18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Leonardo DiCaprio na temat Oscarów

As...........ds • 2014-03-03, 16:58
Reakcja Leo na dzisiejszy werdykt Akademii Filmowej.









Z drugiej strony każdy z nas wciąż ma tyle samo Oscarów co DiCaprio :amused:

RazRazorI

2014-03-03, 21:02
Problemem DiCaprio jest to ze nie gra on ról poprawnych politycznie...wystarczyłoby żeby zagrał jakiegoś pedała i byłby oscar...

Najlepiej jakby wcielił się w postać żydowskiego murzyna pedała, z domieszka indiańskiej krwi, oczywiście dla pewności powinien mieć hiv, tasiemca, być po zmianie płci, i jeździć na wózku, bez jednego koła i z dziurawą oponą w drugim...

oscar byłby murowany!!!

aktom

2014-03-03, 21:04
pilaf666 napisał/a:

Za DiCaprio to Ci k***a nawet krate postawie.
Az mnie dupa boli (masc nie dziala) jak widze, ze taka gowniara jak Jennifer Lawrence dostaje Oskara w wieku 22 lat a taki aktor, z takim stazem i renoma jakim jest DiCaprio ciagle czeka na docenienie tej calej "akademii filmowej".


A mnie wk***ia pie**olenie takich krytyków filmowych, którzy w internecie usłyszeli, że DiCaprio powinien wygrać oscara i nagle wszyscy jak stado baranów się z nim zgadzają..
Czemu nikt nic nie powie o Garym Oldmanie, Edwardzie Nortonie i wielu innych aktorach, którzy karierę filmową mieli dużo bogatszą( Od DiCaprio), nie wspominając o stażu aktorskim i też nie zdobyli tej statuetki.
Wielcy znawcy kina psia jego mać.

Ne...........es

2014-03-03, 21:24
jennifer lawrence to najgorsza aktorka jaka w zyciu widzialem. glupia k***a na bank nie zasluguje na zadne nagrody.

SharpSe

2014-03-03, 21:24
Jennifer Lawrence po prostu miała więcej ch*ji w mordzie niż dr Wisłowska. Ot cały ambaraz.

loki2803

2014-03-03, 21:28
On powinien już co najmniej parę razy już oscara dostać. Najlepszy film z nim jaki oglądałem to "Wyspa Tajemnic". Po prostu dok***ista kreacja, coś wspaniałego, mistrzowska gra.

Catacombe

2014-03-03, 21:33
Jennifer Lawrence, kobieta o kamiennej twarzy, której mimika ogranicza się do sztucznego uśmiechu dostaje Oscara.

DiCaprio za w ch*j zajebistych ról ogranicza się co najwyżej do nominacji.
Te Oscary to jakieś gówno.

Sqitl

2014-03-03, 21:37
A ja byłem za Matthew McConaughey i ciesze sie ze zdobył oscara. Szkoda Dicaprio, ale niestety za każdym razem ktoś miał lepsza role. Jak miałby dostawać oskara to na pewno nie za Wilka z wall street.

mocio9

2014-03-03, 21:44
mogli przynajmniej dać mu telekamerę na pocieszenie :)

POW667

2014-03-03, 21:47
Subiektywnie to chciałem, żeby DiCaprio dostał Oscara. Obiektywnie, to wyjątkowo w tym roku zgadzam się z akademią. Moim zdaniem rola Matthew McConaughey'a była najlepsza ze wszystkich nominowanych. Za to na film, ciężko mi było mieć faworyta (rozkładało się to pomiedzy 2-3 filmami), ale na pewno nie był to Zniewolony.

białywęgorz

2014-03-03, 21:53
Te Oskary to jeden wielki pic na wodę. Proszę was. Grawitacja 7 Oskarów, w tym za muzykę, jak tam prawie muzyki nie było...

wajnona

2014-03-03, 22:03
Oscar dla Lawrence w zeszłym roku to jakaś totalna porażka, na dodatek w tym roku też miała nominację... no żart. Na miejscu Leo to bym nawet na tę imprezę nie przyszła, a jakbym wygrała to bym się w dupę kazała pocałować ;-) Moim skromnym zdaniem powinien go dostać już dawno temu za "Krwawy diament"...

irish

2014-03-03, 22:06
ja sie nie dziwnie że dżenifer dostała oskara, sam bym jej go dał.......... UF JU NOŁ ŁOTAJ MIN

Ne...........ro

2014-03-03, 22:08
a 'Infiltrację', 'Co gryzie Gilberta Grape'a', 'Wilka...' i 'Krwawy Diament' statuetki mu się należały. Jest jeszcze kwestia konkurencji. Co najmniej jednego powinien mieć.

Ktoś wyżej dobrze to określił. DiCaprio nie jest poprawny politycznie, nie gra gejów z aids, nie chudnie 30kg do roli i nie liże dup Akademii.

bise

2014-03-03, 22:08
Oscar to ch*j.

MrGizzy

2014-03-03, 22:29
Johnny Depp, Gary Oldman, Brad Pitt, Edward Northon, Robert Downey Jr.

Tych 5 aktorów też nie dostało oskara. Każdemu należy się konkretnie.

Jeśli ta zabawa w oskary nie jest pod publikę a pod ocenę możliwości aktorskich.... A z resztą co tu gadać :)