18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kwarantanna - dzień ósmy

~Sunday • 2020-03-22, 08:13

Przyjemność z pracy :-D

35i

2020-03-22, 15:08
TranzystorWyklęty napisał/a:

Jeśli jest starodawny, to raczej ogląda TVP



No sam nie wiem. Ja piję wódkę i oglądam Puls, bo dają filmy, które już kiedyś widziałem.

fieryangel

2020-03-22, 15:59
Coordinator napisał/a:

@garota i @fieryangel - Jeden rocznik '84 a drugi '86 i kłótnia międzypokoleniowa



Nie widać z komórki co ma tam wpisane. Oceniam po tym co gość pie**oli.

Swoją droga, dlaczego ten portal jest taki bieda edyszyn w wersji mobajl?

TranzystorWyklęty napisał/a:

Jeśli jest starodawny, to raczej ogląda TVP



Racja. Choć bez znaczenia, który z nich ogląda, bo obydwa piorą mózgi tak samo dobrze.

Nellum

2020-03-23, 04:18
garota napisał/a:

Proszę



Rodzice też prosili

garota

2020-03-23, 08:07
fieryangel napisał/a:

Nie widać z komórki co ma tam wpisane. Oceniam po tym co gość pie**oli.
Swoją droga, dlaczego ten portal jest taki bieda edyszyn w wersji mobajl?
Racja. Choć bez znaczenia, który z nich ogląda, bo obydwa piorą mózgi tak samo dobrze.



Ty pie**olisz p*zdo liżąca kible. Jak widać normalnych ludzi jest znacznie więcej.

Nellum napisał/a:

Rodzice też prosili



A co mnie k***a obchodzi o co prosili twoi zj***ni rodzice? Gorsze że napie**alali tobą o podłogę a teraz bełkoczesz jak poj***ny.

fieryangel napisał/a:

Racja. Choć bez znaczenia, który z nich ogląda, bo obydwa piorą mózgi tak samo dobrze.



Widać po tobie.

M00nSpeLL napisał/a:

ale co w tym nowoczesnego zgredzie?



Jeżeli tego nie widzisz to pewnie sam nagrywasz takie filmy. Tłumaczę, nowoczesne jest wrzucanie w nety gówna które ani nie jest śmieszne ani interesujące. Nowoczesne jest wrzucanie materiałów które robią wam z bani jeszcze większą siekę. Jedni wrzucają głupie zabawy, inni lizani desek klozetowych albo zj***ne sranki. Ja wiem że wam to się podoba ale to jest pasza dla bydła. A bydła jest znacznie więcej niż wartościowych ludzi więc rozumiem że tego nie widzicie.