18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lesbijki wykastrowały a potem zabiły chłopca.

poligon6 • 2019-06-12, 13:14
Postepowo.




Dwie progresywne lesbijki najpierw wykastrowały chłopca obcinajac mu penisa, a po roku zamordowały. Jedna z nich była matka 6-cio letniego chłopca.

Ciało dziecka znaleziono rozczłonkowane i obdarte ze skóry. Partnerka matki chłopca próbowała spalić jego szczątki na grillu.

Przyczyna nie jest znana ale pewnie walczyły z patryjarchatem.

Tyle w temacie posiadania przez homo dzieci.

http://www.wykop.pl/ramka/4997649/dwie-brazylijskie-lesbijki-wykastrowaly-i-zadzgaly-chlopca-w-mediach-cisza/

zipi

2019-06-12, 20:33
mam troszkę bekę, jak sie wchodzi na harda, pary hetero mordują sie nawzajem mordują swoje dzieci obcinają im łby , nagle jest wątek niezle poj***nych lesb i odrazu wszytkie homo bedą mordować i obcinać ku*asy swoim dzieciom ;v dokladnie tak samo zachowują się lewacy tylko w odwrotnych przypadkach , brejwik zaj***l 50 osob, ofc prawicowiec i chyba katol, no wiec kazdy prawicowiec i katol to mordercy, ja jebie ale trzeba być sciekiem ludzkim zeby reagować w taki sposob, tak tak juz ide do drugiego pokoju do swojego chlopaka, ale serio, w sumie to one nawet go nie adoptowały, jedna z nich była wczesniej hetero skoro zrobiła sobie dzieciaka XD ZAKAZAC DLA HETERO MIEC DZIECI BO WIDZICIE CO SIE DZIEJE, beka z was serio .

ellsworth

2019-06-13, 21:13
poligon6 napisał/a:


I murzynów znów biją.


A kto k***a transponował jednostkowy przypadek na całą populację? Co?

poligon6

2019-06-13, 22:19
ellsworth napisał/a:

A kto k***a transponował jednostkowy przypadek na całą populację? Co?



Jednostkowy? Chcesz, to mam całą listę.

lesiot

2019-06-14, 07:49
poligon6 napisał/a:

Jednostkowy? Chcesz, to mam całą listę.



Ależ z Ciebie hipokryta...
W kwestii pedofili wśród księży latałeś po forum jak poparzony i zapewniałeś, że w każdej "brażny" to norma i nie ma co na księżach się skupiać (tylko do pustego łba Twojego nadal nie dotarło, że nie chodzi o samą pedofilię w kościele, ale o sposoby jej tuszowania, bezkarność i że wykorzystywany jest do tego "zawód", który z założenia narzuca "czystość" i uczciwość osobom go wykonującym).
Ale jak już się pojawiają jakieś złe sytuacje w środowiskach przeciwnym Twoim poglądom... od razu wyskakujesz z przekonaniem, że oni są źródłem zła i nie szukasz już wymówek jak u księży.

Ale spoko... dawaj tą listę, przy okazji dla rzetelnego porównania (skoro chcesz udowodnić, że jednych winny są mniejsze) przygotuj tez listę ilu księży pedofili zostało skazanych, ilu tylko przeniesionych na inną parafię, a ilu bezpiecznie posadki w "Watystanie".

poligon6

2019-06-14, 08:35
lesiot napisał/a:

Ależ z Ciebie hipokryta...
W kwestii pedofili wśród księży latałeś po forum jak poparzony i zapewniałeś, że w każdej "brażny" to norma i nie ma co na księżach się skupiać (tylko do pustego łba Twojego nadal nie dotarło, że nie chodzi o samą pedofilię w kościele, ale o sposoby jej tuszowania, bezkarność i że wykorzystywany jest do tego "zawód", który z założenia narzuca "czystość" i uczciwość osobom go wykonującym).
Ale jak już się pojawiają jakieś złe sytuacje w środowiskach przeciwnym Twoim poglądom... od razu wyskakujesz z przekonaniem, że oni są źródłem zła i nie szukasz już wymówek jak u księży.



Powtórze jeszcze raz omułkom umyslowym i innym niedorozwojom. Mam gdzieś klechów, jestem niewierzacy. Kazdego kleche pedofila powinni kastrować i do tego piętno na czoło, by było widac. Widać twój ogromny inte;lekt nie potrafił pojac że chodziło mi TYLKO o propagandowe ujecie problemu pedofilii w kosciele. A ta śmieszna "czystość" moze obchodzić jedynie wierzących i samych klechów. Wiec poluzuj gumki.

lesiot

2019-06-14, 09:18
poligon6 napisał/a:

Powtórze jeszcze raz omułkom umyslowym i innym niedorozwojom.


