18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lektor Google Maps

pgierula • 2020-05-26, 19:32
Jarosław Juszkiewicz jest dziennikarzem radiowym i lektorem z ogromnym doświadczeniem. Jakbyście jednak usłyszeli go znienacka, waszą pierwszą myślą byłoby zapewne "komu tutaj włączyła się nawigacja?".
Przez ostatnią dekadę Juszkiewicz był bowiem polskim głosem Google Maps – aż do momentu, w którym koncern zastąpił go głosem generowanym komputerowo.
]

johny2015

2020-05-27, 01:16
LuzaQ napisał/a:

Wymień mi jedno którym przemieszcza sie standardowy mirek/janusz



Opel Astra - bardziej popularnego auta klasy niższo/średniej chyba nie znajdziesz w tym kraju...


tarcer123

2020-05-27, 04:07
Up koniecznie w gnoju. Wtedy tak malo pali ze trzeba zlewać na CPN.

ZaSwojePiję

2020-05-27, 06:29
Siedzę w UK i jakos nie zalapalem, ze go google wygonilo.
Myslalem, ze pedalski glos jaki teraz mi wskazuje droge (a mam mapy i swoj profil ustawiony na PL) , to akcent regionalny.
Pozdrawiam serdecznie tego faceta, bez niego google maps to juz nie bedzie to samo.

Dupaapud

2020-05-27, 07:34
Nigdy nie korzystałem z lektora w nawigacji ;)

inhumanum

2020-05-27, 12:54
koło wentyla mi lata ten "Polski głos,, jedyna tragedia jaką tu widzę to osobista tego pana że kaska się nie zgodzi i o to caly dramat

ellsworth

2020-05-27, 21:06
kaziupir napisał/a:

"Kieruj się na północ/południe/wschód/zachód" zawsze mnie rozwalało. Co ja kompas mam w głowie? A patrzeć na malutki kompasik na mapie nie będę, zresztą po to jest lektor, żeby mówił gdzie jechać.



Ogarnięty człowiek orientuje się gdzie są kierunki świata. Ty serio jedziesz albo idziesz gdzieś i nie ogarniasz w którą stronę skręcasz i jak jesteś zlokalizowany względem świata??

kaziupir

2020-05-27, 22:37
ellsworth napisał/a:

Ogarnięty człowiek orientuje się gdzie są kierunki świata. Ty serio jedziesz albo idziesz gdzieś i nie ogarniasz w którą stronę skręcasz i jak jesteś zlokalizowany względem świata??



Jak wiesz gdzie jest północ czy wschód jeżdżąc po nieznanych drogach , po skręceniu 10 razy w prawo pod kątem 46 stopni, 20 razy pod kątem 80 stopni i 15 razy pod kątem 90 stopni, potem w lewo 5 razy pod kątem 66 stopni i 8 razy pod kątem 90 stopni to gratuluję, powinieneś iść do mam talent. Chyba, że jeździsz tylko w bezchmurne noce obserwując gwiazdy, albo wyliczasz to z pozycji słońca na niebie.

gabriel0

2020-05-27, 22:54
Nie znam typa. Ja mam Kingę z automapy. A jak to baby, pie**oli głupoty.

suchysongoful

2020-05-28, 06:52
Chyba komuś tu dupka się spięła
Swoją drogą to kiedyś jakiś miliarder mówił że maszyny i roboty zastąpią w pierwszej kolejności zawody najmniej skomplikowane :mrgreen:

EdwardGie

2020-05-28, 07:05
A mnie wk***ia w tym nowym glosie, ze mowi Szejset metrow a nie sześćset. Chyba google sie konsultowalo odnosnie poprawności w zlikwidowanym gimnazjum.

ZaSwojePiję

2020-05-30, 07:47
Siedzę w UK i jakos nie zalapalem, ze go google wygonilo.
Myslalem, ze pedalski glos jaki teraz mi wskazuje droge (a mam mapy i swoj profil ustawiony na PL) , to akcent regionalny.
Pozdrawiam serdecznie tego faceta, bez niego google maps to juz nie bedzie to samo.

ImbaTutti

2020-05-31, 08:32
Nie wiem jak u was ale u mnie ten komputerowy sztuczny zaczął do mnie mowic jakos 25/05 (1 dnia zauwazylem ze juz jest cos nie tak, a pewność mialem jak to Nie-odzobaczyłem i bodajze jakos od czwartku 28/05 wrócił oryginalny żyjący polski lektor (mindfuck)