18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

lata 90. i stadiony w Polsce

MrPsychol • 2016-03-21, 20:23
Polskie stadiony+doj***ny podkład muzyczny. Czego chcieć więcej? :ok:


p0lybius

2016-03-21, 22:59
Na zachodzie sobie poradzili.

t0malson

2016-03-21, 23:42
Ech, pamiętam jak dziś, jak poszedłem z kolegami z osiedla na mecz lokalnej drużyny. To było coś, ja z kolegami zrobiliśmy ze dwa kilo mieszanki dymnej z saletry z cukrem, inni robili serpentyny z papieru do kas, inni organizowali flagi - nikt się o nic nie czepiał, pamiętam nawet jak byliśmy zdziwieni, że ochroniarz miał uwagi do drzewca flagi zrobionego dwumetrowej cienkościennej rurki - ostatecznie i tak pozwolił wejść.
W trakcie meczu, impreza na całego, darcie mordy, saletra (w tamtych czasach nie wiedziałem co to race), wtedy po marnym popisie naszego piłkarza ktoś za mną rzucił w niego butelką wódki. Koleś odrzucił prosto we mnie - myślał, że to moja wina.
Po spotkaniu oczywiście naj***ne towarzystwo zrobiło zadymę - jatka z policją, rozwalili autobus gości - to był pierwszy i ostatni raz jak byłem na meczu.

Klausofff

2016-03-22, 00:02
Dobre wariaty! Piwko dla nich :)

Serwin

2016-03-22, 00:44
Z jednej strony straszne bydło, ale z drugiej strony większość policjantów, którzy napie**alali tych kiboli zapewne miała barwną przeszłość w milicji i napie**alaniu niewinnych ludzi. Dlatego nawet mi ich k***a nie żal.


cahiri0

2016-03-22, 01:03
Sceny batalistyczne jak się patrzy, tylko ten podkład... bardziej by pasował "dres" w wykonaniu wielkiego cyca.

Patriota93

2016-03-22, 01:11
polowa sadoli wypowiada sie, o niebepiecznych stadionach,meczach, a mecz to tylko w wiadomosciach sportowych widzieli.

zoorax

2016-03-22, 01:51
Ile razy to tu jeszcze będzie?

rozrubacz

2016-03-22, 02:08
Oglądam drugi raz i jestem pod wrażeniem ile pał na łeb te chłopy przyjmują, dzisiaj by gówniarzowi zaj***ł w łeb taką pałą to by mu czaszka pękła na 4 części.

Vredestein

2016-03-22, 08:46
W sumie większość pociągów i wagonów aż tak bardzo się nie zmieniła.

MADErrFAKErr

2016-03-22, 09:17
Mój ojciec pod koniec lat 80 odrabiał wojsko w milicji w warszawie i opowiadał o meczach legii. Dziwi go to co sie teraz dzieje . Mówił ,że kiedys jak gość wstawał z miejsca i zaczynał grande to był w 30 sekund transportowany na korone stadionu , w nastepne 30 sekund do dyskoteki , seans 10 minut w "dyskotece " na pełnej k***ie ,golenie na łyso i wjazd ze stadionu .Czasami o własnych siłach czasami go wynosili pod płot. I bardzo mało było odważnych. Nawiasem mówiąc to ten filmik też był tu widziany kilka razy i widze ,że zaczynamy jak konkurencyjny portal o tematyce wiejskiej. Seria "przeżyjmy to jeszcze raz"...

bollol_stern

2016-03-22, 11:05
@up sadistic nie ma konkurencji.

ImBYKU

2016-03-22, 15:27
Wtedy policja sie nie pie**olila ale i kibice mieli jaja ... Teraz za duzo kamer jest i policja nic nie moze ,
No i kibice teraz biedni tacy policja ich ciagle prowokuje a potem bija .
Mamy inne czasy ktore nie wroca , zdecydowanie jest duzo bezpieczniej niz to mialo miejsce w latach 90.

Wojtalson

2016-03-22, 16:05
noe82 napisał/a:

I dobrze k***a, przynajmniej spokój był na meczach.



Lata .90 i spokój na meczach...? Śmiechłem...

ellsworth

2016-03-22, 19:21
No, milicja późno się zorientowała, ze teraz jest już policją ;)

kenzol

2016-03-22, 22:11
Znam gościa, który z sentymentem wspomina czasy, kiedy chodził na ustawki, kiedy lał się z Policją, kiedy dostał z tonfy po plecach i z armatki wodnej po nogach.