18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Leonardo DiCaprio na temat Oscarów

As...........ds • 2014-03-03, 16:58
Reakcja Leo na dzisiejszy werdykt Akademii Filmowej.









Z drugiej strony każdy z nas wciąż ma tyle samo Oscarów co DiCaprio :amused:

wajnona

2014-03-03, 22:35
@up Depp za stworzenie kultowej postaci Jacka Sparrowa. Ja wiem, że wielu zaraz powie że jest wiele innych lepszych filmów z jego udziałem i oczywiście, że tak, nie śmiem twierdzić inaczej, ale chodzi mi o samą postać Sparrowa. No, ale to jest postać komediowa, a nie zmagająca się z problemami psychicznymi osoba w jakimś dramacie... Jim Carrey też powinien zostać w jakiś sposób wyróżniony, bo nikt mi nie powie, że on nie jest dobrym aktorem. Niestety, nie zostają docenieni na tym polu, bo nie grają poważnych, głębokich i "płaczliwych" ról.

Ojciec_Stiffmeistera

2014-03-03, 23:48
żeby wygrać w kategorii najlepszy film należy nakręcić coś o żydach lub murzynach. może być w sosie lesbijsko-gejowskim . sukces gwarantowany

GerWaZyProtaZy

2014-03-03, 23:58
Może on zwyczajnie nie posmarował łapki komu i kiedy trzeba było, albo inny ch*j, bo to niemożliwością jest kiedy tak dobry aktor nie zdobywa oskara. A co do Lawrence, to oglądałem z nią kilka filmów i nie mogę jej odmówić talentu aktorskiego.

szaman07

2014-03-04, 00:25
jak widać DiCaprio nie lubi ciągnąć gały, może dlatego jeszcze nie dostał :(

Riva

2014-03-04, 03:25
DiCaprio nigdy nie dostanie Oskara nie dlatego,że nie ciągnie nikomu gał,tylko dlatego,że jest w połowie pochodzenia niemieckiego

xaqq

2014-03-04, 15:01
oskary to przecież dno, jeśli chodzi o kino to tylko złota palma w cannes

ch...........ox

2014-03-04, 19:52
Te Oskary są gówno warte. Wystarczy jakby nakręcili film o amerykańskiej armii, ginących ciapakach, walczących, nieprzewidywalnych, bohaterskich amerykanach do tego wrzucili wątek zagubionego żołnierza po powrocie do domu i k***a co najmniej 3 statuetki murowane!

rinleezwins

2014-03-04, 22:14
Fejk. Mowil zupelnie co innego.