18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lewacy

Polnischefuhrer • 2016-05-30, 16:41
Wielu lewaków twierdzi, że biali powinni mieszać swe geny z "kolorowymi" w skutek czego asymilowaliby się biologicznie oraz , że powinniśmy być bardziej multikulturowi...
*
*
*
*
*
*
To ja mam pytanie, czy jak macie psa to też się z nim asymilujecie? :idzwch*j:

hellbwoi

2016-05-31, 10:20
@up Dałbym dwa piwka, ale jeszcze pomyślą żem lewak.

DarthMoon

2016-05-31, 10:40
Dziwicie się dlaczego świat skręca w lewo, a sprawa jest prosta. Duża część lewaków dużo się uczy, poświęca się karierze i dużo osiąga. Mają kasę i duży wpływ na dzisiejszy świat. Prawicowcy to coraz częściej "łory" oderwane od pługa, które przeczytają jedną książkę na 5lat, większość wolnego czasu spędza na oglądaniu filmików i czytaniu głupot na stronach www. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje, ale coraz trudniej spotkać normalnego prawicowca, a szkoda bo świat potrzebuje równowagi.


KlinikaAborcyjna

2016-05-31, 10:50
Hidalgo napisał/a:

Lewaka poznaje się przede wszystkim po zapachu: jeżeli jesteś prawdziwym Polakiem, to ich wyczujesz. Jeżeli nie – jesteś lewakiem.



piwko, zimne piwko

pawelozory

2016-05-31, 10:55
Polnischefuhrer napisał/a:

Wielu lewaków twierdzi, że biali powinni mieszać swe geny z "kolorowymi" w skutek czego asymilowaliby się biologicznie oraz , że powinniśmy być bardziej multikulturowi...


... po czym biorą swojego rasowego jorka na spacer :amused:

nowynick

2016-05-31, 11:04
dawno nie widziałem takiego bólu dupy w komentarzach :piwo:

Verbatim369

2016-05-31, 13:22
A może ktoś podać równie szeroką definicję prawaka? :D

Davidzior

2016-05-31, 13:25
Żadnego mieszania ras! Biały powinien zostać biały, żółty- żółty, a czarny w więzieniu.

Paw_Kosmosu

2016-05-31, 13:43
somet napisał/a:


Co Ty pie**olisz? To po co te wszystkie parady, manify, protesty pedałów i innego tatałajstwa, tak masz wyj***ne że aż chcesz się pochwalić. Jak jadę do burdelu to nie ogłaszam tego całemu światu i nie domagam się specjalnych praw dla r*chaczy kurew, a wy lewaki to od razu kombinujecie jak uzyskać zwrot kosztów. Płacić szmaciarze jak wszyscy.



Po pierwsze: "tałatajstwa" ciulu
Po drugie: "lewaki" robią parady, manify, protesty itd., żeby wywalczyć prawa dla SIEBIE, a prawackie śmiecie chcą narzucić SWOJE prawo dotyczące seksu. To zasadnicza różnica.

lapps

2016-05-31, 14:09
Paw_Kosmosu napisał/a:



Po pierwsze: "tałatajstwa" ciulu
Po drugie: "lewaki" robią parady, manify, protesty itd., żeby wywalczyć prawa dla SIEBIE, a prawackie śmiecie chcą narzucić SWOJE prawo dotyczące seksu. To zasadnicza różnica.



nie prawa tylko pieniadze oszolomie.

zapoznaj sie moze ile chocby taka lambda dostaje na zwalczanie hivu i aidsa wsrod pedalow rocznie. ch*j, ze od lat 60 zachorowalnosc na aids wzrosla wsrod pedalow o 327% w skali roku. wiec, mozna latwo stwierdzic, ze caly ten hajs idzie na squoty i cpanie

zaden prawicowiec nie wymaga, zeby kodeks karny przewidywal kare za homoseksualny seks
a jezeli zabraniasz ludziom cie krytykowac(jak cala lewica probuje) to nie zwiekszasz swoich praw, tylko ograniczas cudze ty prawacki smieciu

Paw_Kosmosu

2016-05-31, 14:59
lapps napisał/a:



nie prawa tylko pieniadze oszolomie.

zapoznaj sie moze ile chocby taka lambda dostaje na zwalczanie hivu i aidsa wsrod pedalow rocznie. ch*j, ze od lat 60 zachorowalnosc na aids wzrosla wsrod pedalow o 327% w skali roku. wiec, mozna latwo stwierdzic, ze caly ten hajs idzie na squoty i cpanie



Proof or it didn't happen.

lapps napisał/a:

zaden prawicowiec nie wymaga, zeby kodeks karny przewidywal kare za homoseksualny seks



Bo prawicowcy sami mają problem z poszanowaniem prawa, więc dziwne, żeby sami wymagali modyfikowania i przestrzegania go przez kogoś. Co do prawa jeszcze to sami wolą we własnym zakresie przeprowadzać sąd na homoseksualiście (solidnie go butując przykładowo, grożąc itd.). Nie mów więc mi nic o ograniczaniu praw, bo prawacy w tym przodują.

adamZjeb

2016-05-31, 16:43
A ja jestem liberałem
i oblewam was
moim kałem.

