18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lepienie Bałwanka (WERSJA KIBOLSKA)

zawszetamgdziety • 2015-01-25, 01:38



zaj***ne z facesyfu :lol:

vass

2015-01-25, 02:08
Tu też kozacy ;)

CichaWoda

2015-01-25, 02:22
tam jednemu spadł but. wiecie co to oznacza.

Najgorszy80

2015-01-25, 02:38
@up ozacza to że był jedną nogą w grobie? Bo rozumiem że drugiego buta mial na nodze :D

bustafan

2015-01-25, 11:12
@up
Nie, to oznacza, że mu zimno w stopę :amused:

thewhitestar

2015-01-25, 13:51

Taki staroć :jejeje:

dhr88

2015-01-25, 14:26
Nic, tylko mieć nadzieję, że jak ciapaki przekroczą granicą, reakcja będzie podobna.

Hesbollah

2015-01-25, 15:01
@up

Środowiska prawicowo - katolskie oraz wszelaka swołocz stadionowo - kibolska pokroju Bóg, Honor, Ojczyzna będą siedzieli cicho i nic nie zrobią, to są najwięksi tchórze. Najwięcej w tej kwestii poradzą światłe umysły, czyli ludzie niewierzący - ateiści, antyteiści, ewolucjoniści pokroju Dawkinsa, Billa Mahera. W ogóle absurdem jest strach przed Islamem. System benefitów i gówniana sytuacja w naszym kraju skutecznie odstrasza Muzułmanów i ich dzieciorodne zapędy, więc problem rozwiązuje się jakoby sam, większym i aktualnym problemem nie jest Islam tylko Katolicyzm, który niestety jest tolerowany i traktowany jako antidotum przeciw Islamowi. W skrócie - skupmy się na Naszym, prawdziwym i aktuwalbym problemie - Katolicyźmie, wierze, religii i instytutowi Kościoła Katolickiego.

Pozdrawiam

Rax

2015-01-25, 15:32
@up zapomniales dodac czy nosisz jarmulke czy turban

Hesbollah

2015-01-25, 15:36
@up

Nie rozumiem, nijak to się nie ma do tego co napisałem.

konop720

2015-01-25, 15:40
jak mnie wk***ia taki sp***olony montaż

Bart9201

2015-01-25, 16:14
Hesbollah napisał/a:

@up

Środowiska prawicowo - katolskie oraz wszelaka swołocz stadionowo - kibolska pokroju Bóg, Honor, Ojczyzna będą siedzieli cicho i nic nie zrobią, to są najwięksi tchórze. Najwięcej w tej kwestii poradzą światłe umysły, czyli ludzie niewierzący - ateiści, antyteiści, ewolucjoniści pokroju Dawkinsa, Billa Mahera. W ogóle absurdem jest strach przed Islamem. System benefitów i gówniana sytuacja w naszym kraju skutecznie odstrasza Muzułmanów i ich dzieciorodne zapędy, więc problem rozwiązuje się jakoby sam, większym i aktualnym problemem nie jest Islam tylko Katolicyzm, który niestety jest tolerowany i traktowany jako antidotum przeciw Islamowi. W skrócie - skupmy się na Naszym, prawdziwym i aktuwalbym problemie - Katolicyźmie, wierze, religii i instytutowi Kościoła Katolickiego.

Pozdrawiam



Nie jestem za jakąkolwiek religią, ale to co napisałeś jest tak poj***ne, że są dwa wyjścia:

1. Dobry troll.
2. Ostry z Ciebie popie**ol.

Hesbollah

2015-01-25, 16:30
@up

Już prędzej odp. nr. 2 :)

Nie rozumiem oburzenia wywołanego moim wpisem, skupiacie się Panowie na moim nieatakowaniu Islamu.
Już tłumaczę, Islam jest popie**olony i to na bogatości popie**olony - tak uważam i chciałem to wyjaśnić żeby nie było niedomówień i wątpliwości czy ja, osobiście może jestem Muzułmanem. Nie, nie jestem. Co więcej jestem zadeklarowanym antyteistą i sądzę, że świat, bez jakiejkolwiek religii, byłby miejscem o niebo (ha!) lepszym. Co więcej, nie sądzę by Muzułmanie garnęli się do osiedlania w Polsce i islamizowania Polaków i większym problemem jest (pośród religii rzecz jasna) aktualnie wojujący Kościół Katolicki - to chciałem zaznaczyć. Jednak jeśli na horyzoncie pojawią się Muzułmanie, uważam, że należy walić w mordę bez ostrzeżenia.

drukarka666

2015-01-25, 16:40
Hesbollah znasz takie powiedzenie, "mówił głupi niemądremu, wleźmy w dupę po jednemu"?
Jak ktoś chce wierzyć w teistycznego boga i modlić się do desek wymalowanych farbą to jego sprawa. Jak ktoś zagłosował na idiotę swego pokroju w wyborach, a teraz psioczy, że jedyne czym zajmuje sie jego gminny polityk to chodzenie po gminie z księdzem w celu pokropku, to też jego sprawa. Jak ktoś sobie chce wierzyć w patriotyzm, męczeńskie bohaterstwo oraz całą otoczkę matryrologiczną w polskiej polityce, edukacji oraz codziennym życiu, to też jego sprawa. Jak naród woli, żeby w jego kraju powstawały nowe światynie, zamiast kolejnych ośrodków akademickich oraz zaplecz naukowo-badawczych to jest to demokracja i należy uszanować taką decyzję. Jeśli Polacy chcą czuć but feudała nad sobą to niech czują. Jeśli chcą prowadzić wojnę z najbliższymi sąsiadami ze względów historycznych, nikt im tego nie broni, niech prowadzą. Zatem jeśli są w pełni świadomi swoich decyzji, to godzą się też na ekonomiczne aspekty tych decyzji. Więc niech potem tylko nie pie**olą swoim dzieciom i wnukom, że to Żydzi z kibuców pod St. Petersburgiem są wszystkiemu winni, i oni za wszystkim stoją. Niech też nie pie**olą, że nie mieli na nic wpływu oraz "nie o taką Polskę walczyli". Jeśli nie odpowiada komuś sytuacja polityczno-gospodarcza w tym kraju, droga wolna. Na świecie jest pełno bezwyznaniowych państw, które potrzebują siły roboczej.

Bart9201

2015-01-25, 16:40
Przesadzasz z tym katolstwem. Nikt "wierzących" nie zmusza do płacenia haraczu, robią to za własnym przyzwoleniem. Chociaż faktem jest, że klechy ich omamiają. Ale to już wynik ich głupoty. Ja nie chodzę do kościoła, nie daje na tacę, więc nie czuję się okradziony czy tym bardziej zastraszany przez KK. Nie widziałem też żadnego klechy ucinającego komuś łeb nożem do masła, a turbanów w takich akcjach widywałem. Wojujący ateizm też nie jest dobry. Zostaw wiarusów z boku i nie nawracaj ich bo nic nie wskórasz :) A co do kozojebców to ich ideologia Jihadu nie przejmuje się socjalami. Jak przyjdzie czas pojadą równo. Oni mogą mieszkać w namiotach jak gruzojady. Życie na naszym poziomie jest im obce i zbędne.