18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kwintesencja Patologii

ypierdalaj • 2018-03-22, 14:56
Mirki
Mam dla was zestawienie konfrontacji sebastianów z policją.

Widząc co się dzieje i w jakim kierunku toczą się sprawy postanowiłem założyć partię polityczną której statutowym celem będzie utworzenie rezerwatów dla podludzi. Akt ten będzie wycięciem nowotworu z organizmu. Jako, iż prace nad sztuczną inteligencją i zaawansowaną robotyką są jeszcze w powijakach, w swojej dobroci pozwolę im żyć w zamian za prostą fizyczną pracę na rzecz dobrobytu. Oprócz bezpieczeństwa i oczyszczenia z patologii nie dostaniecie NIC. Sami na to zapracujecie, na korzystnych warunkach, płacąc sprawiedliwe podatki.
Głosujcie na mnie w najbliższych wyborach. Partia TT (Teraz Totalitaryzm)


~Angel

2018-03-22, 19:28
:roll:

a weź ty się opie**ol ode mnie :-/

RUDKOV110

2018-03-22, 19:43
Niedawno na yt pojawił się wywiad z policjantem od "7metrówPodZiemią". To tak apropo, warto zobaczyć.

Essent

2018-03-22, 19:47
Za słowo MIRKI należy Ci się wpie**ol.Co k***a jest za słowo używane w portalach społecznościowych?Weź i wypad stąd gimbusie jak nie znasz języka naszego,rodzimego.Wk***iłeś mnie wrrr

edek.bajzel

2018-03-22, 20:04
mi zj***ła mózg ta baba, zasłaniająca się ciotką
choć nie powinienem się dziwić , bo gdy widzę te anemiczne osobniki w policji
przyjmowanie bez fizycznych predyspozycji, w ramach poj***nego równouprawnienia
to się we mnie gotuje

niemniej, szeregowy pies, a takich znam
też jest wk***iony, gdy ma jeździć z taką p*zdą
pozostaje tylko współczuć

Indyferentny

2018-03-22, 20:29
2:00

Cokolwiek ten policjant powiedział brzmiało jak "ch*j ci w dupę konfituro j***na". Niby mundur a jaki prawilny

EdmundKemper

2018-03-22, 21:12
Bycie Policjantem w tym kraju jest przej***ne. Nie dość, że ameby umysłowe co rusz ich wyzywają i piętnują każde ich działanie to jeszcze zwykli obywatele też nie pałają miłością do Policji. Bez współpracy społeczeństwa ciężko jest wykonywać swoje obowiązki. Ludzie muszą zrozumieć, że Policja to nie zło konieczne, a przydatna formacja.

MadDave

2018-03-22, 21:13
@Spiderowski coś mi się nie chce wierzyć w twój wiek. Abo za dużo wartości czerpiesz z blok ekipy.
Stróż prawa według założenia jest osobą która ma chronić normalnych obywateli którzy nie bawią się w jakąś osiedlową gangsterkę przed elementem który występuję na niektórych z tych filmików. Właśnie po to aby np moja dziewczyna nie została pocięta przez jakiegoś nafetowanego degenerata czy innego pojeba który szuka problemu i tym samy nie bała się do mnie przyjeżdżać gdy jest ciemno(niby ma gaz ale wiadomo ile on jest wart)
k***a tu nawet nie chodzi o konfidencenie ale jak widzę grupę naj***nych dresów którzy rozpie**alają przystanek albo wyrywają wycieraczki na parkingu to co do ch*ja innego robić?! Chyba że jesteś taki zajebisty i w pojedynkę rozpie**olisz wszystkich to k***a szczerzę gratuluje. Ja mimo że ostro trenuje nigdy bym się tego nie podjął ponieważ po prostu wiem że któryś by mi sprzedał butelkę przez łeb albo kosę w żebra i skończyło by się kogucikowanie. Po to jest policja żeby rozganiać to pie**olone bydło i samemu nie brudzić sobie rąk takim bezwartościowym gównem.
Chyba że to ty jesteś jednym z tych łysych kretynów jp i hwdp którzy nie mają poszanowania dla cudzej własności i wyznacznikiem dobrej zabawy jest rozpie**olenie po pijaku wszystkiego co da się rozpie**olić. I może jeszcze skroić jakiegoś lamusa k***a123 wtedy to k***a wielki larum że policja bije! k***a ręce wykręca! A co mają do ch*ja pana zrobić? rozwinąć czerwony dywan i zaprosić do radiowozu? Japie**ole. Dlaczego najwięcej do powiedzenia w kwestii - y k***a policja się uwzięła- mają osoby z marginesu społecznego albo zajmujące się jakimiś lewymi akcjami?

wojtW

2018-03-22, 21:48
Połowa z tych filmików to jakieś popierdółki a nie policjanci. Mopem agresywnego i niebezpiecznego patusa? Śmiechu warte.

Ale babci mandat za handel czy studentom za piwko w parku to odważni.
Popierdółki a nie policja.

nano50

2018-03-22, 23:44
A wiecie co mnie najbardziej wk***iło? Komentarze nagrywających na końcu. Co niby miała zrobić policja, zastrzelić napastnika z nożem? Straciliby pracę w naszym chorym kraju, a tu jeszcze przejęcie, bo po głowie pałą seba dostaje. No k***a mać.