Nie musisz się tu chwalić jak rodzice na Ciebie wołają... już dawno wszyscy się domyślili.

poligon6 napisał/a:

Mam gdzieś klechów, jestem niewierzacy. Kazdego kleche pedofila powinni kastrować i do tego piętno na czoło, by było widac. Widać twój ogromny inte;lekt nie potrafił pojac że chodziło mi TYLKO o propagandowe ujecie problemu pedofilii w kosciele. A ta śmieszna "czystość" moze obchodzić jedynie wierzących i samych klechów. Wiec poluzuj gumki.


No ale to Ty nadal nie rozumiesz... tego problemu w tym środowisku nie da się rozbić "niemedialnie" i bez pie**olnięcia. To środowisko jest chronione przez "Watystan", przez zwierzchników kataolickich, popleczników politycznych i zwykły ciemny plebs - jest ponad prawem i to za zgodą ludzi którzy stanowią i ustanawiają to prawo.
Nie ma innego sposobu, żeby pokazać ich obłudę i patologię... i tak to środowisko mieni się świetojebliwością i tym bardziej z automatu powinni mieć za to dwa razy większe kary.


Aaaa... no i gdzie obiecana prze Ciebie lista?

poligon6

2019-06-14, 09:26
lesiot napisał/a:

No ale to Ty nadal nie rozumiesz... tego problemu w tym środowisku nie da się rozbić "niemedialnie" i bez pie**olnięcia. To środowisko jest chronione przez "Watystan", przez zwierzchników kataolickich, popleczników politycznych i zwykły ciemny plebs - jest ponad prawem i to za zgodą ludzi którzy stanowią i ustanawiają to prawo.



Ja pie**ole, Żydzi rządzą Polską. Ten sam poziom argumentacji.

Tu akurat lista żydów rządzacych polską jest opracowana, stworzyl ja Leszek Bubel.

lesiot

2019-06-14, 09:28
Ale tak jest...
k***a Ty serio nie widzisz różnicy między wyrokiem, a przeniesieniem na inną plebanie?


Gdzie lista która obiecałeś?

poligon6

2019-06-14, 09:30
lesiot napisał/a:

Ale tak jest...
k***a Ty serio nie widzisz różnicy między wyrokiem, a przeniesieniem na inną plebanie?



A co ma jedno do drugiego. Jest oskarżenie, podejrzanego przenosi się gdzie indziej by uniknąc niepokojów czy samosądów. Oskarzony nie znika jak kamfora, cały czas jest do dyspozycji organów ścigania.

lesiot

2019-06-14, 10:09
Ty serio tak?
O to właśnie chodzi, że jest przenoszony, a w starym miejscu wyciszane wszytko i zastraszani ludzie, a prokuratura nie mieszana w to...
To jest właśnie cały ten proceder.... mogą sobie być i dostępni gdziekolwiek, ale dopóki prokuratura o niczym nie wie, a środowisko kościoła katolickiego (za cichą zgodą polityczną) zamiata sprawy pod dywan właśnie przenosząc gdzie indziej.... byle nie dopuścić do formalnych aktów oskarżeń, a jedynie zostawić masę niedomówień.
To nie są pojedyncze przypadki, to jest cały proceder.
A jak już mleko za bardzo się rozleje... (jak grubas z Dominikany) wkracza Watystan i ściąga go na swoje terytorium (skąd nigdy nie będzie ekstradycji) pod pretekstem, że sami go osądzą. A finał jest taki, że zboczone grubysay w spokoju i dobrobycie dożywają swoich dni będąc cały czas pod parasolem Watystanu.


Nie rozymywaj tematu...


poligon6 napisał/a:

Chcesz, to mam całą listę.


Czekamy.

poligon6

2019-06-14, 10:30
lesiot napisał/a:

O to właśnie chodzi, że jest przenoszony, a w starym miejscu wyciszane wszytko i zastraszani ludzie, a prokuratura nie mieszana w to...
To jest właśnie cały ten proceder.... mogą sobie być i dostępni gdziekolwiek, ale dopóki prokuratura o niczym nie wie, a środowisko kościoła katolickiego (za cichą zgodą polityczną) zamiata sprawy pod dywan właśnie przenosząc gdzie indziej.... byle nie dopuścić do formalnych aktów oskarżeń, a jedynie zostawić masę niedomówień.



