18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Kurwy jebane"

Flodzia • 2023-11-23, 12:10
No i pogadane :lol:


Kriski

2023-11-23, 15:44
riddick1773 napisał/a:

czlowieku nie masz pijęcia a piszesz takie coś, zastanow sie 2 razy chyba masz 12 lat iks de zabrakło



Co tam buczysz do mnie?

Aonoyoru

2023-11-23, 16:13
No i proszę. Fajny przykład gatunek porządnego obywatela. Nawet filmik na siebie nakręciła.

DEADmanPL

2023-11-23, 16:13
Gadają o komorniku, że to jego Pani prawnik wyższej szkoły patologi społecznej gazem potraktowała, więc dobrze, że dostała nauczkę.

Siedzi pewnie piździsko leniwe i pasożytuje na społeczeństwie, a jak przychodzi czas ponieść konsekwencje to wielka pokrzwodzona. Człowiek wolny ma prawa to fakt, ale i obowiązki, o czym głupia suka może wreszcie sie dowie. ;-)

juderaus

2023-11-23, 16:41
Czy piowska czy peowska, to jeden ch*j. Ten kraj to i tak malowany trup.

d-_-bE.Prigozhin61

2023-11-23, 16:55
korax napisał/a:

Dokładnie. Nakaz rewizji? W uzasadnionym przypadku Policja ma prawo wejść bez nakazu rewizji. Wystarczy, że w ciągu do 7 dni po fakcie powiadomi o tym Prokuraturę. Ludzie mają banie zryte amerykańskimi filmami i myślą, że w życiu to tak samo wygląda. To samo dotyczy postępowań sądowych - że niby w czasie przesłuchania adwokat, po pytaniu Sądu czy Prokuratora do oskarżonego macha rękami i krzyczy "obdżekszn! obdżekszn!" Nawet w USA to tak nie wygląda, jak na hollywoodzkich produkcjach.



O czym ty pie**olisz? Nie ma w polskim prawie takiego czegoś jak nakaz rewizji. tzn jest ale tylko w poj***nych serialach o policji

elim

2023-11-23, 18:57
Pani chyba myślała że u nas jest jak w amerykańskich filmach i może sobie tak fikać i straszyć policjantów użyciem wobec nich przemocy, no nie może, o czym się przekonała na własnej skórze.

Antoni79

2023-11-23, 19:07
korax napisał/a:

Dokładnie. Nakaz rewizji? W uzasadnionym przypadku Policja ma prawo wejść bez nakazu rewizji. Wystarczy, że w ciągu do 7 dni po fakcie powiadomi o tym Prokuraturę. Ludzie mają banie zryte amerykańskimi filmami i myślą, że w życiu to tak samo wygląda. To samo dotyczy postępowań sądowych - że niby w czasie przesłuchania adwokat, po pytaniu Sądu czy Prokuratora do oskarżonego macha rękami i krzyczy "obdżekszn! obdżekszn!" Nawet w USA to tak nie wygląda, jak na hollywoodzkich produkcjach.



Jak masz kasę, wpływy to Cię nie tkną. Będą grzecznie pytać, informować.

Kriski napisał/a:

Znając życie to przyszła pisowska opresyjna władza do lempartowej wielbicielki.



Ja myślę że to ponad 60- letni łobrońca krzyża i życia poczętego traci kontrolę nad emocjami i czynami.

Ramiell

2023-11-23, 19:54
Ja się wywinąłem, ale k***y nie potrafią przegrywać, i później rzucili się we czterech na mnie, i już nie dałem rady.

mazga50

2023-11-23, 20:41
Pies najlepszy, szczeka tak trochę bez przekonania.

majeńka

2023-11-23, 21:15
Prawo mamy jeszcze z czasów Sajuza, tak więc obywatel nie ma żadny praw. :-x

Machol

2023-11-24, 00:25
majeńka napisał/a:

Prawo mamy jeszcze z czasów Sajuza, tak więc obywatel nie ma żadny praw.



Tak, najlepiej żeby miał prawo nie spłacać długów, bo jak ktoś się upomni to "moja prywatna posesja". pie**ololo.

PsikutaBezS

2023-11-24, 00:35
Zatrzymali przestępcę - też źle :)

700_LTA

2023-11-24, 10:03
Każda lemparcico-podobna powinna tak kończyć facjatą w glebie.

fabiothethird

2023-11-24, 10:10
Warto zwrócić uwagę na spokój pani policjantki: "Pani Karolino, jest pani zatrzymana" i jeb gleba. I trzeba przyznać, że mamy tu rzadki przykład kobiety nadającej się do policji.

wprdl

2023-11-24, 10:30
lukas_21221 napisał/a:

I tak za długo się pie**olili z tym k***iszczem



To jak ci się tak podobają te śmieci to konia im zwał. Debilu skończony chwalący bandytów w mundurach.