Paw_Kosmosu

2016-05-31, 16:52
lapps napisał/a:

ty prawacki smieciu



Aha i czemu gadasz do siebie?

Black-Sheep

2016-05-31, 17:33
To ci co się opierają, tworząc popie**olone teorie k***iące logikę żeby tylko kilkuset ludziom nie ułatwić życia wchodzą do łóżek, a nie ci, co się przychylają do próśb mniejszościowych grup społecznych. ;)

Nie jestem kolorowym socjalliberałem, jestem czerwonym marksistą-leninistą i strzelałbym do takich reakcyjnych k***ów karakanów i pożytecznych idiotów jak ci, którzy wyładowują swoją biedę i brak dziewczyny na urojonych wrogach szkodząc wszystkim pracownikom.

Jerzy_Kryszak

2016-05-31, 18:17
Black-Sheep napisał/a:

To ci co się opierają, tworząc popie**olone teorie k***iące logikę żeby tylko kilkuset ludziom nie ułatwić życia wchodzą do łóżek, a nie ci, co się przychylają do próśb mniejszościowych grup społecznych. ;)

Nie jestem kolorowym socjalliberałem, jestem czerwonym marksistą-leninistą i strzelałbym do takich reakcyjnych k***ów karakanów i pożytecznych idiotów jak ci, którzy wyładowują swoją biedę i brak dziewczyny na urojonych wrogach szkodząc wszystkim pracownikom.



Problem polega na tym, kiedy te grupy mniejszościowe chcą prawem ograniczać grupy większościowe, tak jak to teraz się dzieje.

Co do tego Twojego nie wchodzenia do łóżek, to ten problem już dawno został zażegnany, przecież pewnie 99% ludzi nie obchodzi to kto z kim śpi... Ale np gdy: geje chcą dostać prawo adoptowania dzieci? Powinniśmy powiedzieć - nigdy w życiu, przecież w każdych statystykach można przeczytać jak duży odsetek pedofilii jest wśród homosiów (większy niż w KK czerwona mordo ;) ). Dodatkowo wychowywanie takiego dziecka od czasów kiedy jego intelekt przechodzi etap wdrukowywania jest praktycznym (na pewno są odstępstwa od tej reguły, ale nie oszukujmy się by były one duże) skazaniem tego dzieciaka na takie, a nie inne zachowania seksualne w przyszłości.

Co do muzułmanów i czarnych (bo to oni tworzą najwiecej problemów w dzisiejszej Europie) oni się nie asymilują, a żadają od nas poszanowania ich praw... Co więcej chcą wprowadzać dokładnie te prawa, z tych państw z których większość z nich uciekła w poszukiwana lepszego bytu i jeżeli ktoś chce na to pozwolić (oczywiście ograniczając prawo większości) to jest bałwanem bez honoru i godności, bo inaczej tego nie można nazwać.

A co do mieszania ras... To polecam takie argumenty wznosić w IZRAELU, albo w ARABII SAUDYJSKIEJ - ciekawe jak tam by na nie reagowali ludzie ;) .

Przecież bardzo łatwo zauważyć, że elity chcą nas wymieszać głównie dlatego by łatwiej się nami później sterowało i wykorzystują do tego niczemu nieświadome kobiety które prowadzone instynktem zawsze wybiorą przeciętnego "innego" niżeli przeciętnego "swojego" bo tak już działa ich psychika. Bo kobiety w przeciwieństwie do mężczyzn mają bardzo małe przywiązanie do "swojego stada" (stąd widać dlaczego tyle kobiet widujemy w środowiskach lewicujących).

Ti...........ch

2016-05-31, 18:37
Black-Sheep napisał/a:

Żaden lewak tak nie twierdzi, lewacy mają wyj***ne na to kto się z kim pie**oli, a prawak wciska się na siłę ludziom do łóżek. ;)



Widać jak bardzo prawicowego ojca miałeś.



I wuefistę.