18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lech Poznań - Żalgiris Wilno

Mis_Bialy • 2013-08-08, 20:16
Ciekawy transparent na dzisiejszym meczu.


Co o tym sądzicie? Chamstwo czy pokazanie Litwinom ich miejsca w szeregu?

wi...........on

2013-08-09, 06:53
hehehe,
dobre,chciałbym tylko napisać,że Litwini Nas nienawidzą ;) jak nie wierzycie to poszukajcie na necie wyniki sondażu o stosunkach Polsko-Litewskich. Nie macie pojęcia jak oni Nas nienawidzą ;)
więc:
1. jesteś lewakiem? To S3.14ERDALAJ,
2. nie lubisz piłki? Poszukaj kibiców baletu,
3. nie wiesz o co chodzi? Poszukaj info ;)

Lech pokazał to co inni boją się mówić i pisać,czyli o relacjach Polsko-Litewskich.
ps.nie,nie jestem z Poznania. :roll:

fondas

2013-08-09, 09:24
Kibolski Klub Sportowy - ile razy można wam tłumaczyć, że kibol to po poznańsku kibic? Media dorobiły temu słowu pejoratywne znaczenie a wy ślepo to ciągniecie.

Ma...........31

2013-08-09, 09:57
WasylBB napisał/a:



ta, takim transparentem na pewno w ch*j pomogli Polakom szykanowanym na Litwie. Przez takich właśnie palantów ta litwińska ksenofobia w stosunku do Polakow wzrasta.

A gdyby tylko Ruskie albo Niemcy taki transparent zrobili to oburzenie w p*zdu.



A czytałeś kiedyś j***ny buraku co kibice większości klubów robią dla Polaków mieszkających na Litwie ??
Zauważyłem ostatnio ,że na tym forum coraz więcej "ekspertów" pokroju dziennikarzy w Polsce tj. zero znajomości tematu , ale pie**olenia głupot w 100%

d-wade

2013-08-09, 10:54

PolityczNiePoprawny

2013-08-09, 11:29
Kibolstwa nie popieram, ale Litwini to są h*je, na Litwie nie można mieć polskobrzmiących nazwisk...
Wyobrażacie sobie że u nas szwaby, żabojady czy inne żółtki nie mogą mieć swoich nazwisk?

JURIJ_77

2013-08-09, 11:34
ale ból dupy ... a później płacz że nikt Polaka nie lubi i że w '39 zostali sami. Polska rasa panów ... szczyt hipokryzji.

ScrappyCoco

2013-08-09, 12:02
W naszych najlepszych czasach, z Litwą byliśmy bratnimi narodami. I po co te podziały? Razem znaczymy więcej.

Anonimm1922

2013-08-09, 14:15
Tępe k***y. Trans skierowany do narodów, nie do kibiców. Poczytajcie o ostatnich "incydentach" na Litwie wymierzonych w Polskę, jak i samych Polaków mieszkających tamże. Może ogarniecie przekaz, choć nie sądzę, żeby były w stanie to pojąć wasze zaj***ne jak tampon w piździe umysły. Z resztą ch*j tam, po co się wk***iać - KMWTW.

Sutowendlin

2013-08-09, 14:32
voitek napisał/a:

@Sutowendlin
pie**olnij się solidnie w łeb



Ciebie mogę pie**olnąć jak podejdziesz.

Się tempa dzido nie odzywaj jak nie masz nic mądrego do powiedzenia.

kothletino

2013-08-09, 17:42
Rozwiązanie jest takie proste, dajcie im broń, areny i niech się napie**alają za pieniądze czy też "w imię klubu". Każdy będzie szczęśliwy.

gonta

2013-08-10, 09:36
a później ze smutnym osmarkanym ryjem będą stękali "a nas za co?"
jak w przypadku wołynia
mbugoga

hajsiwo napisał/a:



Tu nie chodzi o piłkę nożną, tylko o należne nam województwo Wileńskie. Tyle.


tobie się należy tylko kopniak w dupsko :mrgreen: