18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Lerarz dobra rada

mateusos • 2015-08-30, 11:55
Panie doktorze mam problem z usatysfakcjonowaniem swojej żony.

Proszę sprobowac tego co ja.

A co to takiegoż?

Zacznij zarabiać 100tys na rok. :->

Uriziel

2015-08-30, 20:06
dobry, też się wypowiem, na rezydenturze 2400 brutto, ale jak zaczynają się 6 dyżurów w weekendy co miesiąc ( jeśli ktoś ma dojścia, bo wszyscy się do nich pchają) i można wyciągnąć 15 000 brutto , na jednym etacie

brylant1412

2015-08-30, 21:44
teraz ja sie przypie**olę jaki lerarz jak do mnie się przyj***li jak litere pomyliłem

ka...........91

2015-08-30, 22:19
stawki na kontraktach to ok. 70-150 zł / h na sorach, na oddziałach typu chir.naczyniowa więcej, więc przy 300h płatnych po 110zł 33k co m-c. bez większego trudu bo lekarz może na dyżurze spać, jeść, srać, myć się a w najgorszym wypadku pielęgniarki lub ratownicy odpie**olą za niego robotę ... :)

Sonal

2015-08-31, 14:54
Gdybym przynosił do domu 100 tys. na rok - to nie wiedziałbym jak związać koniec z końcem. I na pewno moja żona (zresztą która???) by nie była usatysfakcjonowana - bo gdzie ściąć wydatki by się w takim budżecie zmieścić?
Często się zastanawiamy jak mogliśmy kiedyś żyć za np. 3000/m-c. A były takie dawne czasy na dorobku.
Gdyby wrócić do tamtych czasów - jak nasze oszczędności by gigantycznie rosły.
Ale z drugiej strony: po co? Po co żyć jak biedak, by chomikować kasę? Do trumny sie jej nie zabierze, satysfakcja z tego żadna.
[choć oszczędności też rosną - ale nie tak gdyby żyć np. za 3-4 tys.na miesiąc - a podobno za tyle się da... tak słyszałem, bo nie znam wśród rodziny/znajomych gospodarstw domowych z tak mikrym budżetem].

!Timon

2015-08-31, 22:56
@karamba91

Po to chirurg na dyżurze śpi, je i sra, że jak o 5 rano kogoś auto pie**olnie albo rozleje się zapalny wyrostek robaczkowy to będzie "w miarę" przytomny i da radę operować. Nie życzę nikomu bycia operowanym w środku nocy przez lekarza który cały dzień "uczciwie zapie**alał".
Wszystkie pielęgniarki i ratownicy razem wzięci ch*ja pomogą w ostrym zapaleniu otrzewnej spowodowanym np. niedrożnością.

ka...........91

2015-09-01, 23:14
!Timon napisał/a:

@karamba91

Po to chirurg na dyżurze śpi, je i sra, że jak o 5 rano kogoś auto pie**olnie albo rozleje się zapalny wyrostek robaczkowy to będzie "w miarę" przytomny i da radę operować. Nie życzę nikomu bycia operowanym w środku nocy przez lekarza który cały dzień "uczciwie zapie**alał".
Wszystkie pielęgniarki i ratownicy razem wzięci ch*ja pomogą w ostrym zapaleniu otrzewnej spowodowanym np. niedrożnością.



oo proszę, ból dupy kolegi z lekarskiego :-D
a jak na sorach wszelkiej maści przyjmują dinozaury-lekarze po 80 lat i głąby bez żadnej wiedzy to też wg. Ciebie takie O.K ?
Szanuje lekarzy prawdziwych specjalistów ale matołów dyżurujących w pogotowiu i na izbach przyjęć po 300-400h w mc. nie.