18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lądowanie samolotu w Moskwie

C0C0JUMBO • 2019-05-05, 20:04
Samolot ląduje awaryjnie, Aeroflot - i wszystko jasne... sporo trupów



pankruk

2019-05-06, 21:59
emperorzbigniew napisał/a:

Nigdy, nigdy Aerofłotem. Nawet gdy o 1/3 tańsze bilety.



Chyba tylko do UK albo na wakacje do Grecji latałeś. Służbowo latamy w firmie do Chin, osobiście 2 razy leciałem Aerofłotem z Moskwy do Szanghaju i złego słowa o tych liniach nie powiem.

emperorzbigniew

2019-05-06, 22:25
Po całym świecie latałem, ale nigdy Aerofłotem. Natomiast znam statystyki i one nie kłamią. Nie czepiam się ich dla zasady tylko po prostu polewam z kraju, gdzie nie szanuje się ludzi - czy to własnych obywateli, czy inne nacje.

St...........on

2019-05-06, 22:36
bloodwar napisał/a:

"Siadajcie z tyłu!" mówili, "Stamdąd jest najbliżej do drzwi ewakuacyjnych więc najszybciej się uratujecie" mówili



Najbezpieczniej jest na skrzydłach, tam samolot jest najmocniejszy konstrukcyjnie i zawsze jesteś pośrodku - bliżej do drzwi z przodu i z tyłu

Wiewór

2019-05-07, 07:28
Dawno temu w CKM był poradnik "jak przeżyć lot samolotem". Zaczynał się od stwierdzenia, że jeśli chcesz żyć do nie korzystaj z Areoflotu, żadnych innych ruskich linii ani żadnych innych należących do bloku sowieckiego.
Statystyka to suche fakty. Ruskie samoloty rozpie**alają się na potęgę.

Jestem zdziwiony, że w ogóle się przyznali do katastrofy a nie wmawiają wszystkim, że to nie katastrofa tylko kręcili nowy film a to były efekty specjalne.

emperorzbigniew

2019-05-07, 16:35
Plusem z tego wszystkiego jest to, że odkryłem, że na flightradarze jest polskojęzyczna część forum i że można aplikować o darmowy odbiornik ADS-B (inna rzecz, czy się go dostanie). A taki odbiornik (https://www.flightradar24.com/add-coverage) pozwala być częścią społeczności i jak będzie kolejny Wrona lądował, to można mieć udział w "live coverage" :D

PieronJasnySzlag

2019-05-07, 17:51
niemamskarpet. napisał/a:

nie wiem czy tylko na filmach ale z reguly jak samolot ma lądować awaryjnie to służby jak np. straż pożarna sa już gotowe w autach i zbliżają się w okolice takiego samolotu a tu u tych zj***nych kacapów już się zatrzymał i jarał się jeszcze kilka minut zanim dojechało to ruskie gówno gaszące



Do Tupolewa w Smoleńsku jakoś szybciej potrafili dojechać.

betoon

2019-05-07, 19:44
fajnie za sa telefony z kamera

dwakilo

2019-05-09, 05:18
Sporo osób zginęło ponieważ pasażerowie "ratowali" bagaże...