18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sz...........ik

2018-02-21, 15:33
Co to za lekcja informatyki jak nie można pograć w kłejka...

garbiii

2018-02-21, 15:37
ile ramu ma ten komp ? moze ktoś podać ogólną specyfikacje?

mesjans

2018-02-21, 16:48
Śmiechy hahy a u mnie tak wyglądał pierwszy rok informatyki w liceum. Pani rysowała kredą okna i podpisywała przyciski odnośnikami a my musieliśmy przerysowywać choć większość z nas miała komputer w domu ale trzeba było bo inaczej pała.

pi...........ja

2018-02-21, 17:04
Przypomniał mi się ustny egzamin z informatyki na I roku. Komputera prawie nie włączyliśmy, bo przy ćwiczeniach co 2 tygodnie prawie wszystkie przepadały. Tylko wykłady z recytacją podręcznika profesora o historiach sieci coś tam itp. UMCS Lublin WPiA, nie Afryka.

marcin921211

2018-02-21, 17:42
bloodwar napisał/a:

Zawsze było tak, że byli uprzywilejowani debile którym bogaci rodzice usuwają wszelkie przeszkody spod nóg a oni mają i tak wyj***ne i robią wszystko, żeby przysporzyć im jak najwięcej kłopotów a także biedne ale ambitne dzieci które nawet nie mają warunków do nauki robią wszystko żeby się wybić. I jakoś tak śmiesznie w życiu bywa że leniwi debile zostają dyrektorami urzędów z partyjnego nadania a ambitni ale bez należytego wsparcia finansowego podają im frytki w Macu :(


Dodajesz coś od siebie do tych frytek?

cannonn

2018-02-21, 18:17
mesjans napisał/a:

Śmiechy hahy a u mnie tak wyglądał pierwszy rok informatyki w liceum. Pani rysowała kredą okna i podpisywała przyciski odnośnikami a my musieliśmy przerysowywać choć większość z nas miała komputer w domu ale trzeba było bo inaczej pała.



U mnie tak wyglądały wykłady na 1 roku studiów. Profesor rysował okno MatLaba i pisał na tablicy formuły

thoruus

2018-02-21, 21:53
"spora część nauczycieli informatyki nie realizuje programu" - oczywiście, że nie realizuje. Ci którzy potrafią robić, robią. Ci którzy nie potrafią robić - uczą. Szczególnie w IT, przy takim deficycie "siły roboczej".

gbsh

2018-02-21, 23:17
No jak widzę taki temat to mi się moja służba wojskowa w Zegrzu przypomina jak przez bity miesiąc w zeszycie rysowałem panel jakieś gównianej radiostacji która stała w sali.

~Velture

2018-02-22, 08:58
Cytat:

ile ramu ma ten komp ?


Jeden niggabajt.

Moby_Dick

2018-02-22, 09:47
Z badań wynika, że mają ch*jowego antywirusa.

TrisK

2018-02-22, 22:27
No ale w zasadzie to trzeba być samemu zainteresowanym. Ja pamiętam jak literally ukradłam Biblię Photoshopa 4 żeby się nauczyć... Po nocach siedziałam zamiast popie**alać w Daggerfalla. Teraz jezdę computer graphic zawodowy, ale wstyd. Trochę...