18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Liroy - Twoja córka

tribal216 • 2012-07-06, 10:12
dobre wykonanie ;-)

JohnnyRocketfingers

2012-07-07, 21:59
osobliwy nick napisał/a:



Pierdzielisz. Akurat wychowywałem się w tych czasach i żaden Liroy to nie była dobra muzyka. To było zawsze kompletne dno. Bo dno zawsze będzie dnem. Pamiętam jak jako gówniarze (czyli z założenia istoty nie mające wyrobionego jeszcze jakiegoś szczególnie wyśrubowanego zmysłu smaku) krytykowaliśmy go za tępe teksty, za tendencyjne i tępe wulgaryzmy, za prostackie odniesienia do tekstu, nawet za wokal mu się dostało. Nikt z moich znajomych tego shitu nie słuchał.





Tak a na podworko wychodziles z mama za raczke po odrobieniu lekcji i po podwieczorku ale tylko na 15 minut zeby ci spaliny nie zaszkodzily.

orzechccc

2012-07-08, 00:26
Tylko FIRMA jebac policje

fhMichaelo

2012-07-08, 01:08
Odwieczna meka z ciot rockmenów i metali, którzy non-stop zamiast słuchać tego swojego terekumkum to hejtują jaki rap jest zły i bla bla bla.
Won słuchać czego chcecie i jak chcecie bo o gustach się nie dyskutuje i nauczcie się tego raz na zawsze

ZiomZaZiomem

2012-07-08, 08:28
Extrime znowu nie przesadzaj bo są jeszcze na tej scenie zawodnicy , którzy trzymają ciągle pewien poziom z którego nie schodzą i nie robią masowego modnego ostatni czasy gówna . Chodzi mi głównie o raperów z podziemia . A co do Liroya to był w tamtych czasach najlepszy i dlatego go hejtowano . AMEN

reghis

2012-07-12, 16:05
jar3k-1987 napisał/a:

...to chyba nie słuchałeś np Ostrego, Gurala, Grubsona, Pono, Sokoła itp bo ich RAP to jest RAP...



hahahaha u just made my day :)

Ty chyba rapu nie slyszales kolego...

koniu90f

2013-08-19, 01:57
Witam.
Jestem całkiem zdziwiony że znalazłem tutaj filmik mojego autorstwa. I rozbawiony hate'em którym go obdarzają ludzie, którzy podważają inteligencje innych osób, na temat których nie mają najmniejszego chociażby skrawka informacji. Rozumiem że nie każdy ma takie same gusta, ale robić z siebie nadętego pawiana ponieważ to parodiowy klip zrobiony w mechanice gry? Czy aby niektórzy nie powinni wyluzować? Film jest parodią, miał bawić, jeśli spodziewaliście się epopei, bądź dywagacji na życiowe tematy, czy gołych dup tańczących przed ekranem to zalecam zakup nerwosolu, i skierowanie uwagi na inne filmiki.

Viktorek napisał/a:

W WoW'a nie grałem i raczej grać nie będę, dlatego tego czy ch*jowy jest czy też nie oceniać nie zamierzam... Ale do robienia tego typu teledysków nadaje się wręcz niesamowicie. Nie wiem czy to ten sam twórca czy jakiś naśladowca (albo pierwowzór) ale kilka lat temu trafiłem na podobny teledysk do muzyki Normalsów:
/watch?v=uin-apUakt0
I jest to najlepszy tego typu film z wykorzystaniem gry jaki widziałem.
(Nie mam pojęcia jak wstawić film w komentarzu, więc wrzucam link do yt, jeśli komuś by się chciało to będę wdzięczny za wyjaśnienia w pw)



Filmik o którym wspominasz Kolego nie jest mój. Ale znam jego autora osobiście. Graliśmy razem na tych samych serwerach. Hobby dawno odłożone w kąt.

LarryFoulke napisał/a:


No ale co to za filmik? Podejrzewam, że gracz WoWa podniecił się, że ktoś o seksie śpiewa. :samoboj: Podpisuję się pod wnioskiem w pierwszym poście.


Twoje podejrzenia są mylne. Uznałem tekst za chamski i rozbawił mnie na maksa. Postanowiłem zrobić z tego filmik parodiowy for fun jako nastolatek. Widać niektórzy rozumieją i dostrzegli w nim aspekt humoru, a inni myślą tylko o seksie i jak napisać kretyński post żebrząc o piwka na sadisticu.

Nie byłem wtedy, i nie jestem teraz, znawcą tego gatunku muzyki. Filmik powstał dla ludzi, którzy uznają go za zabawny i szczerze, gdy go stworzyłem nie spodziewałem się na nim więcej niż 100 wyświetleń. Ciesze się że są pod nim like'i, jakieś tam udostępnienia i inne -uje muje dzikie węże, to dla mnie notka że pomimo straty czasu jaką była gra w wowa, w wyniku młodzieńczej zachcianki taka rzesza ludzi miała kilka minut śmiechu. A co do reszty? Alt-F4, mały krzyżyk w prawym górnym rogu, ewentualnie zminimalizujcie. Chyba że lubicie się sapać z byle powodu, w takim razie no probs.

Kolego tribal216 powinnieneś się podzielić tymi piwkami, które tutaj nagromadziłeś :piwo: