18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Liga mistrzow Partizan Belgrad

robertoo • 2013-08-08, 15:54


Sytuacja miala miejsce po meczu Partizan Belgrad vs Ludogorec Razgrad. Partizan oba mecze w walce o LM zenujaco przegral, kibice uznali ze zawodnicy sa ch*ja warci, koszulke kazali wsadzic zawodnikowi w dupe, a na opaske kapitanska to trzeba zasluzyc. Polecam ogladac dzis Lecha Poznan, podobne rzeczy moga sie dziac, juz tydzien temu jak LEch dal dupy w Wilnie to musieli sie jak male dzieci tlumaczyc zagorzalym sympatykom :)

jacekmatys

2013-08-08, 22:02
Wielcy k***a kibice...ja pie**ole...

RacjonalnyHultaj

2013-08-09, 00:16
jacekmatys napisał/a:

Wielcy k***a kibice...ja pie**ole...


Lepsi tacy kibice, niż zaślepione pajace (do których widocznie należysz), którzy nieważne co by się działo, jak by ich piłkarze w dupę nie rżnęli, to będą "umierać za klub". Rozumiem, że można klubowi kibicować i powinno się to robić również wtedy, kiedy ma jakieś problemy, gorzej mu idzie, ale klub na jakimś poziomie nie może sobie pozwalać na dwie wpadki pod rząd - tak, jak np. ta drużyna i Lech. Problem w tym, że za granicą wiedzą co zrobić z takimi ku*asami, którzy zarabiają w miesiąc więcej, niż ty przez całe życie, a u nas będą im lizać dupę, tylko właściwie w jakim celu? Między innymi przez podejście takich niedorajd i lubiących bycie dymanym przez ch*jków, którym się dla nich nie chce nawet biegać, ten kraj nadal będzie miał taką, a nie inną ligę.

A zapomniałbym - pie**olnij się w beret następnym razem przed dodaniem tego typu komentarza.

golip

2013-08-09, 18:12
Jasne, że dobrze zrobili. Piłkarze grają dla kibiców! To właśnie kibice generują budżet, powodują ewentualną rozbudowę stadionu, przyciągają sponsorów. Tylko dzięki wiernym kibicom klub zarabia na wypłaty dla zawodników. Jeżeli wicemistrz polski zostaje wyeliminowany z LE w tak żenującym stylu to kibice mają prawo się wk***ić i zachować się w ten sposób http://www.sadistic.pl/kibice-zegnjaja-pilkarzy-lecha-poznan-po-odpadnieciu-z-le-vt220967.htm

job_twaju_mać

2013-08-09, 18:14
I k***a bardzo dobrze, niech się teraz wstydzą. Może to jakoś zmotywuje ich do gry, bo taka drużyna nie zasługuje na takich kibiców. Mam nadzieję, że u nas będą takie akcje jak ta, najlepiej na meczu kochanej reprezentacji.

jacekmatys

2013-08-09, 19:16
RacjonalnyHultaj napisał/a:


Lepsi tacy kibice, niż zaślepione pajace (do których widocznie należysz), którzy nieważne co by się działo, jak by ich piłkarze w dupę nie rżnęli, to będą "umierać za klub". Rozumiem, że można klubowi kibicować i powinno się to robić również wtedy, kiedy ma jakieś problemy, gorzej mu idzie, ale klub na jakimś poziomie nie może sobie pozwalać na dwie wpadki pod rząd - tak, jak np. ta drużyna i Lech. Problem w tym, że za granicą wiedzą co zrobić z takimi ku*asami, którzy zarabiają w miesiąc więcej, niż ty przez całe życie, a u nas będą im lizać dupę, tylko właściwie w jakim celu? Między innymi przez podejście takich niedorajd i lubiących bycie dymanym przez ch*jków, którym się dla nich nie chce nawet biegać, ten kraj nadal będzie miał taką, a nie inną ligę.

A zapomniałbym - pie**olnij się w beret następnym razem przed dodaniem tego typu komentarza.



Nie jestem kibicem.Musiałem Ci odpowiedzieć bo bym nie usnął chyba.Moim zdaniem nie powinno się robić takich rzeczy,jak koszulka w dupę czy ściągać opaskę bo na nią trzeba zasłużyć..no k***a mać!Jesteś taki odważny to podejdź do np.policjanta i zabierz mu odznakę bo wlepił Ci mandat za przechodzenie na czerwonym...albo idź do sklepu i wyjeb ekspedientce w ryj bo się nie nadajae do pracy sprzedając Ci nie świeży jogurt. I BTW sam się pie**olnij w beret durniu,ja Cię k***a nie obraziłem mistrzu sadola :idzwch*j:

ErniRWL

2013-08-09, 19:24
@up

Typie co ty gadasz? Jak policjant ch*jowo wykonuje swoją robote to zabiera mu się odznakę. Tak jak w każdym innym zawodzie.....

