18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewopasmowa pizda z prawopasmowym wrzodem

~Velture • 2023-01-01, 12:42
Kolejny konkurs mierzenia mikropenisów... Zakończony sukcesem :roll:



alucard321

2023-01-01, 21:04
radek225 napisał/a:

Nie wargolić tam. Velture wygrał pojedynek na kuśki. Velture miał "pałę" o długości 3 cm, Xyz1939 przegrał o pół centymetra - jego armata to 2.5 cm końcówka. XYZ buzi Velturowi, Pol616 zostaw kundla, przynieś mi i Velturowi browara. Tylko zimny ma być.



Velture ma wyj***ne, a ty się w jego rycerzyka bawisz?

radek225

2023-01-01, 21:28
alucard321 napisał/a:

Velture ma wyj***ne, a ty się w jego rycerzyka bawisz?



Jak mi się będzie podobać to mogę nawet jego sugar daddy zostać.

Robajson

2023-01-01, 22:01
Ależ mnie wk***iają niedorozwoje jadące lewym pasem do usrania. Tutaj typ jechał 60 km/h czyli połowę wolniej niż można.


kubol

2023-01-01, 22:34
radek225 napisał/a:

W niemiaszkowie tak samo. Autostrada, 2 albo 3 pasy, a lebiegi jadą koło siebie blokując pas. A kiedy ja na 3 pasmowej autostradzie wyprzedzam ciężarówkę, to mnie wyprzedzają skrajnie lewym i TRĄBIĄ. Ogólnie stolica nazizmu i skrajnej prawicy to koszmar do jazdy. Zwężki, zwężki, zwężki, zwężki, zwężki tych j***nych autostrad. A jak już miniesz zwężkę i roboty drogowe, to za 20km znowu zwężka i roboty drogowe z adnotacją, że skończą remont w 2026 roku. Serio. W Polsce mamy 5000 km autostrad, w III Rzeszy 5000 km autostrad to oni mieli, jak się ruscy do Berlina wpie**alali. Teraz mają ponad 15.000 km autostrad, ale jeździ się po nich fatalnie. Do tego te nazistowskie sk***ysyny nie potrafią się włączać do ruchu. Jadę swoje 89km/h, a nazistowski pedał na pasie do rozpędu jedzie równo ze mną czekając, aż przyhamuję swoje 40 ton, by germańskiego księciunia wpuścić. Jak go nie wpuścisz, to trąbią. Do tego te pedały jeżdżą nocą na długich mając w dupie, że oślepiają innych j***ne sauerkrauty, które widzą tylko czubek swego nosa. Najważniejsze, że on widzi, inni się nie liczą. A mam takie szczęście, że zawsze jak dostanę ciężarówkę to bez halogenów na dachu, tylko mam zwykłe długie jak w osobówce. Do tego te nowe laserowe albo ledowe światła w nowych autach cholernie oślepiają i te j***ne postnazistowskie piździelce jeżdżą na nich w trybie automatycznym. Przecież się same zmienią jak kogoś oślepię. Wisienką na torcie są wypadki i korkowanie się pasa z naprzeciwka. Te sk***ysyny są takie ciekawskie, że MUSZĄ popatrzeć sobie i nie dość, że masz korek na pasie, gdzie się ktoś rozj***ł, to jeszcze stau robi się na pasie z naprzeciwka. Niemcy, sory III Rzesza niemiecka to TRA-GE-DIA do jazdy. Jeszcze nocą przejedziesz przez nie, ale i nocą potrafi się zrobić korek. Jak jadę do Szwecji albo Norwegii to ja tam dosłownie odpoczywam na autostradzie. Poza sporadycznymi oślepiaczami z naprzeciwka (w Polsce też powoli ten nowotwór się przerzuca i na nasze autostrady) to przez Skandynawię się płynie, nie jedzie. A jak przekraczam Odrę, to mnie dosłownie ch*j i k***ica strzela.



Urzekla nas wszystkich twoja historia i doswiadczenia zyciowe, ale wystarczylo napisac kilka slow komentarza do filmu i wszyscy byliby zadowoleni....

