18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kwiat młodzieży polskiej.

WujekMajkel • 2023-03-13, 14:39
Gdyby ktoś pytał co było dzisiaj na majzie.


d-_-bE.Prigozhin61

2023-03-13, 15:31
Pantaran napisał/a:

Znieść wymóg nauczania do 18 roku życia i wywalać patoli na potęgę a żeby nie myśleli że się uda zabrać socjal a ulgi na szczeniaki zostawić tylko dla pracujących. W każdej klasie monitoring by wyłapywać patoli.



No i zamiast szkół trzeba będzie zakłady karne budować i utrzymywać to gówno

Ca...........ah

2023-03-13, 15:37
Nie ma co się z nimi pie**olić . ulica i życie te wyjeby szybko zweryfikuje .

farcz88

2023-03-13, 15:49
Mój stary również władał takim angielskim przy goleniu przed lustrem po obejrzeniu szklanej pułapki 3 :mrgreen: szata faka jupi kajej madafakA

PentagramOdDiabła

2023-03-13, 15:54
Osiem_gwiazdek napisał/a:

Rodzice do utylizacji, gówniarze do resocjalizacji.



Ogólnie zgadzam się ale nie do końca. Znam przypadki gdzie rodzice naprawdę robili wszystko, starali się żeby dziecko wyrosło na ludzi ale się nie dało poprostu.. Nie zawsze coś jest czarne albo białe. Wiem po swojej rodzinie nawet. Często dzieci czy tam młodzież w domu wydaje się idealna a poza dostają rożków... Żeby się popisać czy przypodobać innym...

lokal.szczecin

2023-03-13, 15:58
utylizacja razem z budynkiem szkoly

35i

2023-03-13, 16:06
lokal.szczecin napisał/a:

utylizacja razem z budynkiem szkoly



Nie prościej wstawić kraty w okna i uruchomić produkcję tablic rejestracyjnych czy długopisów?

szwarc_one

2023-03-13, 16:17
U nas lata temu jak dzieciaczki już odpie**alaly za mocno to policja z psami wpadała do szkoły i szukali Dragow hehe

Siriuz

2023-03-13, 16:23
BarmanInternetu napisał/a:

No i zamiast szkół trzeba będzie zakłady karne budować i utrzymywać to gówno



A po co? Ogrodzić kawał ziemi, dać podstawowe narzędzia do uprawy roli, trochę nasion i tam trzymać. Jak pomachają przez kilka sezonów motyką, żeby na koniec upiec sobie suchy placek to wrócą z właściwym nastawieniem.

4Lokalny2Chłopaczek0

2023-03-13, 16:55
Oj tam taki zawód nauczyciela :D To tylko przemoc psychiczna, popisują się. A może to przez szczepionki??

Zoroo

2023-03-13, 17:38
docent69 napisał/a:

Potrzebowałbym około 15 minut "rozmowy" z tą ekipą, żeby taka sytuacja nigdy więcej się nie powtórzyła...



No ja też ;) a nauczyciel rzeczywiscie p*zda.
Są metody perswazji które nie łamią prawa, a z tego co widzę to nie pierwszy raz tej ekipy.
Z ciekawości idę w pt na zebranie właśnie w sprawie takiego ucznia. Wezmę popcorn i popatrzę jak te p*zdusie z oświaty będą bronić łobuza, bo to przecież nic strasznego się nie dzieje ;)

Folur

2023-03-13, 17:45
za moich czasów było podobnie w gimnazjum, też takie cyrki się działy

voodoo_16 napisał/a:

Ciekawe czy na kasie w zabce beda tacy wyszczekani za 10 lat



oj, byś się zdziwił, właśnie tacy najlepiej sobie poradzili z mojego rocznika, w przeciwieństwie do tych "grzecznych, cichych, spokojnych i ułożonych"...

mesjans

2023-03-13, 17:49
Dobrze że nigdy nie pomyślałem by zostać nauczycielem. Teraz bym miał albo psychę rozwaloną albo siedziałbym za pobicie gównika.

smc

2023-03-13, 17:55
Za moich czasów nauczyciel napie**alał kijem od miotły. Do czasu, aż sam dostał ławką :lol:

Wtedy nastał rozejm aż do końca 8-ej klasy...

Goldi85

2023-03-13, 18:03
Bezstresowe wychowanie, ojciec z matka zapie**alają żeby gówniarz miał lepiej niż oni w młodości i oto są efekty wychowania bez kabla od żelazka ... mnie sie zdarzyło nawet zarobic przez łeb szelakmi :amused: