18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Licytacja w ciemno

bumcykcykcyk • 2014-02-24, 13:39
Chyba większość z użytkowników sadistica widziała program "Walka o bagaż" emitowany przez Discovery.







Program ten zapewne oglądali też ludzie, którzy brali udział w licytacji porzuconych walizek organizowanym przez LOT.





Konkretnie zostali wyr*chani :doggy:

NieWiemZeWiem

2014-02-24, 13:44
dlaczego wyr*chani? Bierzesz udział w licytacji w ciemno, każdy jest "wyr*chany". Ja chciałem wziąć udział ale za późno się zgłosiłem. Na pewno chciałbym wylicytować torbę z jakąś plastikową c*pką czy z azjatką ale nie oszukujmy się to je polska a nie ameryka. W ameryce można znaleźć cacka bo to jest w ch*j duży kraj z w ch*j poj***nymi ludźmi wiec wiesz.

bumcykcykcyk

2014-02-24, 13:54
@up Po pierwsze walizy były przepyrane po kilka razy i co cenniejsze zostało wyciągnięte, po drugie LOT jest spółka będąca własnością Skarbu Państwa, a ten r*cha nas na każdą złotówke.

Płyta_Gnojowa

2014-02-24, 14:23
Po pierwsze gdybybyło coś cennego, to właściciel by się zgłosił, a po drugie trzeba być poj***nym, żeby wierzyć, że te torby nie zostały przepie**olone przez pracowników...

najcenniejsze tam są same torby...

xts

2014-02-24, 14:38
cwaniaczki na lotnisku prześwietliły każdy bagaż i wszystko co cenne dawno zaj***ne.

Jedyne co pewnie zostało to brudna koszula, dziurawe skarpety, nie do pary.

btw wszystko co leci teraz na discovery nie różni się od mtv. j***na reżyserka.


Dymekx

2014-02-24, 14:48
Licytujący nie wiedzą jak działa biznes :D

NWC

2014-02-24, 15:11
Dokładnie, w Ameryce czy Anglii bagaże są plombowane, w Polsce były pewnie 4 razy przejrzane i na aukcje wystawili jakieś gówno. Po za tym takie aukcje to na świecie normalka, a u nas oczywiście reportaże robią... bez sens.

morderuk

2014-02-24, 15:18
Z drugiej strony rozumiem, ze generalnie targetem sa sprzety elektroniczne, ale skoro torby lezaly na lotnisku pare lat, to jakie tam mozna znalezc perelki z 2008 roku..w jakas w ch*j droga bizuterie tez bym sie za bardzo nie wkrecal. Generalnie 5 dych dac spoko, wiecej - hajs w bloto.

pi...........ja

2014-02-24, 15:20
Takie akcje u nas nie przejdą, bo pracownicy lotniska i właściciele bagaży nie są leniwymi amerykanami. Tam wszystko jest po najmniejszej linii oporu. Zgubione, czas minął, więc pozbywamy się tego czym prędzej spylając firmie od aukcji. U nas zaś nie ma głupich i wszystko będzie przejrzane nie raz.

tds1974

2014-02-24, 16:29
Eee, no jakaś laska za 200 stówy załapała się na laptopa

lysout

2014-02-24, 16:44
pietras_ja napisał/a:

Tam wszystko jest po najmniejszej linii oporu.



Ty - co to jest "najmniejsza lina oporu"???????

saves

2014-02-24, 17:36
Jeden laptop musiał być. Z prostego powodu. Kto przyszedłby na kolejne licytacje, gdyby w środku były tylko przepocone koszulki i obsrane gacie?

Maurel88

2014-02-24, 18:06
przecież te walizki zostały przetrzepane przed aukcją i wielką szopke robią z tym

Ant1984

2014-02-24, 20:02
Ten, kto by zgubił coś wartościowego, to by próbował odebrać. A kto porzucił, lub olał zgubiony musiał zostawić coś mało wartościowego. No i pozostaje kwestia rozgrabienia bagaży przez obsługę. Więc szanse na wylicytowanie czegoś fajnego jest mierna.