18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

łazienka araba

piotruniusz • 2013-01-17, 23:00
kibelos u arabuf



swoją drogą można pogadać sobie

di...........ks

2013-01-19, 09:35
@UP
Arabka czy opie**alasz im pały?

pikkuspl

2013-01-19, 10:56
Moi drodzy, miałem okazję odwiedzić słoneczne plaże w okolicach meczetów i wierzcie mi czysto było tylko w hotelu. Za bramą zaczynał się syf, wielki syf. Na lotnisku międzynarodowym w sraczu syf, przed sraczem jakiś Abdul odp... cy swoje mantry. Na wycieczce do Kairu na postoju w barze przykleiłem się do stołu, a w kiblu prawie zemdlałem. Kair to jeden wielki śmietnik. Ku..wa tu w Polsce jest ordnung i nie nikt nie pier..li że szmatogłowi są czyści.

wst91

2013-01-19, 11:32
kkubam napisał/a:

Uuuu, widzę, że kolega podziwia panów w turbanach, z brodami, jebiących młodych chłopców i kozy...

Salam alejkum, brader, k***a twa mać...

PS
Dupsko myję dwa razy dziennie pod prysznicem, wycieram DOKŁADNIE po każdym sraniu, a ręce to nawet po szczaniu, więc mi nie pie**ol, że nasze chłopaki są gorsze od tych j***nych rezunów...

Nara :kupa:



Ręce to nawet po szczaniu myjesz? No zajebisty jesteś. Jak mi napiszesz, że jeszcze myjesz zęby codziennie to normalnie nie uwierzę

di...........os

2013-01-19, 15:03
pikkuspl napisał/a:

Moi drodzy, miałem okazję odwiedzić słoneczne plaże w okolicach meczetów i wierzcie mi czysto było tylko w hotelu. Za bramą zaczynał się syf, wielki syf. Na lotnisku międzynarodowym w sraczu syf, przed sraczem jakiś Abdul odp... cy swoje mantry. Na wycieczce do Kairu na postoju w barze przykleiłem się do stołu, a w kiblu prawie zemdlałem. Kair to jeden wielki śmietnik. Ku..wa tu w Polsce jest ordnung i nie nikt nie pier..li że szmatogłowi są czyści.



Bo są, delikatnie mówiąc, biedni.

Porównaj syf jakiejś małej gminy z Polski i jakiś bogaty europejski region - żebyś jeździć daleko nie musiał - choćby Pragę, czy Wiedeń. Ten syf nie jest kwestią ich naturalnego zamiłowania do burdelu, a tego, że ich naród gospodarnie nie żyje.

Nathaniel_Demerest napisał/a:

Patrzcie kto daje piwa ru_ziolo. Same brudasy, filosemici i lewaczky.

Historia naszego kraju, dowodzi że brudasy trzeba wypie**alać sprzed przejścia granicznego, a nie ich wpuszczać i fascynować się ich kulturą srania i mycia niedomycia rąk.
Mamy już watahę żydostwa i ich gojów u władzy i na najwyższych stanowiskach, a żydzi to ich bracia (popatrzcie na ryje), więc promowanie zachowań muzułmańskich jest nie na miejscu.


Swoją drogą, gdy chodzi o wojenki między arabusami a żydostwem, wspomaganym gojami, to kibicuje arabom. Niech brudasy rozjebią żydów, a żydzi brudasów - sam Pan Bóg (jakiejkolwiek religii) wykazałby się wielką mądrością, gdyby tak się stało!



Weź idź się pobawić z kolegami ze szkoły, skoro nie potrafisz zrozumieć nawet kilku prostych zdań. Nie rozmawiamy o tym, który naród jest lepszy, tylko który ma wyższą kulturę srania... No k***a... Wszędzie widzisz zabawę w wojenkę. Idź, idź już naprawdę pobawić się ołowianymi żołnierzykami!