Od razu przypomina mi sie sytuacja jak rodzina "pato-lolo" sprzedała córke ksiedzu by ten mógł sobie na niej uzywać. Przypominam że doniesienie do prokuratury może złozyc każdy, pedofilia jest ścigana z urzedu. No lae jak ciemny lud daje sie r*chac to do kogo pretensje. Kto ma powiadomic organa ścigania, bo wiadomo że pedofil sie wyprze i jest słowo przeciw słowu. Ktoś powie że twój kolega maca małe dziewczynki, wierzysz na słowo, lecisz na prokuraturę?

Ostatnio oskarzyli jakiegoś trenera o pedofilie, wiesz ile osób stanelo w jego obronie? Zamiatanie pod dywan to norma, a przynajmniej kiedyś tak było. Pamietam afere w naszej szkole jak WF-istka(matka dwójki dzieci) zarywala do 15 letniej dziewczyny, te które nie nosiły stroju "za karę" przebierały sie u niej w kantorku. Wyciekły nawet pikantne filmiki jak sobie robi dobrze i wysyla dziewczynie, wtedy juz pełnoletniej. Myslisz że cos jej zrobiono? Straciła tylko pracę.

lesiot

2019-06-14, 10:51
Ty serio jesteś taki ograniczony jednak.

Wiadomo, że pedofliia to ciężki temat łatwo pomówić, trudno udowodnić... w każdym środowisku, w przypadku każdego człowieka.

Tylko jak trafia się murarz pedofil, to nie przenoszą go na inną budowę, byle tylko w miejscu gdzie był sprawa ucichła.
A przypadek który przytoczyłeś... właśnie wybitnie pokazuje, że w innych środowiskach jednak nie ma sytuacji, że cała szkoła, całe kuratorium, cały związek nauczycieli i do tego ministerstwo nauki i inny kraj nie tworzą procederu przenoszenia, zatajania i uciszania ludzi, byle udawać że ich środowisko jest nieskalane.

Mało tego... czy w jakikolwiek sposób kościół zareagował, coś planuje zrobić, naprawić sytuację? Nie... mają to w ch*ju bo Watystan i tak będzie ich chronił, a obecna władza nie pozwoli, żeby komuś włos z głowy spadł.
I tak... chowają i pilnują pedofili... gdzie daleko szukać, nasz polski rejestr skazanych za przestępstwa seksualne.

Jeżeli nie widzisz różnicy w tym, że ktoś sam próbuje zamieść pod dywan, a tego, że rzekomemu wzorowi moralnemyu pomaga taki syf zataić cała mafia, system polityczny i prawny, oraz Watystan... no to nie mamy o czym gadać.

poligon6 napisał/a:

Chcesz, to mam całą listę.


Pędzikiem dawaj tą listę!

poligon6

2019-06-14, 11:12
lesiot napisał/a:

A przypadek który przytoczyłeś... właśnie wybitnie pokazuje, że w innych środowiskach jednak nie ma sytuacji, że cała szkoła, całe kuratorium, cały związek nauczycieli i do tego ministerstwo nauki i inny kraj nie tworzą procederu przenoszenia, zatajania i uciszania ludzi, byle udawać że ich środowisko jest nieskalane.



Uczyła nadal tylko w innej miejscowosci. Zwolniła się sama jak wyciekły jej tasmy do neta. Chłopy w miescie miały niesamowitą radoche i składały niedwuznaczne propozycje. Dzieci ktore "za karę" przebierały sie w kantorku, kazdy miał na to wyj***ne. Rodzice co nie chcieli skandalu, szkoła, prawie każdy.

lesiot napisał/a:

Jeżeli nie widzisz różnicy w tym, że ktoś sam próbuje zamieść pod dywan, a tego, że rzekomemu wzorowi moralnemyu pomaga taki syf zataić cała mafia, system polityczny i prawny, oraz Watystan... no to nie mamy o czym gadać.




Nie takie skandale sie wyciszało, kosciół nie jest jedyny. Radze poczytać o aferach pedofilnych na Litwie czy Belgii. Gdzie byli zamiesznai wysocy urzednicy. Sprawy uj***no na wysokim szczeblu mimo wielotysiiecznych protestów. I co ? Też mamy krycie na wysokim, państwowym szczeblu.

Nie wspomne o Kubie W, który korzystał z usług 14 letnich męskjich prostytutek. Środowisko artystyczne doskonale o tym wie i milczy. Tylko Kukiz o nim zaśpiewal "Rzadko widuje cię z dziewczętami, a widuje cały czas". Każdy wie że chodzi o Kubę W i co?

