18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Leżysz w rowie mój kolego...

~DMT • 2018-05-14, 13:09
Bo mam Opla zardzewiałego...



EDIT:

Cytat:

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w niedzielę pod Mikołajkami. Kierowca samochodu osobowego nie zachował ostrożności i podczas manewru wyprzedzania uderzył w motocykl.

Wczoraj o godzinie 17:00 strażacy otrzymali zgłoszenie o wypadku na krajowej szesnastce, 2 km od Mikołajek. Kierowca auta Opel Vectra jadąc w stronę Orzysza nie upewnił się czy może wyprzedzać. Podczas wykonywania manewru uderzył w wyprzedzający go motor. Motocyklista wpadł do przydrożnego rowu. Miał dużo szczęścia, ponieważ po przewiezieniu do szpitala stwierdzono tylko ogólne potłuczenia. Kierowcę samochodu ukarano mandatem w wysokości 500 zł. Ruch odbywał się wahadłowo.


Halman

2018-05-14, 13:10
sk***ysyn wyrwał przydrożny słupek...

Wiewór

2018-05-14, 13:18
W mojej ocenie to wygląda jak usiłowanie zabójstwa motocyklisty przed kierowcę opla.
Coś takiego dla mnie nie kwalifikuje się jako kolizja.

Dzisiaj

2018-05-14, 13:30
@Abraxus

w mojej ocenie pie**olisz głupoty jak zwykle. Motop*zda powinien jeszcze dostac mandat za zanieczyszczanie srodowiska.

bydarzigol

2018-05-14, 13:32
Tej ekipy zasady ruchu drogowego nie obowiązują. Więc taki skutek.

PieronJasnySzlag

2018-05-14, 13:42
Zepchnij motocykliste z drogi to grozi ci tylko 500zł mandatu i brawa od sadoli.

Powiedz że rowerzyści mają za dużo uprawnień, sadolowi pedalarze cie wyzwią od najgorszych.

:D

Przyczajonykangur

2018-05-14, 13:47
Przecież gość zbiegł z miejsca wypadku... powinien dostać znacznie więcej o ile nie powinno się to zakończyć wyrokiem.

nowynick

2018-05-14, 13:51
:roll:

pewnie się j***niec tłumaczył, że nie zauważył.

co do akcji gość w oplu dość nieźle popierdzielał (120-130?), więc ten motor miał pewnie na liczniku 250+, kiedy zaczął hamować przed oplem. Nie mówię, że jego wina, ale jak się z wiejskiej drogi tor wyścigowy to trzeba się liczyć z konsekwencjami...

BKKWK

2018-05-14, 14:55
Przyczajonykangur napisał/a:

Przecież gość zbiegł z miejsca wypadku... powinien dostać znacznie więcej o ile nie powinno się to zakończyć wyrokiem.



Jak, geniuszu, zbiegł z miejsca wypadku, skoro dostał mandat za jedno wykroczenie?

100Burned

2018-05-14, 16:05
Dzisiaj napisał/a:

@Abraxus

w mojej ocenie pie**olisz głupoty jak zwykle. Motop*zda powinien jeszcze dostac mandat za zanieczyszczanie srodowiska.



Się nie zesraj czasem od tej nienawiści do motocyklistów. Już mama ma wystarczająco roboty ze sprzątaniem obspermionych skarpetek z pod łóżka, zasmarkanych poduszek jak do nich łkasz po nocach, moczu z prześcieradeł. Gówna już nie trzeba. Naprawdę.

godfather1982

2018-05-14, 16:23
Ja dostalem 500 zl na swoim routerze ws50 za przepuszczenie slimaka na jezdni

maly-boy

2018-05-14, 18:09
Nr. rejestracyjny: NEL 18471
Tak na wszelki wypadek jakby ktoś szedł gdzieś kiedyś w nocy koło ów zaparkowanego kombiaczka ^^

~DMT

2018-05-14, 18:40
maly-boy napisał/a:

Nr. rejestracyjny: NEL 18471
Tak na wszelki wypadek jakby ktoś szedł gdzieś kiedyś w nocy koło ów zaparkowanego kombiaczka ^^



Dzięki za info. Też z miłą chęcią zostawiłbym mu na dachu prawdziwe piwo... :amused:

noir

2018-05-14, 18:56
A zs062hn czerwony golf 6 z Koszalina ktory zbiegł z miejsca wypadkubw Szczecinie, ktoś kojarzy? Psiarskie od stycznia nie sa w stanie typa namierzyc. Podobna akcja ale typ uciekl.

Nihilista

2018-05-14, 19:15
nowynick napisał/a:

:roll:
co do akcji gość w oplu dość nieźle popierdzielał (120-130?), więc ten motor miał pewnie na liczniku 250+, kiedy zaczął hamować przed oplem. Nie mówię, że jego wina, ale jak się z wiejskiej drogi tor wyścigowy to trzeba się liczyć z konsekwencjami...


Kocham takich kretynów jak ten. Najwięcej mają do powiedzenia o prędkości ludzie, którzy takie liczby na liczniku widzieli tylko na eurosporcie. Gwarantuję ci baranie, że nie jechał 250+, a na potwierdzenie i ucięcie dyskusji z kretynami dodam, że jeśli się mylę, przepiszę na ciebie swoje mieszkanie w centrum. Spytaj mamusi jeśli się nie domyślasz, chodzi o dużo pieniążków i bardzo dużo biletów miesięcznych, które możesz sobie za to kupić.
j***ć sadolowe sp***oliny umysłowe, eksperci od rowerów k***a ich mać. Nie masz pojęcia co pie**olisz - to się k***a zamknij!
Co do filmu, za próbę zabójstwa, nawet z czystej głupoty, pięć stów to żart.
Dzisiaj napisał/a:


w mojej ocenie pie**olisz głupoty jak zwykle. Motop*zda powinien jeszcze dostac mandat za zanieczyszczanie srodowiska.


No i o czym z takim cwe*em rozmawiać? Lekcje odrobione?