18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

lewacki pet idzie siedzieć

pedoen • 2016-04-29, 15:07
lewacki frajer idzie siedzieć i udaje więźnia politycznego, wiecie co macie z nim zrobić - wszystko na mój koszt :ukrzyzowany:

Kikutor

2016-04-30, 04:03
Ojej, ojej, zaraz będzie płakał :( ((

~Velture

2016-04-30, 07:18
Skoro on nie zgadza się z wyrokiem 'niewolniczych' prac społecznych czyli z ograniczeniem wolności to znaczy ,że ja tez mogę się nie zgodzić z wyrokiem dożywocia za zabicie?
Czy to już za mocne? Może za gwałt się nie zgodzę? Albo za pobicie i napaść?

Fajną ma filozofię życia - nie zgadzam się z sądem to nie odbywam kary... bardzo nowoczesne i europejskie myślenie. Mógłby gwałcić niemki w sylwestra.

tranzystor

2016-04-30, 09:00
pedoen napisał/a:

lewacki frajer idzie siedzieć i udaje więźnia politycznego



Taki sam z niego więzień polityczny, jak z tego popie**olca pseudonarodowca Macina Falkowskiego.

tkubiak

2016-04-30, 09:54
O ile gościu mówi prawdę to szacun. A wam pachoły które głosowały za PISiorowatym rządem ciało obce w dupę!!

Jak to powiedział nasz Marszałek "Bić k***y i złodziei, mości hrabio."

.Piotrek

2016-04-30, 09:58
Te prace społecznie użyteczne to taki lajt że ja pie**ole - dostałem 20 godzin, przesiedziałem z debilami 12 godzin, rzeczywiście pracowałem trzy. Dwie z tego to tuning wózka jakiemuś dziadkowi z zanikiem mięśni. Jedna to zmywanie podłogi i zamiatanie. A na wyrok się zgodziłem tylko dlatego, że apelacja to by była jazda przez całą polske 2-3 razy i mi się po prostu ie opłacało użerać.

domat1

2016-04-30, 10:19
debil, do tego nierób
jak chciał pomóc, to mógł zapłacić za zaległy czynsz, czy nawet przygarnąć do siebie
ale to głupi gołodupiec, który tylko pyszczeć potrafi, a jedyne co ma, to ciuchy z przeceny
całe życie nigdy uczciwie nie pracował i krzyczy o sprawiedliwości (a ja muszę na takich z podatków łożyć!!!)

w ZK to powinni go roboty nauczyć i rozum wbić do pustej głowy

t1ger_delta

2016-04-30, 11:22
Verbatim369 napisał/a:

Zlot onr-owców onanistów tu widzę. Ciekawe jak wam kiedyś ktoś będzie chciał rodzinę na bruk wyj***ć, czy też tak będziecie szczekać.

@Iguor duże piwo!



Nikt z tych "onenerowcuf" nie będzie szczekać bo nikt nas nie wywali. Z prostego powodu - płacimy za mieszkanie.

tkubiak napisał/a:

O ile gościu mówi prawdę to szacun. A wam pachoły które głosowały za PISiorowatym rządem ciało obce w dupę!!

Jak to powiedział nasz Marszałek "Bić k***y i złodziei, mości hrabio."



Skoro tak się zgaszasz z Marszałkiem to idź i go bij :) Nie płacił czynszu, ma karę. Gościu mówi prawdę, ale nie całą. Przegoogluj sobie, nie będę zabierać ci przyjemności poznawania prawdy. Pełnej prawdy.

Black-Sheep

2016-04-30, 11:36
Od kiedy to wy wszyscy tacy praworządni? Czasem trzeba zrobić coś wbrew złemu prawu mając świadomość, że to się robi. Blokada eksmisji babci na wózku jak najbardziej należy do takiej rzeczy.
To sytuacja tym bardziej zj***na, że to system ją doprowadził do tego. Nie ma z czego żyć, jest zmuszona wziąć kredyt (pewnie nawet średnio kontaktuje co robi, ale kogo to obchodzi? hajs musi się zgadzać), banki naliczają wyj***ne w kosmos odsetki, kamienicznik podnosi czynsz (BO k***A MOŻE), polska biedarenta nie starcza na życie, na czynsz, na leki, nie chce mi się dalej wymieniać, żeby trzymać stronę państwa w tej sprawie trzeba być zjebem z ujemną empatią i inteligencją na poziomie debila.

