18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

~LegendarnyZiom

2010-12-03, 16:12
Colossus napisał/a:

Matura z polaka to kompletna bzdura k***a !! Nie znałem tylko niektórych odpowiedzi na pytania dotyczące konkretnych autorów, ale k***a, jak znajdę ch*ja, który jest odpowiedzialny za polskie szkolnictwo to zajebie sk***ysyna !!



Idź, zajeb: http://pl.wikipedia.org/wiki/Katarzyna_Hall , to ona jest odpowiedzialna za cały ten nikczemny system szkolnictwa i egzaminy. Poza tym przecież nikt Ci nie każe chodzić do szkoły jak Ci się nie podoba. Poza tym to weź koło i pie**olnij się w czoło.

Harnaś

2010-12-03, 16:23
Panie Kubo drogi, DRAMAT to RODZAJ, a nie GATUNEK literacki.

Am...........eg

2010-12-03, 16:39
Ser napisał/a:

Dobra akurat z polskiego kuleje więc na większość pytań bym nie odpowiedział. Ale pytanie o autobiografie.... Bez przesady.

Tej blondynby autobiografie napisze Juzef Piłsudzki.



Juzef Piłsudzki


Niestety widać, że kulejesz, ale z tym to przegiąłeś. Nadal uważacie, że matura to bzdura?

:ok***a:

pakicito

2010-12-03, 17:08
i ten odcinek to dowod ze te gowniane lektury ktorych ucza tyle lat sa gowno warte bo jak widac sie nie przydaja w zyciu po maturze wiec nikt nie pamieta

p.s 4:41 obczajcie goscia jak mu leb lata

Bu...........sz

2010-12-03, 17:38
emkens napisał/a:

@up i tu się panie mylisz, bo największą bzdurą jest matura z polskiego potrzebna na prawo, psychologię i te de.
Ale kiedy to było ;) faak


Ja studiuję prawo i nie wyobrażam sobie przyzwoitego prawnika, który nie jest w stanie sensownie sklecić zdania i Ty - studiując psychologię - pewnie też nie wyobrażasz sobie takiego niedouczonego psychologa. Wymieniłaś kierunki, które - w przypadku prawa obok historii i wosu - chyba najbardziej opierają się na jęz. polskim. ;-)

Huherko

2010-12-03, 17:54
Primo - Skoro prowadzący tak się z ludzi naśmiewa, to zastanawiam się, po kiego wałka on trzyma tą kartkę ?? Zapamiętać kilka pytań to chyba mniejszy problem niż pamiętać jak się nazywał jakiś nieszczęśnik w książce, którą napisał jeszcze większy nieszczęśnik ... (my na lekcjach dochodziliśmy, że gdyby ci autorzy żyli w czasach dzisiejszych, albo by wylądowali na odwyku, albo w psychiatryku)

Secundo - Jaki ma cel wrzucanie tego filmiku na Sadistica (co więcej, przez oficjalne konto, a nie zwykłego usera) Chce pokazać, jak bardzo się wygłupiają i kompromitują nagrywając i emitując te wywiady?

army

2010-12-03, 18:22
Słaby odcinek : >

leszczor

2010-12-03, 20:11
I co ten koleś chce udowodnić??
Że Polak to idiota? :shock:
Bo ja nie widzę sensu po co kręcą takie badziewia. . .

Dalione

2010-12-03, 20:15
No k***a, myślałem że ta jego tajna ksywa to psiku*as :/

Earth

2010-12-03, 20:34
Lektur nie pamiętam, a jestem w 3 liceum. A co dopiero ci ludzie?
Temat odcinka z dupy wyjęli.

Azizi1926

2010-12-03, 21:33
Flauta - zajebiste żarcie mają, polecam !

Skądinąd

2010-12-03, 21:34
@up glupi jestes i tyle. sa pewne rzeczy, ktore kazdy wyksztalcony czlowiek znac powinien - nie tylko z zakresu literatury, ale rowniez innych sztuk. jak dorosniesz, to zrozumiesz

Bejker

2010-12-03, 21:55
A ten co się pyta zgrywa cfaniakia jak sam musi czytać odpowiedzi i pytania z jakiś tam kartek,....


poza tym to większość osób jest zrajana a ten jeden to powinien filmy pisać ma taką fantazję

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa chodzi mi o tego w kratkowej kurtce...







Earth

2010-12-04, 09:50
@Szkarad

Wielka pani uczona, niech Ci psychotropy zmniejszą to pogadamy.

Don_KILLuminati

2010-12-04, 16:03
@up
Te Twoje widać słabo działają, więc najpierw może dolecz się sam zanim zaczniesz innym wytykać indolencję. Uczyć się i książki k***a czytać!