18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

lewacki pet idzie siedzieć

pedoen • 2016-04-29, 15:07
lewacki frajer idzie siedzieć i udaje więźnia politycznego, wiecie co macie z nim zrobić - wszystko na mój koszt :ukrzyzowany:

dzarul

2016-04-29, 15:16
Siedzi za niewinność oj oj oj :p

Pa...........or

2016-04-29, 15:25
k***a ja pie**ole i teraz za te 3 miesiące darmowego spania, srania i wpie**alania zapłacimy my wszyscy. Komornik powinien odzyskać od tego ciecia koszty jego aresztu, skoro miał wybór.

_R...........s_

2016-04-29, 15:26
Zbyniu razem z Dudą tym razem ułaskawią? W końcu jakiś inny margines uderzył parę razy psa podczas partyjnej manifestacji, został skazany, a teraz zbyniu chce by go ułaskawili. Więc jak tam k***a jest, z tymi skazanymi za naruszenie cielesności? Blokada eksmisji kobiety na wózku jest be, ale już napaść na psa podczas zbieraniny z kolegami z partii ok?

HO...........OR

2016-04-29, 15:28
Lewus powinien się cieszyć, że idzie do paki ponieważ odsiadka bardzo przypomina socjalizm wszystkie podstawowe potrzeby zapewnia państwo (nakarmią, upiorą zorganizują spacer na spacerniaku), pieniądze nie są tam potrzebne a gejowska miłość tam kwitnie :krawaciarz:

PS: Co lewuski sądzicie o Wenezueli która posiada jedne z największych złóż ropy na świecie a mimo to bankrutuje a jej obywatele przymierają głodem?

Uc...........pa

2016-04-29, 15:39
Taką mam beke z was zjeby sadolowe przez to że uważacie sie za prawicowców a część pewnie i za konserwatystów. XD

SzaraStronaMocy

2016-04-29, 16:16
j***ć lewicę j***ć prawicę liczy się tylko miłość, sex i rock and roll!! A teraz stulić ryje bo Hendrix zapodaje solówkę!

janlew

2016-04-29, 16:18
UczeńEdypa napisał/a:

Taką mam beke z was zjeby sadolowe przez to że uważacie sie za prawicowców a część pewnie i za konserwatystów. XD



To wypier... na forum Wyborczej z innymi ickami, wychwalać "bohatera lewicy". Co to woli iść siedzieć niż popracować.
Bo własność to własność.
Nie wyobrażam sobie że ktoś korzysta z mojego mieszkania i przestaje płacić, a ja nie mogę go wynająć, bo złodziej nie chce wyjść. Nie mogę spłacać przez to kredytu na drugie mieszkanie i je tracę. Ja jestem bezdomny a oni dalej mieszkają za darmo u mnie. Tak ma to wyglądać ? ? ?
Widzę tylko jeden wyjątek. Kamienica została prze UB/SBcje przejęta półlegalnie. W ramach sfałszowanych papierów itd. Tylko w tedy, ten człowiek miałby rację. Ale bardzo w to wątpię.

mateusos

2016-04-29, 17:26
Co on k***a z plecakiem ze stelazem poszedl do aresztu? Ja pie**ole :D

Siberian_Meat_Grinder

2016-04-29, 17:41
HODOR napisał/a:

PS: Co lewuski sądzicie o Wenezueli która posiada jedne z największych złóż ropy na świecie a mimo to bankrutuje a jej obywatele przymierają głodem?



spisek żydo-banków i żydo-USA, które doprowadzając do bankructwa kraju chcą wykupić i położyć łapę na ich złożach nafty :)

Iguor

2016-04-29, 18:04
Lewak czy nie ale postawił się w obronie słabszych więc polać mu.

Swoją drogą sprawa urąga elementarnym zasadom sprawiedliwości społecznej, bo kobieta jest ciężko chora, pozbawiona środków do życia i możliwości ich zdobywania, a nasz lewiatan wyjebia ją na bruk.

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/eksmisja_schorowanej_kobiety_w_poznaniu_doszlo_do_starc_z_policja_216088.html

Zabawne, że większość komentarzy zarówno tu jak i w mediach dotyczy sytuacji tego gościa, a nie sytuacji tego małżeństwa. Ludzie to k***y...

Ka...........ki

2016-04-29, 18:35
facet mówi, że jest anarchistą, a wy go od lewaków wyzywacie

Verbatim369

2016-04-29, 18:57
Zlot onr-owców onanistów tu widzę. Ciekawe jak wam kiedyś ktoś będzie chciał rodzinę na bruk wyj***ć, czy też tak będziecie szczekać.

@Iguor duże piwo!

kamil-c

2016-04-29, 19:11
nie oglądałem ale niech gnije w czeluściach pryszniców w ZK