I trafia nam się tu też jeden z powodów dla których chrześcijanin nie może być liberałem gospodarczym. Dla chrześcijan prawo do życia stoi ponad prawem własności, dla liberałów odwrotnie.

Dlatego właśnie państwo powinno budować tanie mieszkania pod wynajem, żeby skończyć dyktat deweloperów i właścicieli kamienic i takie tragedie się nie zdarzały oraz podnieść ich ogólną jakość, skoro podstawowy standard będzie zapewniony.

rapidu

2016-04-30, 20:41
poznań i "wsio" jasne ;P

SkoQ

2016-04-30, 22:04
Wszystkich popierających tego typu element pragnę poinformować, że dopóki nie przygarniecie takiej babci na wózku pod swój dach i nie będziecie za nią opłacać czynszu (czego wymagacie od właściciela mieszkania), wasze zdanie jest gówno warte, więc stulić pysk i uwalić się na p*zdę... lewackie ścierwa

SpijaczWymiotów

2016-05-01, 01:19
I znowu zła policja. Nie rozumiem w ogóle tej sytuacji: babuszkę wywalają i zamiast iść rozwiązac sprawę do tych co takie prawo ustanawiają wini policję, która prawo egzekwuje. Policja musi robić to co jest w przepisach no chyba, ze łaskawy samarytanin będzie opłacać ich co miesiąc jak ci policjanci by odmówili i zostali by wyj***ni na zbity ryj.
Wiele lat temu opuściłem ten kraj. Ale przez te lata nic się nie zmieniło - debil debila debilem pogania. Nie pasuje wam prawo czemu nie ruszycie dup na wiejską? Może nie wiecie ale tam się prawo ustanawia. Policja nie będzie wdawać się w dyskusje i robić z siebie mesjaszów o złotym sercu.
Dlaczego babcia wiedząc, ze ją wyjebią nic z tym nie robiła? To nie działa na zasadzie z dnia na dzień wywalają. Najwidoczniej babcia miała to w dupie (tak tak wiem, jest stara, nie ma sił ale codziennie jadła czyli mogła poprosić kogoś o pomoc skoro robiła zakupy, znała wiele osób - tym bardziej jej wina).

SedeS

2016-05-02, 02:11
Wydaje mi się drodzy Sadole, że powinniśmy być nieco bardziej powściągliwi w ferowaniu wyroków i wylewaniu pomyj na podstawie krótkiego opisu wrzucone przez autora tematu. Zwłaszcza w temacie dość kontrowersyjnym, niejasnym, budzącym emocje, a co do którego nie posiadamy dokładnych danych.


Staruszki oczywiście szkoda. W całej sytuacji ona wraz z mężem są najbardziej poszkodowani. Przykre jest, że nie ma się kto nimi zająć.


Kolejną kwestią jest legalność eksmisji. Patrząc na kobietę ciężko się spierać w kwestii niepełnosprawności, więc wyrok sądu jest co najmniej zastanawiający. Jednak działanie komornika jest w tym momencie usankcjonowane prawnie. Nie znam specyfiki tego zawodu, ale raczej nie można oczekiwać, że z powodu jakichkolwiek protestów odstąpi od egzekucji.


Inną natomiast sprawą jest protest ludzi. Jestem zdania, że każdy ma prawo zaprotestować przeciwko niesprawiedliwym (jego zdaniem) działaniom władzy np. w formie takiej manifestacji. Co do zarzutu o naruszenie nietykalności funkcjonariusza, jestem nieco sceptyczny. Wiadomo, że ludzie w tłumie są bardziej skorzy do ataków na policję, ale zebrane pod kamienicą grono nie wyglądało na osoby chwytające za kostkę brukową i cegłówki. Podejrzewam, że wydarzyła się co najwyżej szamotanina, ale policjant sk***iel chciał pokazać swoją władzę, dwóch kolegów potwierdziło i jest wyrok. Niemniej omawianego zajścia nie widać na nagraniu (https://www.youtube.com/watch?v=PEH3uXgRpH4), zatem lepiej powstrzymać się od pochopnych osądów.


Co do chłopaka no cóż, może i działanie uzasadnione, ale dalej... rasowy lewak. Zamiast popracować przez miesiąc woli siedzieć na koszt państwa przez 3 miechy... Więźniem politycznym bynajmniej nie jest.