Gruchenfuhrer

2023-01-01, 22:38
O ile pickup jechał z max. dozwoloną prędkością, to wszystko cacy. ch*j w dupę spidziarzowi.

radek225 napisał/a:

W niemiaszkowie tak samo. Autostrada, 2 albo 3 pasy, a lebiegi jadą koło siebie blokując pas. A kiedy ja na 3 pasmowej autostradzie wyprzedzam ciężarówkę, to mnie wyprzedzają skrajnie lewym i TRĄBIĄ. Ogólnie stolica nazizmu i skrajnej prawicy to koszmar do jazdy. Zwężki, zwężki, zwężki, zwężki, zwężki tych j***nych autostrad. A jak już miniesz zwężkę i roboty drogowe, to za 20km znowu zwężka i roboty drogowe z adnotacją, że skończą remont w 2026 roku. Serio. W Polsce mamy 5000 km autostrad, w III Rzeszy 5000 km autostrad to oni mieli, jak się ruscy do Berlina wpie**alali. Teraz mają ponad 15.000 km autostrad, ale jeździ się po nich fatalnie. Do tego te nazistowskie sk***ysyny nie potrafią się włączać do ruchu. Jadę swoje 89km/h, a nazistowski pedał na pasie do rozpędu jedzie równo ze mną czekając, aż przyhamuję swoje 40 ton, by germańskiego księciunia wpuścić. Jak go nie wpuścisz, to trąbią. Do tego te pedały jeżdżą nocą na długich mając w dupie, że oślepiają innych j***ne sauerkrauty, które widzą tylko czubek swego nosa. Najważniejsze, że on widzi, inni się nie liczą. A mam takie szczęście, że zawsze jak dostanę ciężarówkę to bez halogenów na dachu, tylko mam zwykłe długie jak w osobówce. Do tego te nowe laserowe albo ledowe światła w nowych autach cholernie oślepiają i te j***ne postnazistowskie piździelce jeżdżą na nich w trybie automatycznym. Przecież się same zmienią jak kogoś oślepię. Wisienką na torcie są wypadki i korkowanie się pasa z naprzeciwka. Te sk***ysyny są takie ciekawskie, że MUSZĄ popatrzeć sobie i nie dość, że masz korek na pasie, gdzie się ktoś rozj***ł, to jeszcze stau robi się na pasie z naprzeciwka. Niemcy, sory III Rzesza niemiecka to TRA-GE-DIA do jazdy. Jeszcze nocą przejedziesz przez nie, ale i nocą potrafi się zrobić korek. Jak jadę do Szwecji albo Norwegii to ja tam dosłownie odpoczywam na autostradzie. Poza sporadycznymi oślepiaczami z naprzeciwka (w Polsce też powoli ten nowotwór się przerzuca i na nasze autostrady) to przez Skandynawię się płynie, nie jedzie. A jak przekraczam Odrę, to mnie dosłownie ch*j i k***ica strzela.



A skąd wiesz, może to Turasy?

kokoko1x

2023-01-01, 22:54
Robajson napisał/a:

Ależ mnie wk***iają niedorozwoje jadące lewym pasem do usrania. Tutaj typ jechał 60 km/h czyli połowę wolniej niż można.



Przeciez to srodkowy pas, jak na moje oko gdzies w PL, zamiast jechac na zderzaku jak ciota mozna byla wyprzedzic z prawej strony
No ale wideorejstrator kupiony to trzeba szukac taniej sensacji gdzie sie tylko da

radek225 napisał/a:

W niemiaszkowie tak samo ...



Material ewidentnie zza oceanu a ten tu wylewa swoje zale.
Chlopie, jak mnie robota nie pasowala to sie zwolnilem i poszukalem lepszej.
Dla zwyklego Niemca i tak kierowcy z bloku wschodniego to cos pomiedzy karaluchem biegajacym w rynsztoku a psia kupa na trawniku: jest, to niech se bedzie ale lepiej nie spotkac.
Nikt tu nie bedzie za toba plakac, "szerokosci mobilki, bajo"

:roll:

Mazi118d

2023-01-02, 07:06
[quote="Gruchenfuhrer"]O ile pickup jechał z max. dozwoloną prędkością, to wszystko cacy. ch*j w dupę spidziarzowi.
To że jedziesz z maksymalną dopuszczalną prędkością nie upoważnia do blokowania lewego pasa.
Tak samo jak na jezdni dwukierunkowej jedziesz po pasie prawym a wyprzedzasz lewym

:roll:

Co do samego dzwona to albo mógł osobowym lecieć dalej prawym pasem albo walić w prawy tył pickupa „manewr PIT” p*zduś spanikował i ciota w pickupie wyszła obronną ręką

Huherko

2023-01-02, 13:40
smc napisał/a:

Jedziesz lewym pasem 160km/h



Bo lewy pas jest od wyprzedzania, a nie od jeżdżenia nim. Wystarczy zjechać na prawy o po problemie.

Mazi118d

2023-01-03, 06:56
Co do samego dzwona to albo mógł osobowym lecieć dalej prawym pasem albo walić w prawy tył pickupa „manewr PIT” p*zduś spanikował i ciota w pickupie wyszła obronną ręką