18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lech Poznań - Żalgiris Wilno

Mis_Bialy • 2013-08-08, 20:16
Ciekawy transparent na dzisiejszym meczu.


Co o tym sądzicie? Chamstwo czy pokazanie Litwinom ich miejsca w szeregu?

Scyzor13

2013-08-08, 23:39
dnr napisał/a:

j***ne debile, kto tu jest chamem... Patrzenie, jak ludzie kłócą się i biją o piłkę nożną to dla mnie jak oglądanie małp bijących się o kawałek gówna.
Nie, nie jestem j***nym lewakiem.


Jesteś jesteś mały kłamczuszku :-o

Zipsky

2013-08-08, 23:42
dnr@ w tym sęk że tutaj pajacu nie chodzi o piłkę i tamtejsze relacje ale o historie i tereny...

Fa...........um

2013-08-08, 23:44
Napis świetny, bo z bydłem litewskim, które nie zna swojego miejsca trzeba jechać ostro, ale w kontekście wyniku sportowego, to pardon, ale słowiki zrobiły z siebie pajacy. Kiedy drużyna gra ch*jowo, a obecna Amica jest pod formą, to należy ogarnąć ryja i za bardzo hop do przodu nie wyskakiwać z takimi pojazdami, bo wyszło na to, że litewski cham polskiemu panu w mordę dał.

Ale muszą mieć polewki teraz z pyrusów kibice Żalgirisu.

hajsiwo

2013-08-08, 23:50
dnr napisał/a:

j***ne debile, kto tu jest chamem... Patrzenie, jak ludzie kłócą się i biją o piłkę nożną to dla mnie jak oglądanie małp bijących się o kawałek gówna.
Nie, nie jestem j***nym lewakiem.



Tu nie chodzi o piłkę nożną, tylko o należne nam województwo Wileńskie. Tyle.

Kartezjusz

2013-08-08, 23:58
hej barany, te paszkwile litewskie poniszczyły samochody naszym najwierniejszym kibolom w ubiegłym tygodniu w Wilnie. nie będzie tolerancji dla takich zachowań! Tu jest Polska, tu my... Polacy!

tytanowy88

2013-08-09, 00:04
Cytat:

j***ne debile, kto tu jest chamem... Patrzenie, jak ludzie kłócą się i biją o piłkę nożną to dla mnie jak oglądanie małp bijących się o kawałek gówna.
Nie, nie jestem j***nym lewakiem.



Ale za to jesteś debilem. Idź stąd :<

degruzman

2013-08-09, 00:12
Ogladacie tvn wiec gunwo wiecie. Mniejszośc polska na Litwie jest od parunastu lat solidnie dyskryminowana. Poczytajta o tym gimby

Seboolek

2013-08-09, 00:25
Ja znam kilku Litwinów, pracuje z nimi i są na prawdę zajebiści. Nie mam do nich nic.

myx

2013-08-09, 00:39
Codziennie widzę w moim mieście hordy tych litewskich mord, które przyjeżdżają do Polski na zakupy jednocześnie prześladując Polaków i widzę ich zachowanie to odnoszę wrażenie, że oni mentalnie dalej żyją gdzieś w puszczy więc brawo dla Lechitów za transparent

Cryo

2013-08-09, 00:42
Przypominam tylko, że litwini przywitali Poznaniaków w Wilnie "Polską k***ą" i solidnie porysowali samochody. Szkoda tylko, że transparent pojawił się na tak żenująco przegranym spotkaniu. Wyszedł z tego strzał w kolano.

Dusz

2013-08-09, 01:16
A ja przypominam, że ludzie którzy dzisiaj określają się mianem Litwinów to tak naprawdę Żmudzini. Część prawdziwych Litwinów, tych, których znamy z historii spolonizowała się, reszta mieszka na terenach obecnej Białorusi.

A co do transparentu - mocne słowa skierowane do cwaniaczków z Litwy, którzy mają kompleksy i gnębią polską mniejszość. j***ć ich

dnr

2013-08-09, 02:04
Cieszy mnie bardzo ból dupy kiboli o moje słowa :)

Krótka klaryfikacja: lubisz piłkę i kibicujesz - ok.
Ustawiasz się i wykłócasz, która czwartoligowa drużyna jest lepsza, czy też jesteś internetowym wojownikiem barcy/realu - patrz na mój poprzedni koment :)

Historia historią, stadion jest średnim miejscem na walki z takich powodów, szczególnie, jeśli się zostaje potem wyr*chanym w dupsko przez Litwinów.

Lec

2013-08-09, 03:40
Panowie naprawdę bez przesady przeczytajcie co Litwini zrobili kibolom Lecha w Wilnie . Byłem na tym meczu i naprawdę bez przesady hasło może i kontrowersyjne ale to raczej odpowiedz na to co zrobili Litwini!

WasylBB

2013-08-09, 05:53
Qleczko napisał/a:

Trans był skierowany do fanów Žalgirisa którzy znani są z szykanowania Polonii Wilno. Ale chu* z wiedzą, lepiej hejcić.



ta, takim transparentem na pewno w ch*j pomogli Polakom szykanowanym na Litwie. Przez takich właśnie palantów ta litwińska ksenofobia w stosunku do Polakow wzrasta.

A gdyby tylko Ruskie albo Niemcy taki transparent zrobili to oburzenie w p*zdu.