18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lepienie Bałwanka (WERSJA KIBOLSKA)

zawszetamgdziety • 2015-01-25, 01:38



zaj***ne z facesyfu :lol:

antek100

2015-01-25, 16:44
vass napisał/a:

Tu też kozacy ;)



w sumie bałwan pie**olnął przez biodro tym w czerwonym :D

saoee

2015-01-25, 17:06
vass napisał/a:

Tu też kozacy ;)



Ten w środku co zaj***l Fatality :shock:

Hesbollah

2015-01-25, 17:34
@Bart9201

Jak nie zmusza jak zmusza? Czyżby KK nie miał dofinansowania? Sama obecność religii w Polsce jest stratą i powoduje zacofanie umysłowe u ludzi. Na pierwszy rzut oka się stwierdza - jestem niewierzący niepraktykujący więc mnie to nie dotyczy. Gówno prawda, każdy grosz przekazany na funkcjonowanie KK jest groszem zmarnowanym, czyli strata jest, więc czuję się okradany i jestem zbulwersowany. Odnośnie Muzułmanów to oni wygrywają wojnę aktualnie się toczącą z cywilizowaną Europą socjalem na potęgę co pozwala im się rodzić w ich tempie, dlatego też u Nas jest ich tak mało...Osobiście to zaobserwowałem mieszkając 10 lat w Anglii, Portsmouth, z czego około 1 roku mieszkałem w jednym domu z ortodoksyjnym Muzułmanem, fanatykiem, który się nie pie**olił i mówił prosto z mostu, że socjal jest dla nich po to by się mnożyć na potęgę, a jak się spytałem po co być tak ortodoksyjnym, to powiedział "czemu nie jak można być bliżej Allaha, można najbliżej ale to jeszcze nie ten czas". Przerażające...Najmilej wspominam jak wróciłęm z zakupów z mieloną wieprzowiną, przywitałem się z nim i położyłem tę wieprzowinę na jego pudełku z ciastkami na stole. Pierwszy raz widziałem, jak brunatna, ciapacka twarz zmieniła kolor na czerwony, ale się wk***ił hehe :D

Bart9201

2015-01-25, 18:06
Jeśli myślisz o tym w ramach kościół - polityka to się z Tobą zgadzam. Niemniej jednak dalej uważam, że krzywda, która mi się nie dzieje, nie istnieje :) Też byłem w Anglii, Manchester. Dostałem wezwanie do urzędu w sprawie NIN w "ciapackiej" dzielnicy. Baby biegały jak poj***ne w burkach, a faceci siedzieli w szisza barach i lecieli w ch*ja. Do tego na ulicach syf, że ja pie**olę. Wiem jak oni funkcjonują. Jak zobaczyli blondyna 180cm wzrostu to miałem wrażenie, że chcą mnie zeżreć żywcem.

Hesbollah

2015-01-25, 18:18
Dobre i bezstresowe! "Krzywda, która mi się nie dzieje nie istnieje". W wolnym tłumaczeniu - nie posiadam Porsche Panamera więc to auto nie istnieje :D

Bart9201

2015-01-25, 20:22
Dla mnie nie istnieje ;D I na ch*j drążyć temat?

Longu

2015-01-25, 23:34
moża? można