18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

League of Legends: A Twist of Fate

Mr Dan • 2013-05-26, 09:08
Może i nie każdy lubi League of Legends, ale ten filmik, jaki przygotowali jest naprawdę dobry.



Jest to chyba najlepszy cinematic, jaki widziałem do tej pory.

Ezoteryk

2013-05-26, 10:03
Znowu te bajki wrzucacie .

paco17

2013-05-26, 10:44
Dziś na koniec LCS leciało ;)

Lisuuu

2013-05-26, 11:31
ten filmik na prawde zajebiscie im wyszedl a zwlaszcza nocturne mi sie spodobal

eteryk

2013-05-26, 11:32
ch*jowe strasznie

exterib

2013-05-26, 11:33
mają rozmach, sk***isyny

us...........to

2013-05-26, 11:35
Fajny trailer, tylko co z tego, skoro z tą grą ma on tyle wspólnego co polski rząd z uczciwością.

JH...........DS

2013-05-26, 11:35
:arrow:

ddss

2013-05-26, 11:37
Zj***ne gry mmo i mmo rpg , jak ja nie nawidze tego sk***ysyństwa
mój znajomy "były" gra nałogowo w "lol" , i został z niego srający wrak człowieka.

kakao

2013-05-26, 11:39
Gra dla pojebów i psycholi

Lisuuu

2013-05-26, 11:43
tataPszemka, zawodowi gracze lola

Eryk12

2013-05-26, 11:45
HeHe.. Fajny filmik, ale niema nic związanego z lolem, moze postacie, ale grafika, taka walka itp to o czym my tu mowimy?! ktos pierwszy raz to zobaczy i "o.O aleee giera" zainstaluje i powie ja pie**ole co za gówno, bo taka prawda. Full dzieciarni, ktore wyzywają jak zabijesz "twoja stara, twoj stary" ogolnie gimbaza, mam kuzyna ktory ma 16 lat i gra w to, ale on jest na poziomie 20 latka. Nie raz widzialem i slyszalem jak dzieciaki przez tą gre szału dostają, jak kiedys Tibia była, to teraz lol... masakra nigdy w to gówno nie zagram i nikomu nie polecam, a gram w gry od dziecka tzn jest to moje hobby. Tyle na ten temat, teraz niech jakis sk***ysyński hejter obrońca lola mnie zjedzie jak psa ^^ :P pozdro sadole :)

BmaC

2013-05-26, 11:46
Zajebista gra. Strategia z ogromem postaci, w ktorej kazdy moze znalezc cos dla siebie. Caly czas sie zmienia caly czas ja ulepszaja i rozbudowuja. Moim zdaniem najlepsza z gier typu MOBA. Az mi sie lezka uronila podczas ogladania. Wbrew pozorom - jak tutaj niektorzy hejtuja - jest bardzo trudna do opanowania gra. Zeby w miare dobrze grac trzeba spedzic na ten moment (gdyz jest juz ponad 100 postaci w lidze) okolo 2 lat. Na poczatku nie podobala mi sie kompletnie. patrzylem jak kumpel gra przez ponad rok siedzac u niego prawie codziennie i dopiero po tym roku zdecydowalem sie zalozyc konto i grac. Gram juz ponad 3 lata i jest na prawde spoko. Nie mozna sie nudzic. Dla hejtujacych to taki duzy murzynski penis w odbyt. Sprobujcie zagrac i wykazac sie strategicznym mysleniem w tej grze. No ale coz. Jak sie jest debilem z ograniczonym mysleniem to trzeba tak robic. Trudna i rozbudowana gra. Ode mnie piwo za filmik. Pozdro