18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Leżysz w rowie mój kolego...

~DMT • 2018-05-14, 13:09
Bo mam Opla zardzewiałego...



EDIT:

Cytat:

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w niedzielę pod Mikołajkami. Kierowca samochodu osobowego nie zachował ostrożności i podczas manewru wyprzedzania uderzył w motocykl.

Wczoraj o godzinie 17:00 strażacy otrzymali zgłoszenie o wypadku na krajowej szesnastce, 2 km od Mikołajek. Kierowca auta Opel Vectra jadąc w stronę Orzysza nie upewnił się czy może wyprzedzać. Podczas wykonywania manewru uderzył w wyprzedzający go motor. Motocyklista wpadł do przydrożnego rowu. Miał dużo szczęścia, ponieważ po przewiezieniu do szpitala stwierdzono tylko ogólne potłuczenia. Kierowcę samochodu ukarano mandatem w wysokości 500 zł. Ruch odbywał się wahadłowo.


PhantomMask

2018-05-14, 19:17
Dzisiaj napisał/a:

@Abraxus

w mojej ocenie pie**olisz głupoty jak zwykle. Motop*zda powinien jeszcze dostac mandat za zanieczyszczanie srodowiska.


Ta a ciebie powinni wyskrobać a tego nie zrobili...matka powinna też dostać z 500 mandatu.

crazyhavoc

2018-05-14, 19:39
popadacie ze skrajności w skrajność... jeden dobiłby motocyklistę, dopisuje teorie o cyklistach i zrobiłby laskę z połykiem kierowcy opla, kolejny powiesiłby za jaja oplarza stawiając pomnik męczeństwa gościowi od jednośladu...

obojgu doj***ć mandat po 5 000 i pół roku prac społecznych w kostnicy to może się nauczą jeździć z głową, ewentualnie do tego z rok zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych...

St...........on

2018-05-14, 20:09
Co k***a? 500 za usiłowanie zabójstwa? Polska to jednak dziki kraj...Dla porównania na Islandii za głupie korzystanie z telefonu podczas jazdy bez zestawu głośnomówiącego lub słuchawek od 1 maja tego roku to 40000ISK, czyli...prawie 1400PLN :D , wam się w dupach poprzewracało (dla porównania powiem że to równowartość słabej tygodniówki). Za jazdę na podwójnym gazie (po kielichu) 240000ISK czyli 8.300PLN :D , wszystko przed kaczorem i morawieckim :D

Stewie

2018-05-14, 20:13
500zł to śmieszna kara za takie coś odrazu swoją drogą gościu wybiegł do tego motocyklisty i szukał go gdzie leży tak go wyj***ło :D

Nihilista

2018-05-14, 22:03
crazyhavoc napisał/a:

popadacie ze skrajności w skrajność... jeden dobiłby motocyklistę, dopisuje teorie o cyklistach i zrobiłby laskę z połykiem kierowcy opla, kolejny powiesiłby za jaja oplarza stawiając pomnik męczeństwa gościowi od jednośladu...

obojgu doj***ć mandat po 5 000 i pół roku prac społecznych w kostnicy to może się nauczą jeździć z głową, ewentualnie do tego z rok zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych...


Zapomniałeś, że ukarany został kierowca opla, czyli jest winny. Motocyklista jeszcze sobie pożyje z odszkodowania od tego idioty i na pewno nie będzie to 5000. Ciekawe, bo gdyby zamiast jednośladu to twoja stara z bękartem listonosza matizem wylądowała dach*jąc na polu, a potem w szpitalu, to całkiem co innego byś bredził. W skrócie, chciałbyś doj***ć motocykliście za jazdę motocyklem? A kto was, sadolowe, pryszczate zjeby, dojebie za bycie takimi sp***olinami?

ToPrzeciezJa

2018-05-14, 22:25
Z tego co wyczytałem to motocyklip*zda obyła się bez złamań, jedynie dość potłuczony w szpitalu. Ale wyglądało nieźle. Planuje kupić motocykl, jak coś mi się stanie, to przekażę, żeby filmik wrzucono tutaj, chociaż nie jestem nierozsądnym debilem :D

camson

2018-05-14, 23:01
Przyczajonykangur napisał/a:

Przecież gość zbiegł z miejsca wypadku... powinien dostać znacznie więcej o ile nie powinno się to zakończyć wyrokiem.



Gość po chwili zawrócił.

janlew

2018-05-14, 23:06
Leżysz w rowie mój kolego...
...bo jesteś motop*zdą, i taki twój los.

hellmartin

2018-05-14, 23:45
Jest jakaś dłuższa wersja tego? ch*ja widać co się tam odj***ło. We 2 wyprzedzali i motor jechał przy lewej krawędzi?

dashadow

2018-05-15, 14:21
Abraxus napisał/a:

W mojej ocenie to wygląda jak usiłowanie zabójstwa motocyklisty przed kierowcę opla.
Coś takiego dla mnie nie kwalifikuje się jako kolizja.



bo to nie była kolizja

QQłka

2018-05-15, 20:49
Mandat 500zł za usiłowanie zabójstwa to chyba żart. Na miejscu poszkodowanego wytoczyłbym mu proces i wnioskował o odebranie uprawnień do kierowania pojazdami przynajmniej na 10 lat.

du...........ck

2018-05-16, 21:52
zaraz zbiegł z meijsca wypadku.... zepchnięcie motocyklisty to jackpot nie wypadek ;) ))