Spiderowski napisał/a:

O kurde, widze że na sadisticu same k***a aniołki i społeczniaki. Ktoś słonecznik rzuci na trawe to pewnie już dzwonicie jak rudy z blok ekipy. A czy tak aby rurki was w jajka zbyt mocno nie cisną?

Podludziami to właśnie jesteście wy. Mentalność niewolnika, naćpał się więc złamał prawo to należy mu się odstrzał, przejechał na czerwonym - do pierdla...

A co do filmiku - patologia po jednej jak i po drugiej stronie.



Czy Ciebie popie**oliło? Gość bierze narkotyki, atakuje wszystkim z nożem i próbuje zabić jak tylko może. Tak. Należy się k***a odstrzał. O.o Niewiarygodne, skąd tyle popie**oleńców jest na sadolu ostatnio. :shock:

TB303

2018-03-22, 23:47
Spiderowski napisał/a:

O kurde, widze że na sadisticu same k***a aniołki i społeczniaki. Ktoś słonecznik rzuci na trawe to pewnie już dzwonicie jak rudy z blok ekipy. A czy tak aby rurki was w jajka zbyt mocno nie cisną?

Podludziami to właśnie jesteście wy. Mentalność niewolnika, naćpał się więc złamał prawo to należy mu się odstrzał, przejechał na czerwonym - do pierdla...

A co do filmiku - patologia po jednej jak i po drugiej stronie.


k***a, co za debil... :homer:
Sam nie jestem jakimś specjalnie praworządnym obywatelem, ale za każdym razem, jak zdarzyło mi się złamać prawo i zostałem złapany - nie udawałem niewiniątka i nie plułem się do policjantów o to, że egzekwują ów prawo.
Zazwyczaj większość policjantów jest wredna wobec tych, którzy rzucają się poprzez fakt, że postąpili w taki sposób, a nie inny! Wiem, że brzmi to dość absurdalnie, ale właśnie taką mentalność przedstawiają 'ludzie' twojego pokroju.
Weź ty się jebnij w ten skretyniały łeb... albo nie, bo tam jest taka pustka, że ci pęknie!

Volfodzio

2018-03-23, 10:28
Patusy patusami, byli są i będą. Ale ta ostatnia akacja to jest totalna żenada, to jest służba która ma pilnować porządku... Dwóch gości z klamkami drze ryja, bandzior w ogóle nie czuje respektu, bo wie, że nawet nie strzelą ostrzegawczo a co dopiero w nogę czy coś, bo ich media, komendant i wewnętrzny po prostu zapie**oli, gnany noszą tak na pokaz "bo paragrafy nie pozwalają". Na komendach to paralizatory mają, w terenie nich*ja a jakby nie patrzeć sytuacja idealna, żeby gnoja przysmażyć.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że trzeba by wpompować miliardy złotych, żeby choć w 50% mieć taką policję jak w USA, a i tak funkcjonariusze nie mogliby się cieszyć takim autorytetem... Manewr jak w Gruzji też by nie przeszedł. Szkoda gadać...

deMiguel

2018-03-23, 10:56
Myślę, że to dobre uzupełnienie tematu.

nano50

2018-03-23, 11:47
Volfodzio napisał/a:

Patusy patusami, byli są i będą. Ale ta ostatnia akacja to jest totalna żenada, to jest służba która ma pilnować porządku... Dwóch gości z klamkami drze ryja, bandzior w ogóle nie czuje respektu, bo wie, że nawet nie strzelą ostrzegawczo a co dopiero w nogę czy coś, bo ich media, komendant i wewnętrzny po prostu zapie**oli, gnany noszą tak na pokaz "bo paragrafy nie pozwalają". Na komendach to paralizatory mają, w terenie nich*ja a jakby nie patrzeć sytuacja idealna, żeby gnoja przysmażyć.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że trzeba by wpompować miliardy złotych, żeby choć w 50% mieć taką policję jak w USA, a i tak funkcjonariusze nie mogliby się cieszyć takim autorytetem... Manewr jak w Gruzji też by nie przeszedł. Szkoda gadać...



Służby takie jak w USA to też głupota. Ze skrajności w skrajność. Tam policja ma takie, a nie inne prawa, bo każdy czarny gangus może mieć broń, a bardzo często zdarza się, że podczas kontroli kontrolowany pozwala sobie strzelić do policjanta. Dlatego mają takie przepisy. U nas tego nie ma, ale policja powinna mieć nieco więcej uprawnień, to fakt.

wudun

2018-03-23, 18:55
Tam k***a pie**olenie. Ostatnio wj***łem się pod zakaz na stację(jak stałem do skrętu zauważyłem że suka na mnie trąbi ale już odwrotu nie było). Wpadli za mną na stację na bombach i tylko okno uchylili aby mnie opie**olić. Zadko się zdarza aby im się chciało raczej działają z rozkazu. Zastanawiające jest to że 99% tych filmów zaczyna się od połowy. Najpierw fika a potem wielce zdziwiony. Przyj***ć można się jedynie do zdolności policjantów bo z takimi to do straży miejskiej się nadają.