18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Lewacy

Polnischefuhrer • 2016-05-30, 16:41
Wielu lewaków twierdzi, że biali powinni mieszać swe geny z "kolorowymi" w skutek czego asymilowaliby się biologicznie oraz , że powinniśmy być bardziej multikulturowi...
*
*
*
*
*
*
To ja mam pytanie, czy jak macie psa to też się z nim asymilujecie? :idzwch*j:

Miles87

2016-05-30, 16:52
To ja mam pytanie. Czy wszyscy prawicowcy są tacy głupi czy ty jesteś takim specjalnym przypadkiem?

nerusss

2016-05-30, 16:56
Cytat:

To ja mam pytanie. Czy wszyscy prawicowcy są tacy głupi czy ty jesteś takim specjalnym przypadkiem?


Czytałem twoje posty, ja pie**ole. Takiego zj***nia mózgowego dawno nie widziałem, albo jesteś trollem, albo zerem.

iI...........Ii

2016-05-30, 16:59
nerusss napisał/a:

albo jesteś trollem, albo zerem.



Jedno nie wyklucza drugiego. ;-)

janlew

2016-05-30, 17:27
Polnischefuhrer napisał/a:

To ja mam pytanie, czy jak macie psa to też się z nim asymilujecie? :idzwch*j:


Oczywiście że się asymilują z wszelkiej maści bydłem i nierogacizną. Lewactwo jest np. przeciwne używaniu psów zgodnie z przeznaczeniem, czyli do pilnowania obejścia. Oni z nimi się tulą, śpią i liżą po mordach. Traktują zwierzęta jak rodzinę, przyjaciela, a nawet obiekt miłości. To są zwykłe zwyrodniałe zoofile i nic więcej. Jest to może i miękka zoofilia, ale to nie zmienia faktu że zoofilią pozostaje.

Black-Sheep

2016-05-30, 17:53
Żaden lewak tak nie twierdzi, lewacy mają wyj***ne na to kto się z kim pie**oli, a prawak wciska się na siłę ludziom do łóżek. ;)

somet

2016-05-30, 22:12
Black-Sheep napisał/a:

Żaden lewak tak nie twierdzi, lewacy mają wyj***ne na to kto się z kim pie**oli, a prawak wciska się na siłę ludziom do łóżek. ;)


Co Ty pie**olisz? To po co te wszystkie parady, manify, protesty pedałów i innego tatałajstwa, tak masz wyj***ne że aż chcesz się pochwalić. Jak jadę do burdelu to nie ogłaszam tego całemu światu i nie domagam się specjalnych praw dla r*chaczy kurew, a wy lewaki to od razu kombinujecie jak uzyskać zwrot kosztów. Płacić szmaciarze jak wszyscy.

Cappo_di_Tutti_Ferdi

2016-05-30, 22:15
A ja tam chętnie bym wyr*chał azjatkę,bo mam małego siusiaka ;p

weezo

2016-05-30, 22:17
@allup
k***a ludzie, przecież to są j***ne trolle, a wy dajecie się nabierać na te durne komentarze. Teraz będą mogli pójść do szkoły i powiedzieć kolegom " HAHAHAHA pacz jak mu pocisnółem kurde no asz sie zesrał pacz jaki jestem kozak XDDDD". :roll:

mariuan

2016-05-31, 09:38
mój dzielnicowy nie za bardzo chce się asymilować

zixu

2016-05-31, 09:42
r*cham psa jak sra

XM195

2016-05-31, 09:47
Chyba nie chcę znać odpowiedzi na to pytanie...

Hidalgo

2016-05-31, 09:52
Lewak:



Zniszcz lewaków, spal ich domy, teraz Korwin będzie czczony!

Kelthuz o lewakach

Ty lewacka k***o!

Korwin o lewakach

Lewak – element społeczeństwa (tzw. „społeczeństwa cierń”) występujący pojedynczo lub zbiorowo, popierający lewicę, homoseksualizm i Muzykę Przeciwko Rasizmowi. Zadaniem lewaka jest kwestionowanie obecności dobrobytu i sprawiedliwości we wspólnie budowanej i regularnie opijanej Polski. Mówi się też, że kto nie jest z 'nami', jest lewakiem.

Według prawaków, przeznaczeniem każdego lewaka jest zostać zmasakrowanym przez Krystynę Pawłowicz, Janusza Korwina-Mikke, Przemysława Wiplera, Rafała Ziemkiewicza, Roberta Winnickiego lub Krzysztofa Bosaka, Zbigniewa Stonogę, Wojciecha Cejrowskiego, Grzegorza Brauna oraz Maxa Kolonko.

Kto jest lewakiem?


Wyrocznia Google o lewakach

O tym decydują wybrani posłowie PiS i członkowie młodzieżówek partii takich, jak: UPR, KNP, KORWiN i RN[1] oraz komentatorzy pod artykułami na stronach typu Onet.pl. Lewakami możesz nazywać swobodnie następujące osoby:

