18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Laboratorium Dextera + Muzyka elektro

JezusToŻyd • 2012-09-05, 08:42
Zajebisty miks Laboratorium Dextera z kawałkami "Stress" oraz "Waters of Nazareth" grupy Justice.

Dobra muzyka i ekstra bajka z dzieciństwa.


JAzz_stz

2012-09-06, 19:31
Justice - Stress
Justice - Waters of nazereth

Skee13

2012-09-06, 19:38
jak się nazywał ten odcinek dextera : D?

wormarder

2012-09-06, 19:41
"dobra muzyka"

to w tym filmie?

babycow

2012-09-06, 19:57
Cytat:

"Muzyka elektro" to oksymoron. Muzykę tworzą utalentowani ludzie za pomocą instrumentów a nie jakiś lamus, który siedzi przed komputerkiem i klika sobie myszką w programie. To elektroniczne gówno nie zasługuje na miano muzyki.


Ty sk***ysynie, (Inaczej tego nazwac nie moge) zmotanie dobrej 'nuty' zajmuje mi czesto wiecej czasu, niz zabrzdekanie tymi waszymi gitarami, te wasze gowno, tez jest podawana obrobce komputerowej!!

Butter

2012-09-06, 20:22
ja tam wole odłam muzyki elektro: TERRORNOISE !!!!!!



Ankane

2012-09-06, 20:24
Głupoty.
Dobra muzyka to taka, która wywołuje jakieś odczucia, najlepiej pozytywne (duh!). A, że ludzie są różni, tak i gusta są różne (duh!!!).

Muzykę elektroniczną poznałam stosunkowo niedawno i już jest ona jednym z moich ulubionych gatunków. Tak, to też muzyka. I tak - to nie jest łatwe stworzyć DOBRY utwór, który nie skojarzy się z wiertarką (choć tutaj to bardziej dubstep, niż elektronika stricte). Justice to dobry duet. A o Gorillaz ktoś słyszał, czy o chociażby Daft Punk albo The Chemical Brothers ? To też muzyka elektroniczna.

Dlatego zanim się wrzuci poglądy na utwory/ zespoły do jednego pięknego worka - GÓWNO, to proszę zapoznać się z tym, co się ocenia. Nie lubię disco polo, ale wiem dlaczego. Przynajmniej wiem.

Stawiam piwo, bo jest dobra nuta + dobra kreskówka z dzieciństwa.

xyz372

2012-09-06, 20:27
żygać ostatnio mi się chce na poziom Sadola. O ile od czasu do czasu można coś pierdzielnąć nie na temat, to teraz robi się syf i bagno (zdecydowanie dzięki gimbazie). Nie ilość a jakość... i nie jakoś..!
Jak tak dalej będzie, dopuszczanie całego g... z bajeczkami, trickami na bike'ach i opowiadaniami z Czernobyla, to sam Sadol zeżre swój ogon...
Sorry... jak to było w Poszepszyńskich - "różnice wiekowe pociągają za sobą różnice intelektualne" - więc może perły przed wieprze, bo jak na razie te drugie królują

Cirion

2012-09-06, 20:29
Abstrah*jąc od tego czyja muzyka jest lepsza (jakby to k***a miało jakieś znaczenie, słuchaj sobie człowieku nawet odgłosu wzrostu trawy jak cie to jara, tak jak nie obchodzi mnie czy ktoś woli kawę czy herbat tak nie obchodzi mnie jaki rodzaj muzyki kradnie z internetu)

Cytat:

a gardzę komercją. Muzyka ma wypływać z serca - bez względu na gatrunek - a nie podążać za kasą


Muszę Cię zmartwić, bo w 90% coś co jest niszowe, niekomercyjne, " undergroundowe", alternatywne, "garażowe" jest po prostu ch*jowe i nikt poza twórcą i jego znajomymi oraz mamą nie może tego słuchać bez odruchu wymiotnego.

