18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

League of Legends: A Twist of Fate

Mr Dan • 2013-05-26, 09:08
Może i nie każdy lubi League of Legends, ale ten filmik, jaki przygotowali jest naprawdę dobry.



Jest to chyba najlepszy cinematic, jaki widziałem do tej pory.

slivens

2013-05-27, 02:55
[/video]

Jak do tej pory najlepszy. Prawdą jest że to Blizzard jest znany z cinematiców , to oni wyznaczają jakość reszta próbuje ich naśladować. Kurde jak ja bym chciał pójść do kina na film zrobiony przez Blizzarda. :-/

skylfer

2013-05-27, 23:12
BmaC napisał/a:

Zajebista gra. Strategia z ogromem postaci, w ktorej kazdy moze znalezc cos dla siebie. Caly czas sie zmienia caly czas ja ulepszaja i rozbudowuja. Moim zdaniem najlepsza z gier typu MOBA. Az mi sie lezka uronila podczas ogladania. Wbrew pozorom - jak tutaj niektorzy hejtuja - jest bardzo trudna do opanowania gra. Zeby w miare dobrze grac trzeba spedzic na ten moment (gdyz jest juz ponad 100 postaci w lidze) okolo 2 lat. Na poczatku nie podobala mi sie kompletnie. patrzylem jak kumpel gra przez ponad rok siedzac u niego prawie codziennie i dopiero po tym roku zdecydowalem sie zalozyc konto i grac. Gram juz ponad 3 lata i jest na prawde spoko. Nie mozna sie nudzic. Dla hejtujacych to taki duzy murzynski penis w odbyt. Sprobujcie zagrac i wykazac sie strategicznym mysleniem w tej grze. No ale coz. Jak sie jest debilem z ograniczonym mysleniem to trzeba tak robic. Trudna i rozbudowana gra. Ode mnie piwo za filmik. Pozdro



To zajebiście. U kumpla oglądałeś ponad rok potem zacząłeś sam grać i grasz już ponad 3 lata, czyli około 5 lat razem wychodzi.. A gra ma niecałe 4 :*

A tak btw. to jak już się wszyscy sracie gdzie to najlepsza animacja to polecam Final Fantasy VII: Advent Children, gdzie w dodatku jest to cały film (około 1,5h), a nie kilka "akcji" w max 10 minutowym filmiku.. peace..