18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ładna pani

Ca...........on • 2020-10-27, 06:21
Ignorowanie to lepsze #denied niż przy...walenie.


pazuzu

2020-10-27, 10:26
Trochę nie rozumiem waszych komentarzy, jak często na dziale hard pojawia sie jakieś zdjęcia zdeformowanych płodów to zaraz sie pojawia zdjecie "thank you for not aborting me" i wszyscy dają piwo za taki komentarz a teraz jak ludzie protestują żeby właśnie kobiety nie musiały rodzić takich potworków to jest hejt w komentarzach. Zdecydujcie sie

Znawca_Cipek

2020-10-27, 10:28
O matko i córko! Ale jej ch*ja brakuje! W dupie, w piździe, a najbardziej w papie, żeby mordę zamknęła.

Pralpunkt

2020-10-27, 10:29
_Yarko_ napisał/a:

Ambasada RP w Kijowie.



Ale będzie j***nie na komendzie

nano50

2020-10-27, 10:30
pazuzu napisał/a:

Trochę nie rozumiem waszych komentarzy, jak często na dziale hard pojawia sie jakieś zdjęcia zdeformowanych płodów to zaraz sie pojawia zdjecie "thank you for not aborting me" i wszyscy dają piwo za taki komentarz a teraz jak ludzie protestują żeby właśnie kobiety nie musiały rodzić takich potworków to jest hejt w komentarzach. Zdecydujcie sie



Hejt jest na takie głupie p*zdy jak na filmie. Protesty są jak najbardziej w porządku.

patgaw

2020-10-27, 10:34
pazuzu napisał/a:

Trochę nie rozumiem waszych komentarzy, jak często na dziale hard pojawia sie jakieś zdjęcia zdeformowanych płodów to zaraz sie pojawia zdjecie "thank you for not aborting me" i wszyscy dają piwo za taki komentarz a teraz jak ludzie protestują żeby właśnie kobiety nie musiały rodzić takich potworków to jest hejt w komentarzach. Zdecydujcie sie



czy ty masz rozum i godnosc czlowieka? ten tekst o aborcji to ironia

bakus1233

2020-10-27, 10:37
SpeedyG napisał/a:

Lewica naj***ła w głowach kobietom. One nie są w ogóle kobiece tylko wulgarne, głupie raszple. Większość nie wie w ogóle dlaczego protestują, a ich najelokwentniejsze hasła to "wypie**alać", lub coś odnoszącego się do seksu, lub narządów rozrodczych jak "moja c*pka moja sprawa".
Idiotki o wszystko obwiniają mężczyzn, brakuje w ich działaniach logiki i całemu protestowi brakuje przywódcy, który potrafiłby zapanować nad tym bydłem i ewentualnie ponieść jakieś konsekwencje, ale lewica nigdy nie przyzna się do swojego błędu i nie poniesie konsekwencji.
Chociaż popieram strajk to nigdy nie dołączę do takich nizin intelektualnych.



Skłócenie kobiet i mężczyzn, to idealny pomysł aby zniszczyć ten świat :mrgreen: :-)

Cryo

2020-10-27, 10:45
Niech kobiety odetną się od tych kurew a antify

lansnaskary

2020-10-27, 10:51
kurna myślałem, że na końcu będzie ten fajny motyw z kompilacji "pussy pass denied"

AN...........or

2020-10-27, 11:22
RoboCat napisał/a:

A jarek siedzi w fotelu, glaszcze kota i mowi... Zobacz jacy to prosci ludzie, a jacy glupi... I usmiecha sie dalej bo wszystko idzie po jego mysli...



Jarek sra na nich wszystkich, bo dla niego to banda śmieci i gówien. Pewnie jakby mógł to posłał by ich do gazu jak to Adolf kiedyś robił

pazuzu

2020-10-27, 11:32
patgaw napisał/a:

czy ty masz rozum i godnosc czlowieka? ten tekst o aborcji to ironia



Czyli jesteś za tym żeby kobiety musiały rodzić zdeformowane dzieci które za chwile i tak umrą ?

Mr.Martin

2020-10-27, 12:23
Ciekawe kiedy jakiś wk***iony facet zrobi tam strzelanine

notak

2020-10-27, 12:42
jestem katolem i uwazam, że ta ustawa jest bez sensu, ale
to co odpie**alają te k***iszcza przechodzi ludzkie wyobrażenia

LB...........BZ

2020-10-27, 13:34
Co to sie odpie**ala w tym kraju to głowa mała. Ona myśli, że kogoś w ten sposób przekona do swojej racji? No chyba nie...

SirMajkel

2020-10-27, 13:38
buszta2 napisał/a:

I ten głos jakby koń na blachę szczał



ale jej pojechaliście, kozaki jesteście nie z tej ziemi.

pazuzu napisał/a:

Trochę nie rozumiem waszych komentarzy, jak często na dziale hard pojawia sie jakieś zdjęcia zdeformowanych płodów to zaraz sie pojawia zdjecie "thank you for not aborting me" i wszyscy dają piwo za taki komentarz a teraz jak ludzie protestują żeby właśnie kobiety nie musiały rodzić takich potworków to jest hejt w komentarzach. Zdecydujcie sie



nie zrozumiesz bo tu większość ludzi to banda inceli i pseudo patriotów niezdolni do samodzielnego myślenia. pie**olą jakieś powielane formułki i teorie spiskowe a jak spróbujesz im coś wytłumaczyć to Cię oplują i zwyzywają.