18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lisek z Jakucji

T3RMINATOR • 2020-12-24, 03:51
Traktorzyści i zabawa z liskiem. :mikolaj:



W Jakucji rodzeństwo przejechało lisa traktorem, po czym kopnęło nieszczęsne zwierzę i udusiło je. Łupieżcy szczęśliwie nagrali to wszystko na wideo, które później szczęśliwie udostępnili wszystkim. Jednak koledzy z Ministerstwa Ekologii, a nawet Ministerstwa Spraw Wewnętrznych również docenili wideo, nie byli pod wrażeniem pomysłu drani i są bardzo zdeterminowani, aby wlutować maksymalną karę dla obu braci.

Mors_Nigra

2020-12-24, 17:31
Ale wiecie tępaki, ze lisy to szkodniki dla rolników??? Żeby wam się w mieszkaniach szczury i karaluchy zalęgły i niech was ręce wszystkich bogów bronią przed tępieniem ich! Tfu!

rutman

2020-12-25, 01:41
Dajcie mi prace jako utylizator rodzaju ludzkiego. Kazdy wie, ze jest za duzo ludzi na swiecie. Ja z checia pomoge planecie i bede odpie**alal cala patologie w najrozniejszy sposob. Moge torturowac, obdzierac ze skory, za co tylko mi zaplaca. Mam wiekszy sentyment do zwierzat niz do ludzi od zawsze. Kazdy by skorzystal na wprowadzeniu takiego zawodu.

Pandemio-psychoza

2020-12-25, 02:18
Mors_Nigra napisał/a:

Ale wiecie tępaki, ze lisy to szkodniki dla rolników??? Żeby wam się w mieszkaniach szczury i karaluchy zalęgły i niech was ręce wszystkich bogów bronią przed tępieniem ich! Tfu!



Nie strachaj się tak.
Nikt tu nie zamierza tępić rolników.

castagir

2020-12-25, 13:05
Mors_Nigra napisał/a:

Ale wiecie tępaki, ze lisy to szkodniki dla rolników??? Żeby wam się w mieszkaniach szczury i karaluchy zalęgły i niech was ręce wszystkich bogów bronią przed tępieniem ich! Tfu!



A wiesz, że rolnicy to szkodniki dla gospodarki i normalnych uczciciwe pracujących obywateli?

Pandemio-psychoza

2020-12-25, 14:40
castagir napisał/a:

A wiesz, że rolnicy to szkodniki dla gospodarki i normalnych uczciciwe pracujących obywateli?



Może pasożyty ale to nie jest ich wina, że wystarczy że płacą 1600 rocznie by mieć 1600 emerytury, gdy inni płacą1300zł miesięcznie aby mieć 800zł emerytury.