polityka z krajów Unii Europejskiej albo każdego innego polityka, który wypowie się krytycznie w sprawie Polski pod rządami PiS;
każdego zwolennika współpracy z Europą Zachodnią, Wschodnią, Północną i Południową (z wyłączeniem Węgier);
osobę o bezpośrednio lewackich poglądach: (socjalistę, komucha, anarchistę, anarchokomunistę, socjalkomunistę, anarchosocjalistę, masona itp.);
żyda – każdy jest lewakiem; jednocześnie wcale to nie przeszkadza innemu stereotypowi, że Żyd to potencjalny wyzyskiwacz i drapieżny kapitalista;
red skinhead – w wielu kręgach opijających kraj i walczących z nadmierną różnorodnością rasową skinheadów uważa się, iż takie coś nie istnieje (w odpowiednie miejsca wstaw przecinek);
wnuczka byłego esbeka lub innego funkcjonariusza z lewackich czasów;
hippisa;
geja;
lesbijkę;
pedofila;
kogoś kto wyraża się niepozytywnie o Ich Ekscelencjach Januszu Korwinie-Mikke i Jarosławie Kaczyńskim;
antykapitalistę;
kosmopolitę;
ekologa;
transseksualistę;
ateistę;
murzyna;
feministkę;
aborcjonistę;
Tinki Łinkiego;
kogoś, kto nadużywa słowa „stereotyp”;
narkomana;
moderatora for internetowych usuwającego posty aktywnych prawicowców, w których, w sposób kulturalny (ty ch… ty s…nu itp) określają swoich przeciwników politycznych;
czasami zalicza się do lewaków nazistów, faszystów itp.;
każdego, kto się z tobą nie zgadza (ten punkt tyczy się tylko portali internetowych).



Wygląd

Wielu lewaków ma długie lub krótkie włosy, lub nie posiada ich w ogóle. Jeżeli chodzi o ubiór, to lewaków można najczęściej spotkać w takich kolorach jak: żółty, niebieski, pomarańczowy, czarny, czerwony, zielony, brunatny, biały, szary. Występują też wersje w innych kolorach. Lewak musi nosić jasno określone buty: trampki, halówki, glany, kozaki, kalosze, papcie, klapki, sandały, trzewiki lub chodzić boso. Niektóre lewaki mają zarost na twarzy, ale niektóre nie. Lewaka poznaje się przede wszystkim po zapachu: jeżeli jesteś prawdziwym Polakiem, to ich wyczujesz. Jeżeli nie – jesteś lewakiem[2].

Paradoks lewaka

Lewak jest istotą wewnętrznie sprzeczną, lecz mimo to istnieje. Być może winę za to ponosi skomplikowanie współczesnego świata[3]... Przyjrzyjmy się szczegółowemu studium przypadku:

lewak nie popiera nazistów, ale wspiera muzułmańskich imigrantów
lewak nie popiera fanatyzmu religijnego, ale wspiera muzułmańskich imigrantów
lewak uważa, że to mężczyźni gwałcą, chyba że to muzułmańscy imigranci, wtedy winna jest prowokacyjnie ubrana kobieta
lewak wspiera prawa homoseksualistów, chyba że godzą w muzułmańskich imigrantów
lewak uważa, że to źle, gdy ludzie wyłudzają socjal, chyba że to muzułmańscy imigranci
lewak stara się zwalczać wszelkie przejawy agresji, chyba, że to muzułmanie zabijają innowierców, wtedy jest to ich religijny obowiązek

Jak widać jak do tej pory, dżihadyści w Europie mogą czuć się bezpiecznie dzięki lewakom! Allah akbar!

Jak masakrować lewaków, czyli krótki poradnik Janusza Korwin-Mikkego

Jednym z ważnych i ogólnie stosowanych sposób zwalczania niekochających Polskę lewaków jest obcinanie im włosów. I nie chodzi mi o modelowanie głowy. Do tego jest też potrzebne specjalne narzędzie zwane kosą ew. mogą być nożyczki. Innym jest przeinaczanie nazw lewackich akcji tj. Muzyka Przeciwko Rasizmowi, oraz wymyślanie zabawnych rymowanek potępiających lewactwo.

przykład:
Kto słucha rege, ten r*cha kolegę.
i jeszcze jeden:
Gódnajt left sajd.
oraz klasyka:
Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę.

Charakterystyka

Lewaki boją się dyskusji z Januszem Korwin-Mikke. Cech*je ich antypolonizm, antypatriotyzm, kosmopolityzm, filosemityzm, tchórzostwo i miłość do komunizmu bądź też anarchii. Czasami lewacy myślą, że chronią ich bojówki anarchistyczne Antifa, ale to bujda, bo zwykle Antifowcy skupiają się na merytorycznej i wyważonej dyskusji z nacjonalistami, neonazistami itd.

Lewak uważa, że leming jest ssakiem, gryzoniem z podrodziny nornikowatych. Ten pogląd jest dla lewaka charakterystyczny.

Za co odpowiedzialne są lewaki?

Zgodnie z wszechwiedzącym internetem lewaki są odpowiedzialne za wiele nieszczęść które dotknęły świat. Poniższa lista zawiera zaledwie 0,00000001% tego za co odpowiedzialne są lewaki. Zgodnie z nią lewaki są odpowiedzialne za to że:

Twój szef cię wykorzystuje w pracy.
Musisz chodzić do szkoły.
Dinozaury wyginęły.
Hanka Mostowiak zginęła zabita przez kartony. (bo to lewackie kartony były)
Zgubiłeś 20zł.
Skończył się budyń.
W końcu znalazłeś swoje 20zł.
I za to, że znowu zgubiłeś.
Wybuchła II wojna światowa.
I za to, że się skończyła też.
Wdepnąłeś w gówno.
Nie zdałeś matury.
Nie możesz znaleźć pracy dla ludzi z twoim wykształceniem.
Skończył ci się papier toaletowy.
Korwin ma tak niskie wyniki w wyborach. (Gdyby nie lewaki miałby 110%)
Małysz przestał skakać.
100% ludzi którzy piją wodę, prędzej lub później umiera.
Twoja ulubiona postać z „Gry o Tron” zginęła.
Powstał ten artykuł.

Nae

2016-05-31, 10:06
Nie porównuj psa do do tego gówna. Swoja mame byś porównał do mamy ahmeda? bądź jakiegoś murzyna?