18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łatanie dziury w budżecie

maksymilian45 • 2015-02-12, 21:55
Każdy będzie miał szansę załapać się na zdjęcie


Jak na moje oko każdy zapie**alał z 200km/h

zerwikaptur

2015-02-12, 23:19
aparat jest jak najbardziej ok to kierowcy jebnięci .......po co w mieście zapie**alają

fyrku

2015-02-13, 00:25
Napie**ala lepiej, niż stroboskop na baletach.

lapps

2015-02-13, 01:00
zerwikaptur napisał/a:

aparat jest jak najbardziej ok to kierowcy jebnięci .......po co w mieście zapie**alają



bo nie wszyscy sa uposledzeni i mimo wszystko wiekszosc osob potrafi poprawnie dostosowac predkosc do warunkow jazdy i nie zwraca uwagi co sobie szwagier posla w urzedzie postanowil...

zerwikaptur

2015-02-13, 07:45
up
jest np zakaz do 50 kmh to tak jedziesz i co tu za teorie wymyslasz ,pogadaj z kims kto stracił bliskiego pod kołami zapie**alacza miejskiego

srylag

2015-02-13, 08:44
Po sprawdzeniu fotoradaru:
"4 tysiące zdjęć? W jeden dzień? Coś nie działa? A nie, tak ma być. Wysyłamy!"

+Mam wrażenie że niektórzy myślą że ten radar robi foty tym na dole...

rai87

2015-02-13, 10:34
srylag

on robi foty właśnie tym na dole. Zwróć uwagę w którą stronę jest skierowany i który pas oświetla lampa błyskowa

Volfodzio

2015-02-13, 11:29
Fajny flesz... gdyby ktoś autentycznie jechał te 200 na godzinę, istnieje szansa rychłego zatrzymania się na jednym, lub kilku z tych ślicznych drzewek.

Polemon

2015-02-13, 13:19
To jest właśnie brak ducha w narodzie, ekipa sprejująca znów dała dupy.

omgłomatkobosko

2015-02-13, 13:20
Historia z życia wzięta:
Mój znajomy jadąc na os. Piekary w Legnicy załapał się na fotoradar, który tam kiedyś stał za wiaduktem. Nie mogąc uwierzyć, że mu zdjęcie cholerstwo zrobiło ( jechał przepisowe 55km/h), zawrócił na rondzie, pojechał pod wiadukt i spowrotem dawaj na fotoradar. Gówniane urządzenie znów mu fotkę cyknęło przy 50 km/h. Nie wytrzymał , zrobił nawrót i trzecie podejście. Znów zrobiło mu zdjęcie. Dał sobie spokój , myśląc, że się wywinie, bo jechał przepisowo. Okazało się, że dostał trzy mandaty za jazdę bez pasów. Policja ustawiła sobie tak fotoradar, żeby każdemu robił zdjęcie, sprawdzając, czy ma pasy zapięte oraz światła zapalone.
True story.

rzub3r

2015-02-13, 16:13
lapps napisał/a:



bo nie wszyscy sa uposledzeni i mimo wszystko wiekszosc osob potrafi poprawnie dostosowac predkosc do warunkow jazdy i nie zwraca uwagi co sobie szwagier posla w urzedzie postanowil...



Tak a potem takiego NIEupośledzonego sk***ysyna zamiast zabić młotkiem na miejscu sądzą latami za pieniądze podatników bo rozjechał ludzi jak żaby, albo wpakował się w inny ch*ja winny samochód.

Żeby to przynajmniej na harda nagrywali to można by zrozumieć.

zomos

2015-02-13, 16:20
@omgłomatkobosko
Raz nie policja bo policja nie obsługuje fotoradarów. Dwa za pasy to go mogli cmoknąć w pompkę. Zdjęcie jest zbyt niewyraźne i może nie być widać pasa jeśli ubierzesz się na ciemno.
Trzy - fotoradar nie był wykorzystywany zgodnie z homologacją. Równie dobrze mogłem sobie pie**olnąć fotkę w fotoshopie... Baran że dał się 3 razy za to samo ukarać.

mamut360

2015-02-13, 17:22
Mieszkasz obok to rozjeb nocą bejsbolem...