18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lgbt i inne baśniowe stwory

RobDeMay • 2023-12-07, 11:34
Reakcja adekwatna


ellsworth

2023-12-08, 21:16
RobDeMay napisał/a:

Tak i oczywiście nie będzie przemycać lgbt gówna do umysłu twojego dziecka. Won z tęczowymi ze szkół



hahaha. Tak, oczywiście, bo gejostwem można się zarazić. Ty pewnie taki wystrachany, że jak będziesz za długo na kogoś ubranego na kolorowo patrzyć to zaczniesz myśleć o męskich dupach. Wiesz co? Ty jesteś po prostu sam kryptogejem, który nie potrafi się przed samym sobą do tego przyznać, bo po hetero spływają takie rzeczy jak woda po kaczce.

Kiblodrzemek88

2023-12-08, 22:34
dancio1978 napisał/a:

Jeśli będzie dobrze uczyć to co za problem? Czarni czy arabusy też wszyscy nie są złodziejami i zaraz się nie wysadzą. Można stwierdzić że bardzo duża część ale nie wszyscy. Tak samo z ciepłymi. Wolisz takiego ciepłego ale spokojnego, pracującego jako sąsiada czy naj***nego sebe robiącego zadymę ze swoją konkubiną.



pie**olisz tam. Nie każdy arab to terrorysta, ale kazdy terrorysta to arab. To samo z czarnymi złodziejami

:roll:

dżonyłojlker

2023-12-09, 13:21
Kiblodrzemek88 napisał/a:

pie**olisz tam. Nie każdy arab to terrorysta, ale kazdy terrorysta to arab. To samo z czarnymi złodziejami



Nie każdy pedał to pedofil, ale każdy pedofil to pedał.

darek1234

2023-12-09, 15:58
pankruk napisał/a:

To może inaczej. Niech uczniowie z gorszymi wynikami czy niegrzeczni ale nie w sposób patologiczny będą po prostu z normalnymi ale za to niech system szkolnictwa nie ma skrupułów wobec patusów. Powiedzmy, że po jednej pato akcji uczeń dostaje coś na zasadzie dozoru, a jeśli w okresie karencji odjebie po raz drugi to go wysyłają w trybie natychmiastowym do szkoły specjalnej i elo.



Mądre to, ale - niestety - obecnie jest dokładnie odwrotnie. Czarnek i jemu podobni pisowscy gnoje, rozmontowali całkowicie system edukacji. W tym momencie klasy podstawówek są zapychane uczniami, którzy nie tylko powinni chodzić do specjalnej, ale co niektórzy powinni być w szpitalu psychiatrycznym. W szkole, do której chodził mój syn, było w klasach integracyjnych maksymalnie 3 uczniów z problemami rozwojowo-fizycznymi i maksymalnie jeden autystyk. Obecnie jest nawet i 5 dzieciaków z patologicznych rodzin oraz nadających się wyłącznie do specjalnej szkoły. To taka pisowska dbałość o rozwój dzieci i młodzieży i równianie w dół, do wyborczej patologii 500+

pankruk

2023-12-10, 07:46
darek1234 napisał/a:

Mądre to, ale - niestety - obecnie jest dokładnie odwrotnie. Czarnek i jemu podobni pisowscy gnoje, rozmontowali całkowicie system edukacji. W tym momencie klasy podstawówek są zapychane uczniami, którzy nie tylko powinni chodzić do specjalnej, ale co niektórzy powinni być w szpitalu psychiatrycznym. W szkole, do której chodził mój syn, było w klasach integracyjnych maksymalnie 3 uczniów z problemami rozwojowo-fizycznymi i maksymalnie jeden autystyk. Obecnie jest nawet i 5 dzieciaków z patologicznych rodzin oraz nadających się wyłącznie do specjalnej szkoły. To taka pisowska dbałość o rozwój dzieci i młodzieży i równianie w dół, do wyborczej patologii 500+



Mam znajomą nauczycielkę i opowiadała mi, że pchanie opóźnionych dzieciaków razem z normalnymi to standardowa praktyka i na ten problem składają się dwa czynniki. Pierwszy to niż demograficzny i walka szkół o ucznia bo wiadomo kasa. Drugi czynnik to nieprzyjmowanie do wiadomości rodziców, że ich dzieciak jest opóźniony i sobie nie radzi. Sama miała już kilka razy komisję dyscyplinarną za to, że nie dała dzieciakowi promocji do następnej klasy.

darek1234

2023-12-10, 21:42
pankruk napisał/a:

Mam znajomą nauczycielkę i opowiadała mi, że pchanie opóźnionych dzieciaków razem z normalnymi to standardowa praktyka i na ten problem składają się dwa czynniki. Pierwszy to niż demograficzny i walka szkół o ucznia bo wiadomo kasa. Drugi czynnik to nieprzyjmowanie do wiadomości rodziców, że ich dzieciak jest opóźniony i sobie nie radzi. Sama miała już kilka razy komisję dyscyplinarną za to, że nie dała dzieciakowi promocji do następnej klasy.



Ze sprawami nauczycielskimi jestem na bieżąco. Dzieciaki opóźnione to jedno, a patologia i choroba psychiczna to drugie. A na pierwszym miejscu, jak piszesz, kasa. Swoją drogą, rozpłodowy program wyborczy Pierdnij i Spocznij spalił na panewce

pankruk

2023-12-11, 22:20
darek1234 napisał/a:

Ze sprawami nauczycielskimi jestem na bieżąco. Dzieciaki opóźnione to jedno, a patologia i choroba psychiczna to drugie. A na pierwszym miejscu, jak piszesz, kasa. Swoją drogą, rozpłodowy program wyborczy Pierdnij i Spocznij spalił na panewce



To był program napisany pod kiełbasę wyborczą. Gdyby tutaj naprawdę ktoś chciał zwiększyć dzietność to przede wszystkim trzeba by całkowicie, politycznie sformatować ten kraj jak twardy dysk i zbudować państwo od nowa.