18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kwintesencja Patologii

ypierdalaj • 2018-03-22, 14:56
Mirki
Mam dla was zestawienie konfrontacji sebastianów z policją.

Widząc co się dzieje i w jakim kierunku toczą się sprawy postanowiłem założyć partię polityczną której statutowym celem będzie utworzenie rezerwatów dla podludzi. Akt ten będzie wycięciem nowotworu z organizmu. Jako, iż prace nad sztuczną inteligencją i zaawansowaną robotyką są jeszcze w powijakach, w swojej dobroci pozwolę im żyć w zamian za prostą fizyczną pracę na rzecz dobrobytu. Oprócz bezpieczeństwa i oczyszczenia z patologii nie dostaniecie NIC. Sami na to zapracujecie, na korzystnych warunkach, płacąc sprawiedliwe podatki.
Głosujcie na mnie w najbliższych wyborach. Partia TT (Teraz Totalitaryzm)


poligon6

2018-03-22, 15:00
Tak jak w ameryce, stawia sie to odstrzał. Chociarz u nas jeszcze policjanci uzbrojeni jak na piknik, na zachodzie popie**alaja niczym zółwie ninja

TB303

2018-03-22, 15:19
Zawsze powtarzałem i będę powtarzał - po co nam imigranci, skoro mamy własne podludzkie ścierwo w kraju.

daniel9119

2018-03-22, 15:54
@up masz racje tez nie lubie policji ale w przypadku przedstawionym na filmiku co ten gosciu z nozem lezy policjant w tym momencie to pi*da bo co bo jakby do niego strzelił to by potem mial problemy, protokół dlaczego strzelił a na samym koncu wyj***li by go z pracy pewnie.

TT4

2018-03-22, 15:55
pogromcababilonu napisał/a:

Partia TT (Teraz Totalitaryzm)

Co ty k***a nie powiesz? :-)

Argeusz

2018-03-22, 16:27
Komisariat w Gdańsku najlepszy. Głupi ch*j w okienku, mam nadzieję, że go wyj***li.

petru23

2018-03-22, 16:36
Parodia a nie system.

teken

2018-03-22, 16:42
Policja z mopem wygrywa :D

RoboCat

2018-03-22, 16:45
Co to sa te k***a Mirki...

janlew

2018-03-22, 17:10
Policja z mopem na końcu łamie nadgarstki. Dosłownie i w przenośni.

A druga akcja to Telewizja Narodowa, gdzie na początku błysnął Hadacz. Nie wiem czy są bardziej jawni prowokatorzy starych kiejkutów niż oni.

InnyName

2018-03-22, 18:56
Potem, że zabili matiego... no k***a, dobrze, ze go zabili
mnie k***a nigdy na dołek nie wzięli, dostawałem mandaty i zazwyczaj najniższe kwoty, a tych trzeba napie**alać pałą...

vl...........00

2018-03-22, 19:05
Ja pie**ole, nie dość że k***a ameby j***ne prawilniaki robią gnój to jeszcze policja - co to ma k***a być? Albo jakieś spaszone Januse albo jakieś stuleje umysłowe, które nie potrafią się powiedzieć, a jak dochodzi do rękoczynów to w 10 pakują jednego wieszaka z osiedla do suki. Jak my mamy k***a szanować ten zawód? :D

Macias17

2018-03-22, 19:21
pogromcababilonu napisał/a:


Widząc co się dzieje i w jakim kierunku toczą się sprawy postanowiłem założyć partię polityczną której statutowym celem będzie utworzenie rezerwatów dla podludzi. Akt ten będzie wycięciem nowotworu z organizmu. Jako, iż prace nad sztuczną inteligencją i zaawansowaną robotyką są jeszcze w powijakach, w swojej dobroci pozwolę im żyć w zamian za prostą fizyczną pracę na rzecz dobrobytu. Oprócz bezpieczeństwa i oczyszczenia z patologii nie dostaniecie NIC.



Wiem że ci policjanci nie wykazali się profesjonalizmem i raczej nie nadają się do pełnienia tego zawodu, no ale żeby od razu tak ostro? :hitler:

MadDave

2018-03-22, 19:22
Przykra sprawa obserwować bezradność policji w takich przypadkach. Akcja z policjantką która nie może się wylegitymować bo zostawiła legitymację oficera pełniącego służbę w łazience jak zmieniała podpaskę? serio k***a? Przecież to jest jakiś nieśmieszny żart. Natomiast ta policjatka w 4.40 ewidentnie sobie nie radzi, nie panuje nad sytuacją i stara się ich rozdzielić jak dzieci w przedszkolu co tutaj jest nieskuteczne.
Nie chce wyjść na jakiegoś buraka ale kobiety do takiej pracy się nie nadają. Jak taka filigranowa kobietka ma sobie poradzić z rozszalałym po koksie sebixem? skoro nie radzą sobie nawet z pilnowaniem dokumentów? nie wspominając o szarpiących się łebkach na mieście.
Weźcie mi wytłumaczcie jedną rzecz- co daje takie szarpanie się w trakcie aresztowania? On sobie myśli że się uwolni i sp***oli? i będzie załatwione? nie ogarniam.
Inna sprawa- rozpie**ala mnie gdy widzę sytuację w której policja boi się użyć broni nawet w przypadku nożownika który jest agresywny i dąży do konfrontacji. Nawet po odstrzale takiego śmiecia ciężar odpowiedzialności jaki spada na policjanta jest k***a jakimś absurdem. Wycieczki po sądach, ciągnące się latami rozprawy i zeznania ustalające w którym miejscu stał te 3 lata temu, oraz co wtedy myślał. To po ch*j w ogóle ta policja nosi broń skoro boją się jej użyć? Dlaczego w tym kraju bandzior ma więcej praw niż stróż prawa? i dlaczego stróże prawa robią z siebie komediantów?

PieronJasnySzlag

2018-03-22, 19:23
O kurde, widze że na sadisticu same k***a aniołki i społeczniaki. Ktoś słonecznik rzuci na trawe to pewnie już dzwonicie jak rudy z blok ekipy. A czy tak aby rurki was w jajka zbyt mocno nie cisną?

Podludziami to właśnie jesteście wy. Mentalność niewolnika, naćpał się więc złamał prawo to należy mu się odstrzał, przejechał na czerwonym - do pierdla...

A co do filmiku - patologia po jednej jak i po drugiej stronie.