18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kwarantanna - dzień ósmy

~Sunday • 2020-03-22, 08:13

Przyjemność z pracy :-D

aaaaaaaaaaaaaa

2020-03-22, 08:29
Deska do prasowania, zuch dziewczyna... wie, gdzie jej miejsce.

Je...........ik

2020-03-22, 08:29
r*chalbym ale niestety to kociara pewnie wszedzie ma kudły tego sierściucha wiec odpada. Twój kot kupowalby whiskas ale plywa w szambie zdechly

garota

2020-03-22, 08:37
Proszę niech ta izolacja się już k***a skończy. Teraz jeszcze bardziej czuję się jak kosmita wśród tych pie**olonych "nowoczesnych" zjebów.

Halman

2020-03-22, 08:49
koty to musza być spięte cały czas... ch*jowe bo nerwowe życie w wiecznym stresie..

fieryangel

2020-03-22, 09:20
garota napisał/a:

Proszę niech ta izolacja się już k***a skończy. Teraz jeszcze bardziej czuję się jak kosmita wśród tych pie**olonych "nowoczesnych" zjebów.



A co, jesteś starodawnym zjebem i poza piciem wódki i oglądaniem TVN nie ogarniasz, że można się inaczej bawić?
Wyciągnij sobie kij z dupy, powinno pomóc.

garota

2020-03-22, 10:11
fieryangel napisał/a:

A co, jesteś starodawnym zjebem i poza piciem wódki i oglądaniem TVN nie ogarniasz, że można się inaczej bawić?
Wyciągnij sobie kij z dupy, powinno pomóc.



Uderz w stół a nożyce się odezwą ;)

Nie dekielku, alkohol piję bardzo rzadko. Zamiast tego i robienia z siebie debila mam normalne zajawki które realizuję bez zaśmiecania internetu. Nie mam parcia na szkło ani ochoty zdobywać lajków. A jak ta reszta zabawnych zjebów nie potrafisz normalnie spędzać czasu tylko musisz robić z siebie debila to bardzo mi przykro ale ch*j ci w dupę. Idź pokręć sobie szklankami na kiblu albo wyliż deskę klozetową. Dla was nowoczesnych zjebów to też jest normalne.

Tr...........ty

2020-03-22, 10:22
fieryangel napisał/a:

A co, jesteś starodawnym zjebem i poza piciem wódki i oglądaniem TVN nie ogarniasz, że można się inaczej bawić?



Jeśli jest starodawny, to raczej ogląda TVP

PieronJasnySzlag

2020-03-22, 10:53
Jerzy_Owsik napisał/a:

r*chalbym ale niestety to kociara pewnie wszedzie ma kudły tego sierściucha wiec odpada. Twój kot kupowalby whiskas ale plywa w szambie zdechly


Poligon, to Ty? :D

Je...........ik

2020-03-22, 11:10
PieronJasnySzlag napisał/a:

Poligon, to Ty?



Nie to nie on tylko ja

Rozjebie

2020-03-22, 12:36
@garota i @fieryangel - Jeden rocznik '84 a drugi '86 i kłótnia międzypokoleniowa :D

M00nSpeLL

2020-03-22, 14:39
garota napisał/a:

Proszę niech ta izolacja się już k***a skończy. Teraz jeszcze bardziej czuję się jak kosmita wśród tych pie**olonych "nowoczesnych" zjebów.



ale co w tym nowoczesnego zgredzie?