18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kwiat młodzieży polskiej.

WujekMajkel • 2023-03-13, 14:39
Gdyby ktoś pytał co było dzisiaj na majzie.


Molch

2023-03-13, 22:50
Folur napisał/a:

za moich czasów było podobnie w gimnazjum, też takie cyrki się działy
oj, byś się zdziwił, właśnie tacy najlepiej sobie poradzili z mojego rocznika, w przeciwieństwie do tych "grzecznych, cichych, spokojnych i ułożonych"...



ta k***a na zmywaku w Anglii, proszę Cię nie znam jednej osoby z moich roczników co odpie**alała takie rzeczy aby cokolwiek znaczyła na tym świecie aktualnie.

CrystalFairy

2023-03-13, 23:19
buddyb napisał/a:

A co ma nauczyciel zrobic ? Uderzyc ? To zaraz kuratorium i sad sie wezma... Wywalic ze szkoly ? Nie ma za co... nawet jak dziecko obraza nauczyciela. przypomnijcie sobie pare lat temu sprawe jak dzieciaki zakladali nauczycielowi na glowe smietnik..... Jedyne co moze zrobic nauczyciel to obnizyc ocene z zachowania... taki wspanialy system nauczania mamy....



Bardziej myśleliśmy o wbiciu igieł z atropiną pod paznokcie i ułożeniu gnojków nad basenem z kwasem ortofosforowym, żeby patrzeć jak w przerażeniu i spazmatycznych konwulsjach zbliżają się do krawędzi, ale może być i uderzenie na początek.

Brutuz

2023-03-13, 23:32
Ja nie rozumiem. Za takie zachowanie cała klasa od razu wyciąga karteczkę i robimy taki sprawdzian że wszyscy dostają po jedynce. Kilka razy dostaną banie i się większość opamięta i zacznie wywierać wpływ na tych "wiodących debil" bo większość jednak nie chce kiblować. Do tego od razu do dyrektora. Nauczyciel też powinien mieć prawo filmować i dokumentować zachowanie ucznia dla własnej obrony. Zawsze było tak w szkole że u jednych nauczycieli był rozpie**ol na lekcjach a u innych dyscyplina. Oczywiście nikt nigdy nie odważył się na takie akcje jak ci dageneraci....

Wiewór

2023-03-14, 01:28
Dlatego szkoła nie powinna być obowiązkowa.
Jak ktoś nie chce to go wyj***ć.

BambiPMT

2023-03-14, 06:27
Jokerd napisał/a:

Szczerze? Oczywiscie ze takie szczochy powinny ponosić najwyższe konsekwencje wlacznie z solidnym wpie**olem w domu od starych. Problem w tym, ze wpie**ol w duzej mierze powinni dostac rodzice, ktorzy maja w ch*ju takie zachowania swoich dzieci i staną jeszcze w obronie.
Natomiast z drugiej strony poruszyłeś fajny temat braku konsekwencji, bo taki fajny system szkolnictwa jest. I tutaj dojde do momentu, jak sobie przypomne czasy jak to ja bylem uczniem i jak ja sobie przypomne co niektorzy pok***ieni nauczyciele (a w glownej mierze nauczycielki, ktore byly albo starymi pannami ktore ch*ja widziały 30 lat temu, albo furiatki slabo r*chane przez starego w domu) wyrabiali aby zatorowac czlowiekowi furtkę na lepsza szkole, ewentualnie aby dopie**olic mlodziezy powodując u nich wrzody i załamanie nerwowe to mnie krew zalewa a jednoczesnie powoduje pusty smiech jak widze dzisiaj taka niezaradność. Kiedyś k***ie potrafiły ze zwierzęcych pobudek gnoić jednostki i wychodzic z zalozenia ze ich przedmiot jest NAJ bo jak nie to nadejdzie ciemna apokalipsa,nie przyjmując do wiadomosci ze ktos nie jest wybitnie zdolny/nie wiąże przyszlosci z jego przedmiotem. O nieudolnych próbach rozwiązania problemow ze słabszymi psychicznie dzieciakami, ktore byly jezdzone psychicznie przez rówieśników - na zasadzie „niech kazdy wstanie i powie co mu sie do konkretnej osoby nie podoba i co o niej mysli” - sam bylem swiadkiem podobnych scen wielokrotnie za mojej edukacji.
Takze - gowniary do smietnika, a nauczycielom z bolem serca - ch*j wam w dupe, karty jak widac moga sie w zyciu odwrócić. Kiedys napie**alali linijkami po łapach za byle ch*j, potem stosowali bardziej wyrafinowane metody terroru i presji psychicznej. Teraz zmagajcie sie z takim samym ch*jstwem sami. Niespecjalnie mi szkoda nauczycieli.



Nie zesraj się. Nauczyciele patoli nie lubią, dlatego ci się obrywało.

saves

2023-03-14, 08:41
Gdy chodziłem do technikum, to miałem takiego psora od matmy, że człowiek bał się oddychać, żeby za duzo hałasu nie robić.

PC_Majster_GNU

2023-03-14, 09:58
Co za bydło! Powinni PGRy do ich resocjalizacji pootwierać a parę zeta dziennie za trzepanie gnoju by ich ubogaciło kulturowo! :->

silwerbalk

2023-03-14, 10:07
Serio k***a murzyni..... j***ne smoluchy. Negroidy tylko że białe. Podludzi trzeba utylizować

WujekMajkel

2023-03-14, 12:13
Nowe info:

Cytat:

Szybko wyszło na jaw, że chodzi o jedną ze szkół podstawowych w Lisewie Malborskim. Sprawa trafiła oczywiście na policję, nagranie zabezpieczono w celu dalszych badań. Okazało się, że odpowiedzialni za całe zajście są czterej uczniowie (dwójka 14-latków i dwójka 15-latków).

Policjanci przyjęli od nauczycielki zawiadomienie o znieważeniu funkcjonariusza publicznego, bo taki status ma nauczyciel, zabezpieczyli film i przesłuchali świadków.

Na nagraniu słyszymy wiele wyzwisk i wulgaryzmów skierowanych w stronę nauczycielki. Na koniec, kiedy zadzwonił dzwonek, padają słowa:

Pakujemy walizę i wypie*****my stąd.

Dwójka najaktywniejszych w całym zajściu uczniów została ukarana naganą od dyrektora. Pozostała dwójka dostała naganę od wychowawcy, a wszyscy ci, którzy w mniejszym stopniu brali udział w całym zajściu, mogą spodziewać się obniżenia oceny z zachowania. Dodatkowo cała klasa otrzymała zakaz przynoszenia telefonów do szkoły.



Także klasycznie ch*ja im zrobili i gówniaki będą dalej robić co chcą.

minions

2023-03-14, 13:44
Sprawa się jeszcze potoczy. Grzywna i pracę publiczne wpadną.

MysteryMan

2023-03-14, 17:34
Molch napisał/a:

ta k***a na zmywaku w Anglii, proszę Cię nie znam jednej osoby z moich roczników co odpie**alała takie rzeczy aby cokolwiek znaczyła na tym świecie aktualnie.



Raczej po prostu nie wielki procent z nich wyjdzie na ludzi.

Jokerd

2023-03-14, 19:42
Bambrych napisał/a:

Nie zesraj się. Nauczyciele patoli nie lubią, dlatego ci się obrywało.



Stul morde cioto i przeczytaj ze zrozumieniem zanim otworzysz swój parchaty pysk żeby wyrzygać pseudofajny komentarz…

:roll:

mekiz

2023-03-14, 19:44
W szkole powinien być wprowadzony lincz.

krasnal_hałabała

2023-03-15, 05:57
Zapi93 napisał/a:

Ale patologia. Wychowywanie płatków śniegu i ludzi bezkarnych prowadzi właśnie do czegoś takiego, plus te ostatnie głośne pobicia za nic. Pod pręgierz po 10 batów na gołe plecy i zamknie ten ryj lampucera jedna z drugą



Wojna zrobi porządek, zaczynam rozumieć Iluminatów i Masonerię. Szkoda tylko, że dobrzy ludzie też oberwą rykoszetem, sam nie jestem święty, ale dużo lepszy niż te zjeby, tego jestem pewien. Niemniej szkoda mi także siebie, bo jakby nie było tak wojna, która nadchodzi będzie najbrutalniejszą w dotychczasowej historii ludzkości, przynajmniej z tej znanej nam historii. Pozdrawiam.

Cyjanek można pozyskać z pestek moreli albo czereśni, z innych też, ale nie chce mi się pisać. Nie umiera się szybko, śmierć jest długa i bolesna, dusisz się, ale jest pewna, po pięciu minutach odtrutka nie zadziała. Polecam, jeśli ktoś chce skończyć z sobą w momencie jak piekło się zacznie. Zaznaczam, że samo wpie**olenie pestek moreli nie sprawi, że cyjanek zdziała, należy wysekwencjonować cyjanek potasu z pestek za pomocą alkoholu i obróbki mechanicznej pestki.