Wiec za przeproszeniem pie**olenie że kościół jakos specjalnie ukrywa pedofili, nie rusza mnie. Robia to wszystkie srodowiska.

lesiot

2019-06-14, 11:40
poligon6 napisał/a:

Uczyła nadal tylko w innej miejscowosci. Zwolniła się sama jak wyciekły jej tasmy do neta.


poligon6 napisał/a:

Myslisz że cos jej zrobiono? Straciła tylko pracę.


To się zdecyduj jak było... czy może wymyślasz to na potrzeby bajery?

A w sumie to może jakieś źródło, skąd ta historia?

poligon6 napisał/a:

Nie takie skandale sie wyciszało, kosciół nie jest jedyny.


A kto napisał, że jedyny?
Tylko na każdym kroku kościół i księża robią z siebie moralne wzory, oburzają się i innym wytykają każde potknięcia, księża tworzą z siebie "lepsze jednostki" i budują w około siebie jedyne niezachwiane źródło cnót i dobroci, a kiedy okazuje się, że są zwykłymi ch*jami to udają że nie oni i "pożytecznymi idiotami" jak Ty, pokazują "że inni to też" i rozmywają temat jak Ty to robisz.
Byle nauczycielki prawo, politycy i media nie będą bronić... a księży i owszem, bez żadnego skrępowania i zażenowania chornii cały system w państwie i dodatkowo organy jeszcze międzynarodwe.
W żadnej innej branży nie ma tak rozwiniętego systemu ochrony pedofili i zboczeńców, w żadnej innej branży nie ma takich możliwości ukrycia się, uniknięcia kary, a do tego jeszcze dostępu do dzieci i bezpiecznego realizowania swoich fantazji.

I tylko uczestnicy tego procederu i systemu udają, że wszytko jest ok. A pożyteczni idioci po forach w internecie im w tym pomagają jak widać (albo są częścią systemu).



poligon6 napisał/a:

Gdzie byli zamiesznai wysocy urzednicy. Sprawy uj***no na wysokim szczeblu mimo wielotysiiecznych protestów. I co ? Też mamy krycie na wysokim, państwowym szczeblu.

Nie wspomne o Kubie W, który korzystał z usług 14 letnich męskjich prostytutek. Środowisko artystyczne doskonale o tym wie i milczy. Tylko Kukiz o nim zaśpiewal "Rzadko widuje cię z dziewczętami, a widuje cały czas". Każdy wie że chodzi o Kubę W i co?


Tak... i to rozgrzesza księży i przez to w sumie nie wiadomo czemu ktoś księżom zarzuca pedofilie! Brawo rozmywaczu tematu. Brawo obrońco zakłamanego kleru.

poligon6 napisał/a:

Wiec za przeproszeniem pie**olenie że kościół jakos specjalnie ukrywa pedofili, nie rusza mnie. Robia to wszystkie srodowiska.


Tylko po za kościołem nie jest to zorganizowane na taką skale, tak precyzyjnie, z taką dbałością o szczegóły, z takimi możliwościami (poczynając od politycznych i prawnych, na Watystanie kończąc).
Jeszcze politycy i osoby medialne mogą mieć trochę takich przywileji, ale nie aż taki... ale tak czy siak, nie zmienia to faktu, że proceder w kościele jest na wyjątkowo dużą skalę i dotyczy osób, które pozują na wybitnie moralne i prawe osoby (całą instytucje).

poligon6 napisał/a:

Chcesz, to mam całą listę.


No i co z tą listą?

poligon6

2019-06-14, 12:04
lesiot napisał/a:

A w sumie to może jakieś źródło, skąd ta historia?



Ze stron gdzie się urodził Kazimierz Wielki. Miasto znajdziesz bez problemu. Znajdz na fejsie kogos z tamtych okolic i mozesz się wypytac.



lesiot napisał/a:

Tak... i to rozgrzesza księży i przez to w sumie nie wiadomo czemu ktoś księżom zarzuca pedofilie! Brawo rozmywaczu tematu. Brawo obrońco zakłamanego kleru.



Gdzies pisze ze rozgrzesza? Podaje że tak jest wszedzie, cieżko kojarzysz i znów dopisujesz swoje.

lesiot napisał/a:

Tylko po za kościołem nie jest to zorganizowane na taką skale, tak precyzyjnie, z taką dbałością o szczegóły, z takimi możliwościami (poczynając od politycznych i prawnych, na Watystanie kończąc).




W Belgi wyciszyli afere pedofilska wiec maja podobne mozliwoiosci.


Kończe bo rozmowa keci się w kółko. Kto chce ten zrozumiał, ty raczeej nie pojmiesz, prostej prawdy że jest to tylko element walki politycznej a pedofile doskonale sobie radza w kazdym srodowisku.

Bez odbioru.