18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Latający mercedes..

Halman • 2019-12-28, 12:36

jak ktoś ciekaw co to był za mercedes: SUV AMG G63

C0C0JUMBO

2019-12-28, 12:38
Tylko po co tego typu crash test? :roll: w dodatku bez ludzi...

Je...........ik

2019-12-28, 13:03
k***a a przydalby mi sie taki na ryby

bloodwar

2019-12-28, 13:31
C0C0JUMBO napisał/a:

Tylko po co tego typu crash test? w dodatku bez ludzi...



Milioner z Rosji zrobił to "for fun" z okazji 500 000 subów na swoim kanale czy lajków czy coś w tym guście.

~DMT

2019-12-28, 13:39
Jedyna prawilna wersja tego kanciaka:



6.0 BiTurbo 700KM ~1000Nm ok 7sek do 100 przy wadze ok 4T

Je...........ik

2019-12-28, 14:15
DMT napisał/a:

Jedyna prawilna wersja tego kanciaka:
6.0 BiTurbo 700KM ~1000Nm ok 7sek do 100 przy wadze ok 4T



Powodzenia w grząskim terenie przy wadze 4T szybciej maluchem bys przej***l niz tym

Halman

2019-12-28, 14:20
muflonpl napisał/a:

Powodzenia w grząskim terenie przy wadze 4T szybciej maluchem bys przej***l niz tym


myślisz? sześć ogromnych kół z odpowiednim terenowym bieżnikiem, każde oczywiście napędzane od potężnego silnika... 4 tony to w tym układzie małe miki...

~DMT

2019-12-28, 15:08
muflonpl napisał/a:

Powodzenia w grząskim terenie przy wadze 4T szybciej maluchem bys przej***l niz tym



Nie chcę spamować filmami z testów terenowych z rosji, bo są długie, a nie chce mi się przycinać i odszukiwać tych, które już kiedyś widziałem (prawie cała seria Brabusa tam właśnie się wyprzedała, pomimo ceny zakupy 1.6 mln $ ) ale widziałem jak naj***ne kacapy testują to w ciężkim terenie i można z cała pewnością stwierdzić, że to jest auto w teren, a nie jak te wszystkie sruvy...

Je...........ik

2019-12-28, 16:33
HAL9000/2 napisał/a:

myślisz? sześć ogromnych kół z odpowiednim terenowym bieżnikiem, każde oczywiście napędzane od potężnego silnika... 4 tony to w tym układzie małe miki...



Tak sie składa ze cos niecos jezdze w offroadzie i mankamentem duzego tonażu auta jest to ze bardzo szybko sie zapada w grzaskim terenie kilka cofek przod tyl i siedzisz udupiony po mosty i tutaj nawet 6x6 nie pomoże. A wyciagarka piszczy zeby wyssać te 4 tony z blota. Lzejsze auta lepiej sobie radzą w grzaskim szybciej i latwiej mozna sie wyvrzebac. Mam wyprawowego nissana patrola zrobionego na ciezko ma prawie 3,5 t i w konkretnym blotku szczegolnie w pobliżu jezior gdzie grunt od 20 cm w dół jest mokry i grzaski zapada sie jak noz w maslo a kolega ferozą 1,2 tony smiga górą az milo

DMT napisał/a:

Nie chcę spamować filmami z testów terenowych z rosji, bo są długie, a nie chce mi się przycinać i odszukiwać tych, które już kiedyś widziałem (prawie cała seria Brabusa tam właśnie się wyprzedała, pomimo ceny zakupy 1.6 mln $ ) ale widziałem jak naj***ne kacapy testują to w ciężkim terenie i można z cała pewnością stwierdzić, że to jest auto w teren, a nie jak te wszystkie sruvy...



W ciezki teren to tylko takie cos co sie nie zapada


Tr...........ty

2019-12-28, 17:16
DMT napisał/a:

Jedyna prawilna wersja tego kanciaka:



Najbardziej pedalska wersja porządnego w oryginale samochodu.

Optimex

2019-12-28, 17:32
Mateczka Rasija........ kiedyś się tam wybiore :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

zerwikaptur

2019-12-28, 17:32
[quote="muflonpl"]Tak sie składa ze cos niecos jezdze w offroadzie i mankamentem duzego tonażu auta jest to ze bardzo szybko sie zapada w grzaskim terenie kilka cofek przod tyl i siedzisz udupiony po mosty i tutaj nawet 6x6 nie pomoże. A wyciagarka piszczy zeby wyssać te 4 tony z blota. Lzejsze auta lepiej sobie radzą w grzaskim szybciej i latwiej mozna sie wyvrzebac. Mam wyprawowego nissana patrola zrobionego na ciezko ma prawie 3,5 t i w konkretnym blotku szczegolnie w pobliżu jezior gdzie grunt od 20 cm w dół jest mokry i grzaski zapada sie jak noz w maslo a kolega ferozą 1,2 tony smiga górą az milo
W ciezki teren to tylko takie cos co sie nie zapada[/

Zerknij prosze na brabusa kanciaka ,filmiki znajdziesz bez problemu

Jacuu

2019-12-28, 17:42
Od kiedy gelenda amg to SUV ?? :mrgreen:

sobekkk

2019-12-28, 18:02
Jacuu, wszędzie jest oznaczony jako SUV (katalogi, strona mercedesa itd)

poza tym idealnie pasuje do definicji SUVa - sportowe terenowe auto
w terenie sobie nie radzi, na drodze tez - wiec SUV