18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kibice żegnjają piłkarzy Lecha Poznań po odpadnięciu z LE

Swirussss • 2013-08-09, 08:12
Lech Poznań pożegnał się z Ligą Europejską po katastrofalnej grze z Żalgirisem Wilno, oto jak piłkarzy Kolejorza pożegnali kibice.


petru23

2013-08-09, 08:14
filmik mało sadystyczny, w przeciwieństwie do całej naszej ligi ;)

Sprajt18

2013-08-09, 08:53
Co oni k***a myśleli... że taki lech czy legia czy nawet śląsk wygra LE lub LM... :erniepalm:

fondas

2013-08-09, 09:33

rybosom

2013-08-09, 10:08
Witam wszystkich lechitow - chcialbym wam pogratulowac - wreszcie zajmujecie odpowiednie miejsce w klasyfikacji - nei jestem zadnym kibicem, ale po tym, jak zobaczylem wasz baner na ostatnim meczu zrobilo mi sie WSTYD! ze mieszkam i bylem kiedykolwiek dumny z lecha i razem z wami zj...by (kieruje te slowa do deb...li, ktorzy wpadli na wspanialy pomysl z banerem) spiewalem pod ratuszem. WSTYD i HANBA dla prawdziwych milosnikow LECHA!!! Na gorszy i mniej poj...bany pomysl nie mogliscie wpasc! Nie jestescie godni nosic barw ani znaku!

donwasyle

2013-08-09, 11:08
Lech to p*zdy i odpadli. Legia to p*zdy i ledwo im się udało ale w następnej rundzie dostaną wpie**ol. Śląsk to p*zdy i też dostaną wpie**ol na boisku. Ogółem mówiąc cała polska liga to p*zdy, które nie potrafią grać w piłkę. Co roku ten sam scenariusz i tylko pośmiewisko dla reszty europy. Skoro takie cypryjskie, rumuńskie, itp. kluby mogą grać w LM, a my nie to chyba o czymś świadczy. Nie wiem na ch*j ci sponsorzy tyle kasy w to szambo ładują jak ci partacze nie potrafią grać.

FrasQs

2013-08-09, 11:38
k***a ,i teraz na sie znowu zacznie lament "Ja wcale nie kibicowałem lechowi,oni są ch*jowi" :/ po ch*j w ogóle chodzicie na te mecze i kibicujecie drużyną które ni ch*ja nie umieją grać. :facepalm:

paner666

2013-08-09, 11:38
u never walk alone
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce
:idzwch*j:

Wayas

2013-08-09, 11:39
Zaraz zaraz, to ktoś jeszcze na polską piłkę chodzi / oglada???? :shock: :shock:

DuckDodgers

2013-08-09, 11:40
sylwia2404 napisał/a:

Legia pozdrawia :amused:



Zajdźcie do fazy pucharowej, przejdźcie przez klasowe drużyny takie jak M. City, strzelcie 3 petardy klubowi klasy Juwentus na wyjeździe to pogadamy :)


Za banner wstyd. Wstyd. Wstyd. Wstyd. Kto z tym k***a wpuścił...

ukcioo

2013-08-09, 11:45
FrasQs napisał/a:

k***a ,i teraz na sie znowu zacznie lament "Ja wcale nie kibicowałem lechowi,oni są ch*jowi" :/ po ch*j w ogóle chodzicie na te mecze i kibicujecie drużyną które ni ch*ja nie umieją grać. :facepalm:



ty tak serio? pewnie sezonowcu kibicujesz barcelonie bo "umie" grac? haha

Panczo88

2013-08-09, 11:52
no tak bo Polska to zadupie ... Proszę o to ile wynoszą pensje dla zawodników z czołowych Polskich klubów:

Legia Warszawa: 2013 - 42 mln zł, 2012 - 42 mln zł

Lech Poznań: 2013 - 21 mln zł, 2012 - 23 mln zł

Śląsk Wrocław: 2013 - 16 mln zł, 2012 - 24 mln zł

Jakby popatrzeć na pensje to spokojnie powinni się zakwalifikować do faz grupowych, ale tym nierobom się po prostu nie chce. Jak zawodnik przechodzi do innego klubu to pierwsze co to musi kondycje budować, popatrzcie się na wywiady z piłkarzami po transferach, każdy mówi że dostają w p*zdę na treningu i nie ma się obijania. Ale jakby w Polsce im przyszło tak twardo trenować to by się burzyli taka mentalność, trzeba zacząć szkolić od młodzików by w przyszłości były jakieś efekty.

Zona_Putina

2013-08-09, 11:53
DuckDodgers napisał/a:



Zajdźcie do fazy pucharowej, przejdźcie przez klasowe drużyny takie jak M. City, strzelcie 3 petardy klubowi klasy Juwentus na wyjeździe to pogadamy :)


Za banner wstyd. Wstyd. Wstyd. Wstyd. Kto z tym k***a wpuścił...



Nie no ja nie mówię, że Legia wygra na bank nawet LM, bo jestem realistką :D Ale jeszcze walczą, a Lech może już tylko oglądać :amused:
Co do baneru masz rację, wioche zrobili i tyle. Pokazali kto tak naprawdę jest chamem :fiufiu: