18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewopasmowa pizda z prawopasmowym wrzodem

~Velture • 2023-01-01, 12:42
Kolejny konkurs mierzenia mikropenisów... Zakończony sukcesem :roll:



mariusz3pl

2023-01-01, 13:22
Nie wiadomo co się działo wcześniej oczywiście, ale z tego wideo są dwa wnioski. Kierowca z pickup-a to k***a a osobówki to idiota.

ps. @VeIture, potańczyłeś trochę w nocy? :lol:

Bloblas

2023-01-01, 13:35
mariusz3pl napisał/a:

Nie wiadomo co się działo wcześniej oczywiście, ale z tego wideo są dwa wnioski. Kierowca z pickup-a to k***a a osobówki to idiota.
ps. @VeIture, potańczyłeś trochę w nocy?



Słyszałem że breakdance napie**alał na kulasie i był królem parkietu



:mrgreen:

FiLiPeKkkkkk

2023-01-01, 14:06
Autorzy filmu emocjonują się tak, że aż popcornu warto by im dać. Zapraszam na obwodnicę trójmiasta. Tam jest dopiero sodowa i gumowa.

radek225

2023-01-01, 15:02
W niemiaszkowie tak samo. Autostrada, 2 albo 3 pasy, a lebiegi jadą koło siebie blokując pas. A kiedy ja na 3 pasmowej autostradzie wyprzedzam ciężarówkę, to mnie wyprzedzają skrajnie lewym i TRĄBIĄ. Ogólnie stolica nazizmu i skrajnej prawicy to koszmar do jazdy. Zwężki, zwężki, zwężki, zwężki, zwężki tych j***nych autostrad. A jak już miniesz zwężkę i roboty drogowe, to za 20km znowu zwężka i roboty drogowe z adnotacją, że skończą remont w 2026 roku. Serio. W Polsce mamy 5000 km autostrad, w III Rzeszy 5000 km autostrad to oni mieli, jak się ruscy do Berlina wpie**alali. Teraz mają ponad 15.000 km autostrad, ale jeździ się po nich fatalnie. Do tego te nazistowskie sk***ysyny nie potrafią się włączać do ruchu. Jadę swoje 89km/h, a nazistowski pedał na pasie do rozpędu jedzie równo ze mną czekając, aż przyhamuję swoje 40 ton, by germańskiego księciunia wpuścić. Jak go nie wpuścisz, to trąbią. Do tego te pedały jeżdżą nocą na długich mając w dupie, że oślepiają innych j***ne sauerkrauty, które widzą tylko czubek swego nosa. Najważniejsze, że on widzi, inni się nie liczą. A mam takie szczęście, że zawsze jak dostanę ciężarówkę to bez halogenów na dachu, tylko mam zwykłe długie jak w osobówce. Do tego te nowe laserowe albo ledowe światła w nowych autach cholernie oślepiają i te j***ne postnazistowskie piździelce jeżdżą na nich w trybie automatycznym. Przecież się same zmienią jak kogoś oślepię. Wisienką na torcie są wypadki i korkowanie się pasa z naprzeciwka. Te sk***ysyny są takie ciekawskie, że MUSZĄ popatrzeć sobie i nie dość, że masz korek na pasie, gdzie się ktoś rozj***ł, to jeszcze stau robi się na pasie z naprzeciwka. Niemcy, sory III Rzesza niemiecka to TRA-GE-DIA do jazdy. Jeszcze nocą przejedziesz przez nie, ale i nocą potrafi się zrobić korek. Jak jadę do Szwecji albo Norwegii to ja tam dosłownie odpoczywam na autostradzie. Poza sporadycznymi oślepiaczami z naprzeciwka (w Polsce też powoli ten nowotwór się przerzuca i na nasze autostrady) to przez Skandynawię się płynie, nie jedzie. A jak przekraczam Odrę, to mnie dosłownie ch*j i k***ica strzela.

Xyz1939

2023-01-01, 15:03
I jak Ci poszlo Velture w tym konkursie mierzenia mikro penisow?

radek225

2023-01-01, 15:32
Xyz1939 napisał/a:

I jak Ci poszlo Velture w tym konkursie mierzenia mikro penisow?



Wygrał z Tobą. W nagrodę musisz dać mu buzi w usta.

Xyz1939

2023-01-01, 15:55
Radek, dobre imie dla psa

smc

2023-01-01, 16:17
niemcy to hui, autostrada grozy to caĺa A4. Tyle ludzi tam zginęło, co w Auswitz-Birkenau.


Jedziesz lewym pasem 160km/h, a zawsze siedzi ci na zderzaku służbowa Fabia i mruga długimi...

pol616

2023-01-01, 17:49
Xyz1939 napisał/a:

Radek, dobre imie dla psa



Dla kundla, jak najbardziej.

radek225

2023-01-01, 18:20
Xyz1939 napisał/a:

Radek, dobre imie dla psa



pol616 napisał/a:

Dla kundla, jak najbardziej.



Nie wargolić tam. Velture wygrał pojedynek na kuśki. Velture miał "pałę" o długości 3 cm, Xyz1939 przegrał o pół centymetra - jego armata to 2.5 cm końcówka. XYZ buzi Velturowi, Pol616 zostaw kundla, przynieś mi i Velturowi browara. Tylko zimny ma być.

Xyz1939

2023-01-01, 18:42
Co tam Radziu szczekasz?

radek225

2023-01-01, 18:46
Xyz1939 napisał/a:

Co tam Radziu szczekasz?



Doskonale powinieneś wiedzieć będąc psem i rozumiejąc psie szczekanie.