18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

łazienka araba

piotruniusz • 2013-01-17, 23:00
kibelos u arabuf



swoją drogą można pogadać sobie

Srasłkasz

2013-01-18, 22:29
NuclearBlast napisał/a:

A to co k***a czajnik na herbate ? :amused:



Przecież oni nie używają papieru toaletowego tylko dupę nacierają jakimiś olejkami.

bartman

2013-01-18, 22:39
jebacwas napisał/a:

Wk***ia mnie już ten czarny fan Łowicza...


Ok, ale musisz k***a pod każdym tematem o tym pisać? To jest jeszcze bardziej wk***iające niż ten murzyn...

stacu5

2013-01-18, 22:41
od tego wszystkiego srać mi się zachciało ...

VanHelsingPL

2013-01-18, 22:45
Pacuxx napisał/a:

@up
Obrazek
Tak jest u greków :D . Wszedłem do kibla i się na początku zastanawiałem gdzie jest muszla ;D zamiast wyjąć fiuta celem wylania się, wyjąłem telefon żeby zdjęcie zrobić :)



Wtf k***a? Co ja mam być snajperem...

di...........os

2013-01-18, 22:56
kkubam napisał/a:

Uuuu, widzę, że kolega podziwia panów w turbanach, z brodami, jebiących młodych chłopców i kozy...

Salam alejkum, brader, k***a twa mać...

PS
Dupsko myję dwa razy dziennie pod prysznicem, wycieram DOKŁADNIE po każdym sraniu, a ręce to nawet po szczaniu, więc mi nie pie**ol, że nasze chłopaki są gorsze od tych j***nych rezunów...

Nara :kupa:




Masz jakieś kompleksy, że dowartościowywać musisz "naszych chłopaków"? Swoją drogą, skoroś taki obrońca swoich, czemu drwisz sobie z "naszego chłopaka", autora poprzedniego postu?

ripmax

2013-01-18, 23:25
Taka pozycja jest najzdrowsza i sranie jest "najbardziej efektywne". Po za tym długotrwałe siedzenie na kiblu na stare lata powoduje żylaki odbytu, tzw. hemoroidy.

PS. Sram na zwyczajnym kiblu (tak na wypadek jakbyście chcieli kwestionować moją polskość :D )

ru_ziolo

2013-01-18, 23:54
kkubam napisał/a:

Uuuu, widzę, że kolega podziwia panów w turbanach, z brodami, jebiących młodych chłopców i kozy...

Salam alejkum, brader, k***a twa mać...

PS
Dupsko myję dwa razy dziennie pod prysznicem, wycieram DOKŁADNIE po każdym sraniu, a ręce to nawet po szczaniu, więc mi nie pie**ol, że nasze chłopaki są gorsze od tych j***nych rezunów...

Nara :kupa:



Współczuję głupoty.
Gdyby głupota miała skrzydła to byś zapie**alał po niebie teraz pseudo inteligencie.

nygas232

2013-01-19, 00:07
Cytat:

Debile... Muzułmanie myją się przed każdą modlitwą. A wy pewnie nawet dupy po sraniu porządnie wytrzeć nie umiecie, o myciu rąk po wyjściu z kibla już nie mówiąc.



A uważasa, że któryś z nich widział kiedykolwiek mydło?

Charles Manson

2013-01-19, 00:32
j***ne zwierzęta. Dlatego kozy r*chają bo są blisko spokrewnieni :)

Worg

2013-01-19, 00:52
do kkubam

sąsiad nie pier**l
do dzisiaj zza ściany słyszę jak wołasz "mamo juuuuuż"

Szalej

2013-01-19, 01:06
ciekawe spiny:D o tym jak kasztanią sie brudasy haha

msbk

2013-01-19, 03:08
Srałem w alejkum

Nathaniel_Demerest

2013-01-19, 04:43
Patrzcie kto daje piwa ru_ziolo. Same brudasy, filosemici i lewaczky.

Historia naszego kraju, dowodzi że brudasy trzeba wypie**alać sprzed przejścia granicznego, a nie ich wpuszczać i fascynować się ich kulturą srania i mycia niedomycia rąk.
Mamy już watahę żydostwa i ich gojów u władzy i na najwyższych stanowiskach, a żydzi to ich bracia (popatrzcie na ryje), więc promowanie zachowań muzułmańskich jest nie na miejscu.


Swoją drogą, gdy chodzi o wojenki między arabusami a żydostwem, wspomaganym gojami, to kibicuje arabom. Niech brudasy rozjebią żydów, a żydzi brudasów - sam Pan Bóg (jakiejkolwiek religii) wykazałby się wielką mądrością, gdyby tak się stało!

Ork.Fajny

2013-01-19, 08:52
kkubam napisał/a:

Uuuu, widzę, że kolega podziwia panów w turbanach, z brodami, jebiących młodych chłopców i kozy...


Te j***nie małych chłopców traci na znaczeniu kiedy zaczynasz wyzywać każdego tą obelgą...

Mr Zakapior napisał/a:

Jak można kręcić batona kucając?!


Nasz gatunek robił to od jakiś 100tys lat...? To najlepsza poza do sikania i srania dla naszego ciała. Ewolucja nas do tego przystosowała.

Nathaniel_Demerest napisał/a:

Patrzcie kto daje piwa ru_ziolo. Same brudasy, filosemici i lewaczky.


Naucz się k***a wreszcie że o stronie politycznej swiadczy podejście do gospodarki a nie narodu, historii, innych ludów, Bogów...

el...........iz

2013-01-19, 09:03
kkubam napisał/a:

Uuuu, widzę, że kolega podziwia panów w turbanach, z brodami, jebiących młodych chłopców i kozy...

Salam alejkum, brader, k***a twa mać...

PS
Dupsko myję dwa razy dziennie pod prysznicem, wycieram DOKŁADNIE po każdym sraniu, a ręce to nawet po szczaniu, więc mi nie pie**ol, że nasze chłopaki są gorsze od tych j***nych rezunów...

Nara :kupa:

tylko zanim nauczyli się chodzić z czystym dupskiem to byli uj***ni od kostek po pas w gównie a w tym czasie te kozojebliwe arabusy miały zawsze czyste kropy