18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Latający mercedes..

Halman • 2019-12-28, 12:36

jak ktoś ciekaw co to był za mercedes: SUV AMG G63

Oniros

2019-12-28, 18:22
Niemiecki złom, dobrze, że chociaż się na coś przydał

Tomsza

2019-12-28, 23:21
~DMT napisał/a:

Jedyna prawilna wersja tego kanciaka:
6.0 BiTurbo 700KM ~1000Nm ok 7sek do 100 przy wadze ok 4T



Chyba żartujesz. Wersja dla kozojebów z niedowładem prącia? Tą pokrakę seryjny Luaz w terenie objedzie...

picolo

2019-12-29, 14:38
G klasa to SUV muahahaha . Produkowany od 1979 roku terenowy segment E. SUV to wymysł dla p*zdeczek bez lustereczek i kierunkowskazów , najlepiej biały.

slick69

2019-12-29, 15:44
Kacap nie był pierwszy :roll:


St...........on

2019-12-29, 19:02
~DMT napisał/a:

Nie chcę spamować filmami z testów terenowych z rosji, bo są długie, a nie chce mi się przycinać i odszukiwać tych, które już kiedyś widziałem (prawie cała seria Brabusa tam właśnie się wyprzedała, pomimo ceny zakupy 1.6 mln $ ) ale widziałem jak naj***ne kacapy testują to w ciężkim terenie i można z cała pewnością stwierdzić, że to jest auto w teren, a nie jak te wszystkie sruvy...





picolo napisał/a:

G klasa to SUV muahahaha . Produkowany od 1979 roku terenowy segment E. SUV to wymysł dla p*zdeczek bez lustereczek i kierunkowskazów , najlepiej biały.



Zacznijmy od tego, że żaden z was nie wie czym jest SUV- czyli sport utility vehicle, to auto uterenowione do przmierzania lekkiego terenu i szos, a mylicie SUVa z dżipem - popularnie nazywane wszystkie typowe terenowe auta. To tak jakby hyunadia coupe nazywać autem sportowym, a vana autobusem. Co do terenówki typowo w teren to twój G63 ssie z połykiem ruskiemu SHERP'owi. Czy połowi islandzkich "dżipów: na balonach 44 cale.

Tu przykładowo samochód Bjorguna (ochotniczego pogotowia ratunkowego, do którego należę) Toyota Land Cruiser, u nas jest Nissan Patrol (prześmiewczo nazywany autobusem) .


Gizmolka

2019-12-29, 20:04
muflonpl napisał/a:

k***a a przydalby mi sie taki na ryby



Mi też

:lol:

Je...........ik

2019-12-29, 21:25
alexandrus napisał/a:

Zacznijmy od tego, że żaden z was nie wie czym jest SUV- czyli sport utility vehicle, to auto uterenowione do przmierzania lekkiego terenu i szos, a mylicie SUVa z dżipem - popularnie nazywane wszystkie typowe terenowe auta. To tak jakby hyunadia coupe nazywać autem sportowym, a vana autobusem. Co do terenówki typowo w teren to twój G63 ssie z połykiem ruskiemu SHERP'owi. Czy połowi islandzkich "dżipów: na balonach 44 cale.
Tu przykładowo samochód Bjorguna (ochotniczego pogotowia ratunkowego, do którego należę) Toyota Land Cruiser, u nas jest Nissan Patrol (prześmiewczo nazywany autobusem) .



W koncu ktos kumaty.....

Zbuju

2019-12-29, 21:44
a mi się wydaje że pokazał się jednym - ładnym rocznym AMG, a zrzucił starego dziada...