18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ładna pani

Ca...........on • 2020-10-27, 06:21
Ignorowanie to lepsze #denied niż przy...walenie.


programista4k

2020-10-27, 16:36
Ta pani tak krzyczy, dlatego, że zabronili jej mordować dzieci PODEJRZANYCH o chorobę, np. o zespół dałna tak? Innymi słowy awanturuje się, bo nie wolno jej dałnów zabijać?

ProVVe

2020-10-27, 16:42
pazuzu napisał/a:

Trochę nie rozumiem waszych komentarzy, jak często na dziale hard pojawia sie jakieś zdjęcia zdeformowanych płodów to zaraz sie pojawia zdjecie "thank you for not aborting me" i wszyscy dają piwo za taki komentarz a teraz jak ludzie protestują żeby właśnie kobiety nie musiały rodzić takich potworków to jest hejt w komentarzach. Zdecydujcie sie



Nie nazywajmy feministek kobietami. Popieram inicjatywę, ale nie tych odmieńców wśród kobiet :D

Ca...........on

2020-10-27, 17:13
Cieszy mnie, że choć jedna osoba zauważyła najprostszą prawdę o dzisiejszych czasach.

Jest spisek w celu skłócenia z sobą kobiet i mężczyzn.
Jest spisek w celu skłócenia z sobą środowisk politycznych.
Jest spisek w celu skłócenia z sobą religii.

A kto za nim stoi to już k***a naprawdę nieważne...

FunkyKoval5

2020-10-27, 19:06
Ja się pytam:...kto to, k***a r*cha.... :mrgreen:

wins89

2020-10-27, 19:16
ale bym jej buta sprzedał

notak

2020-10-27, 19:18
piwko, dla ujawnienia wizerunku poj***nycxh

focusek

2020-10-27, 20:41
zlot pisiorow trwa :D sram wam na mordy k***y. Szkoda ze tak kozaczycie tylko przed monitorem a jak krzycze jebac pis to zaden sie nie odezwie bo na p*zde by wylapal odrazu :)

Obejszłem_system

2020-10-27, 21:09
SpeedyG napisał/a:

Lewica naj***ła w głowach kobietom. One nie są w ogóle kobiece tylko wulgarne, głupie raszple. Większość nie wie w ogóle dlaczego protestują, a ich najelokwentniejsze hasła to "wypie**alać", lub coś odnoszącego się do seksu, lub narządów rozrodczych jak "moja c*pka moja sprawa".
Idiotki o wszystko obwiniają mężczyzn, brakuje w ich działaniach logiki i całemu protestowi brakuje przywódcy, który potrafiłby zapanować nad tym bydłem i ewentualnie ponieść jakieś konsekwencje, ale lewica nigdy nie przyzna się do swojego błędu i nie poniesie konsekwencji.
Chociaż popieram strajk to nigdy nie dołączę do takich nizin intelektualnych.



Ładnie to ująłeś

Obejszłem_system

2020-10-27, 21:12
focusek napisał/a:

zlot pisiorow trwa sram wam na mordy k***y. Szkoda ze tak kozaczycie tylko przed monitorem a jak krzycze jebac pis to zaden sie nie odezwie bo na p*zde by wylapal odrazu



"od razu" pisze sie oddzielnie pajacu

Ca...........on

2020-10-27, 21:25
@focusek Żebyś się nie zesrał aby czasem od tego napinania. Tatuś stracił emeryturę? Już kubusiowym focuskiem nie ma za co jeździć?

Hrabia Drapula

2020-10-28, 00:00
notak napisał/a:

jestem katolem i uwazam, że ta ustawa jest bez sensu, ale
to co odpie**alają te k***iszcza przechodzi ludzkie wyobrażenia



no widzisz, i pewnie wiele tych kobiet też jest katoliczkami które chodzą do kościoła i wierzą w boga, ale co mają zrobić? piszesz że ustawa jest bez sensu, jeśli twoja dziewczyna, żona też tak myśli i wyjdzie na ulicę to jest k***iszczem ? PiS wydymał wszystkich, od frankowiczów, przez górników do rolników, żadnych śmierdzących tematów nie ruszyli przed wyborami, im najlepiej by pasowała taka korea PL że by była, podporządkowanie obywateli totalne, ludzie się wk***ią, to jest początek, w przyszłym tygodniu znowu zamkną kosmetyczki, fryzjerów i ch*j wie co jeszcze, to wszystko się dopiero zaczyna

Tr...........ty

2020-10-28, 00:18
ANALizator napisał/a:

Jarek sra na nich wszystkich, bo dla niego to banda śmieci i gówien



Dla Jarka wszyscy obywatele to banda śmieci i gówien

Ca...........on

2020-10-28, 00:45
@up To jest wszystko gra, a "dziel i rządź" działa jak złoto mimo, że się ostrzega ludzi wprost. A tacy jak Ty łykają to jak pelikany i grzecznie się radykalizują tak jak ich podpuszczono (zresztą niezbyt wyszukanie) :)