Nietakjaktrzeba

2012-09-06, 20:33
Ciekawe, że wielu ludzi dubstep, drum n bass czy choćby rave'y uważa za gównianą mózgojebkę, nie patrząc nawet na to, że kawałki zespołów takich jak choćby Death, Immortal, stara Sepultura czy '666' Kat'a; ogólnie spora część gatunku muzyki death/black i wczesnego thrashu, a także metalcore (i wszelkie odmiany z końcówką core) to taka sama, tyle tylko, że mniej/więcej skomplikowana trzepanka.
Nie chce mówić, że metal jest zły, bo sam bardzo lubie ten gatunek, choć raczej obracam sie w klimatach industrialowych czy ostatnio na thrashowych z lat 90, a na death czy black metalu skupiam się właściwie tylko na podstawowych zespołach, ale fajnie by było jakby ci wszyscy THRU i w ogóle, zrozumieli, że muzyka elektroniczna jest tak samo (jeśli nie bardziej) skomplikowana i po prostu fajna. Nie chodzi mi tu o DJ Fresha czy Skrillexa (choć też nie są najgorsi), ale jest wielu bardzo utalentowanych, jak choćby Caspa, Duo Infernale, wyżej wymienione Justice, czy choćby nawet i Prodigy, a ze staroci to choćby Krampfwerk, na którym wzorowało się sporo industraili, choćby mój kochan Rammstein, czy Laibach.

vniveri25

2012-09-06, 20:37
nigdy nie lubiłem tej bajki a muzyka ch*jowa

smiechlem

2012-09-06, 21:30
Justice i Daft Punk - Pionierzy french housa :D

Kryn3k

2012-09-06, 21:44
wiesiors4 napisał/a:


Ale ciśnienie masz, widać że dawno nie waliłeś :D
A na informatyce nie siedź na sadisticu, tylko rób grzecznie to co pani każe, bo Cię wyjebią do rejonowego :D
Zresztą hipokryto "beka" też jakoś nie po polsku, nie? Tak samo jak "gimbus" (tak, przeglądałem twoje posty nędzny ludzki bycie :emo: ).
P.S. patriotyzm też pochodzi z innego języka (łacina) jakbyś chciał wiedzieć.


Nie masz co robić to się rozbierz i ubrania pilnuj, za moich czasów na informatyce nie było nawet internetu, ale co takie zero może o tym wiedzieć.... Skoro przeglądałeś moje posty to możesz także być pewny, że na większość tego typu zaczepek byłych gimnazjalistów nie zwykłem reagować, dla ciebie jednak zrobiłem ten wyjątek.
p.s. Co innego jest używanie wyrazów obcych, a co innego używanie wyrazów obcych w ich czystej formie, ale o tym akurat ty pojęcia też mieć nie możesz.

teken

2012-09-06, 22:02
k***a, pamiętam jak oglądałem Dextera na jakiejś sprowadzonej satelicie po angielsku na CN. To była bajka, dosyć drastyczna i psychodeliczna niekiedy jak na bajkę, ale zajebista. Nie to co dziś te gówna na CN, niekiedy nie da się jednej bajki obejrzeć, a kiedyś można było oglądać godzinami, i to po angielsku :P

wiesiors4

2012-09-06, 22:04
Kryn3k napisał/a:


Nie masz co robić to się rozbierz i ubrania pilnuj, za moich czasów na informatyce nie było nawet internetu, ale co takie zero może o tym wiedzieć.... Skoro przeglądałeś moje posty to możesz także być pewny, że na większość tego typu zaczepek byłych gimnazjalistów nie zwykłem reagować, dla ciebie jednak zrobiłem ten wyjątek.
p.s. Co innego jest używanie wyrazów obcych, a co innego używanie wyrazów obcych w ich czystej formie, ale o tym akurat ty pojęcia też mieć nie możesz.


Tak tak, a za moich czasów nie było w ogóle komputerów :lol: no tak, skąd mogę to wiedzieć, przecież nie jestem elitą jak Ty :roll:
Dziękuję, że zrobiłeś dla mnie wyjątek o litościwy panie!

korzonek

2012-09-06, 22:07
Piwko! Szukałem tej pierwszej nutki. Wpisywałem w google: "gang murzynów" etc i nic >.< tyle z teledysku pamiętałem.
Ja tam słucham sobie Archive. Czekam na nową płytę i koncert w Krakowie :)