lgną do ludzi, a jak wiadomo to choroba śmiertelna. Lepiej takiego liska, bociana czy innego kunolisa zlikwidować, aby nie rozprzestrzeniał choroby, a truchło dobrze byłoby spalić, żeby inne dzikie zwierzęta nie zaraziły się przy konsumpcji zwłok.



ch*j wie czy miał wściekliznę. I nie lgnął do ludzi tylko próbował się bronić poprzez atak.

Juzwa

2020-12-24, 08:42
SpeedyG napisał/a:

Lepiej takiego liska, bociana czy innego kunolisa zlikwidować, aby nie rozprzestrzeniał choroby, a truchło dobrze byłoby spalić, żeby inne dzikie zwierzęta nie zaraziły się przy konsumpcji zwłok.



Zlikwidować, ale nie znęcać się nad nim. Humanitaryzm polega na tym, jak traktuje się słabszych czy bezbronnych. Lis jest raczej słabszy od człowieka.

SpeedyG

2020-12-24, 10:07
Juzwa napisał/a:

Zlikwidować, ale nie znęcać się nad nim. Humanitaryzm polega na tym, jak traktuje się słabszych czy bezbronnych. Lis jest raczej słabszy od człowieka.



Czyli jak go miał niby zabić tak aby nie dać się ugryźć nie mając broni, ani nawet siekiery czy łopaty?

Kutarate-Miszcz

2020-12-24, 10:58
SpeedyG napisał/a:

Czyli jak go miał niby zabić tak aby nie dać się ugryźć nie mając broni, ani nawet siekiery czy łopaty?



Wychodzi na to że telepatycznie... :amused:

Pandemio-psychoza

2020-12-24, 11:47
Juzwa napisał/a:

Zlikwidować, ale nie znęcać się nad nim.....



Pitolisz.
Wściekły lis i tak nie czuje bólu, choćbyś mu obcinał łapę kawałek po kawałku.
Jestem ekspertem, bo obejrzałem pół odcinka sagi "Zmierzch".

Takafura

2020-12-24, 14:29
SpeedyG napisał/a:

Debile z was.
Dzikie zwierzęta ze wścieklizną lgną do ludzi, a jak wiadomo to choroba śmiertelna. Lepiej takiego liska, bociana czy innego kunolisa zlikwidować, aby nie rozprzestrzeniał choroby, a truchło dobrze byłoby spalić, żeby inne dzikie zwierzęta nie zaraziły się przy konsumpcji zwłok.


Bociana ze wścieklizną ? Serio ?


kruczekw90

2020-12-24, 16:41
Pewnie liska rozjechali jak był schowany pod śniegiem.jak Dla mnie uduszenie zwierzaka w takim stanie to akt łaski