Jak Arboleda zarabia tyle co cała drużyna Żalgirisu i go robili jak chcieli (w Wilnie, rewanżu nie oglądałem, bo sił nie miałem) to powinni go na płocie za jaja powiesić.... A on jeszcze gwiazde udaje, nie lepiej postawić kogoś młodego ? 17 lat i niech się uczy.... co za różnica, gorszego niż arboleda by nie było....

RacjonalnyHultaj

2013-08-09, 19:38
@jacekmatys
Wszyscy ubolewamy nad tym, że jednak odpisałeś i musimy to czytać.
A to, czy byś usnął, szczerze nas wszystkich pie**oli. Patrząc na biedę intelektualną, jaką tutaj prezentujesz już w drugim komentarzu życzę ci bezsennych nocy przez miesiąc.

@ErniRWL
Nie próbuj gościa zrozumieć. Żyje we własnym (popie**olonym) świecie i niech tak pozostanie.

cichenki

2013-08-09, 20:02
jacekmatys napisał/a:



Nie jestem kibicem.Musiałem Ci odpowiedzieć bo bym nie usnął chyba.Moim zdaniem nie powinno się robić takich rzeczy,jak koszulka w dupę czy ściągać opaskę bo na nią trzeba zasłużyć..no k***a mać!Jesteś taki odważny to podejdź do np.policjanta i zabierz mu odznakę bo wlepił Ci mandat za przechodzenie na czerwonym...albo idź do sklepu i wyjeb ekspedientce w ryj bo się nie nadajae do pracy sprzedając Ci nie świeży jogurt. I BTW sam się pie**olnij w beret durniu,ja Cię k***a nie obraziłem mistrzu sadola :idzwch*j:




Mistrzu, ale jak idziesz na mecz i Twoja drużyna ewidentnie daje d*py to co- podziękować im masz? Ty i reszta na stadionie opłacacie tego piłkarza kasą ze swoich bilecików.
A porównanie policjanta/ekspedientki (co policjant winny przepisom? Co ekspedientka jogurtowi?) z grą piłkarza jest tak logiczne i trafne jak wczorajsza postawa Lecha na boisku.

Płyta_Gnojowa

2013-08-09, 20:19
k***a mać przecież to tylko jakiś piłkarski klub...

RacjonalnyHultaj

2013-08-09, 21:19
Płyta_Gnojowa napisał/a:

k***a mać przecież to tylko jakiś piłkarski klub...


Jak mnie wk***iają takie komentarze... Normą jest, że pod każdym tematem na Sadisticu (i nie tylko) MUSI pojawić się jeden taki właśnie komentarz - "ja pie**olę przecież to tylko XYZ".

Pytam zatem najgrzeczniej jak potrafię - po jaki k***a ch*j piszesz coś takiego, skoro dla każdego poruszonego tematu znajdzie się ktoś, kogo to pie**oli, ale równocześnie znajdzie się grupa osób, które to interesuje i chcą wymienić ze sobą kilka zdań/opinii.

Nie wiem czym się interesujesz, ale całkowicie nie przeszkadza mi, że w tematach, które są ci bliskie będziesz się kłócił z kimś, kto ma odmienne od twojego zdanie. Wk***iałbyś się tak samo, gdyby ktoś odbierał ci - bez racjonalnego powodu - możliwość dyskusji, ale nie przeszkadza ci to tak samo wk***iać innych.

Zasada jest prosta - jeśli jakiś temat cię pie**oli, to odpie**ol się od tych, którzy chcą na niego podyskutować. Koniec k***a i kropka.

conrad89

2013-08-09, 22:20
wierni kibice :)

Dusz

2013-08-10, 00:06
No właśnie wierni kibice, przez to że klub gra ch*jowo nie przestaną chodzić na mecze, ale nie będą też udawać że nic się nie dzieje. Nikt nie wymaga od piłkarzy ciągłego wygrywania, ważne jest to żeby przez te 90 minut ZApie**alALI i dawali z siebie wszystko. Brawa dla Grobari!

ankaniemacyckow

2013-08-10, 06:21
@up
Dokładnie. Jakby przez słabe wyniki kibice przestali chodzić na mecze i ogólnie mieli wyj***ne w drużyne to wetdy są ch*j, a nie kibice. Natomiast kibolom (w tym przypadku Lecha i Partizana) zależy na klubie więc nadal chodzą na mecze, przeżywają wyniki i dają do zrozumienia piłkarzykom, że albo walczą DLA klubu na 100% albo wypie**alać. Proste jak r*chanie. Dla fanatycznych kibiców miłość do klubu nie koniecznie idzie w parze z sympatią do piłkarzy, działaczy, prezesów itd., którzy przy następnej nadarzającej się okazji sp***olą dla większej kasy gdzie indziej, żeby tam dalej lecieć w ch*ja i się opie**alać.

Oczywiście są wyjątki i trafiają się piłkarze, którzy zawsze zapie**alają i dla których są rzeczy ważniejsze od kasy na koncie. Wtedy kibice takim zawodnikom szyją flagi, układają przyśpiewki na ich temat i ogólnie darzą zajebistym szacunkiem. Ale nie ma co ukrywać, większość współczesnych piłkrzy to pazerne na kase panienki.