18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łatanie dziury w budżecie

maksymilian45 • 2015-02-12, 21:55
Każdy będzie miał szansę załapać się na zdjęcie


Jak na moje oko każdy zapie**alał z 200km/h

Blurey

2015-02-13, 17:44
Widać, że ten fotoradar jest tylko dla kasy, a co do debili, którzy mówią, że fotoradary muszą być, bo inni zapie**alają i zabijają. OK ZGADZAM SIĘ. Ale k***a oni zapie**alają (140-220/50), a nie 69 na trzypasmówce, gdzie było 50, bo sobie tak grubas w garniturze zażyczył. Przecież to jest jawne bandyctwo. Jadę sobie wypasioną fura, obok mnie jedzie kaszlak bez hamulców i oboje mamy j***ną trzypasmówką jechać tyle samo, tzn 50 km/h, które moja wypasiona fura osiąga po 2 sekundach? Ja pie**ole.

omgłomatkobosko

2015-02-13, 19:50
@zomos
To było kilka lat temu, więc wtedy jeszcze policja obsługiwała fotoradary.
Jeśli twierdzisz, że zdjęcia są zbyt niewyraźne, to zakryj tablicę i wypróbuj rozdzielczość fotoradaru. Zdziwisz się, jak dostaniesz powiększenie naklejki z szyby.

Thunbi

2015-02-13, 23:38
Komentarz lapps'a i to, że jest "topowy", wskazuje tylko na to, jaką mamy biedę umysłową w kraju.

lapps

2015-02-14, 17:29
zerwikaptur napisał/a:

up
jest np zakaz do 50 kmh to tak jedziesz i co tu za teorie wymyslasz ,pogadaj z kims kto stracił bliskiego pod kołami zapie**alacza miejskiego



jak jest zakaz do 50 i tak jedziesz to lamiesz prawo... jak jest zakaz jazdy ponad 50 km/h, a mimo to 99% jedzie powyzej i nie ma karambolu to ten 1% jest uposledzony i ten kto stawial ten znak tez jest uposledzony :facepalm:

jak twoj bliski przechodzi srodkiem 2-pasmowej ulicy wprost pod sznur zapie**alajacych aut to tez jest uposledzony i nie ma co sie dziwic, ze auto go pie**olnie bo na tym polega selekcja naturalna...

moj ojciec smiertelnie potracil czlowieka mimo, ze jechal przepisowo. kierowca nie moze myslec za pieszego, na zachodzie nikt ci nic nie zrobi za przejscie na czerwonym swietle, ale auto nawet nie sprobuje sie zatrzymac jak przed niego wyjdziesz i nikt mu nic za to nie zrobi bo on mial pierwszenstwo.
a nas musza karac jak dzieci w przedszkolu bo jak nie to sobie biedne dziecko krzywde zrobi :facepalm:

A @Thunbi ma sie za intelektualiste bo zrobi wszystko co sobie jakis rumun w urzedzie zadecyduje... :facepalm: