18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zaebauem

2012-07-07, 21:03
kto to k***a jest kurt cobain..?

Exave

2012-07-07, 21:09
Dzieciak na zdjęciu, nie widzisz?

taz92

2012-07-07, 22:10
ja piernicze ale gimbaza.. Nirvana wam coś mówi?

Eustachy6

2012-07-07, 22:13
Po prawej jego starszy brat który akurat skończył zabawę z prawdziwą bronią :D

BongMan

2012-07-07, 22:17
Są dowody, które wskazują na to, że Kurta odj***ła jego żona.

Zaebauem napisał/a:

kto to k***a jest kurt cobain..?


:facepalm: Nieważne, możesz wrócić do słuchania Manieczek.

necrosodomizer

2012-07-07, 22:31
Muszę tu wtrącić coś od siebie bo to zakrawa o bluźnierstwo. To nie Cobain tylko Øystein "Euronymous" Aarseth (dla tych od dubstepu - Mayhem)


Jak okładka zbyt mocna to wywalcie


Kortens

2012-07-07, 22:32
Jejku jejku, prawdziwie mentalni gimnazjalnie są Ci którzy "tłumaczą" chwaląc się tym, że słuchają Nirvany. Większość z was pewnie napie**ala w kółko Teen Spirit i cieszą się na teorie spiskowe na temat Kurta. k***a, gówno mnie obchodzi w jaki sposób zginął, razem z nim zginęła część grunge'a, chociaż wolę określenie metalu. Tak czy siak, jeśli się zabił to było to egoistyczne. Nawet jak miał depresję to dzięki niemu ludzie byli szczęśliwsi. Zginął trochę po moich urodzinach :(

Edit @up, wszyscy wiedzą że to nie Kurt, to tylko żart

D4kai

2012-07-07, 22:54
@Kortens
Może uważasz się za znawcę metalu i ch*j wie jeszcze czego, ale wiesz niestety gówno.
Po pierwsze grunge to nie metal tylko jakieś gitarowe smęty gości w niepranych koszulach i z brudnymi włosami.
Po drugie grunge się sprzedał więc większość środowiska nim gardzi chociaż trafią się czasmi perełki.
Po trzecie grunge nie ma solówek.
Po czwartegrunge sprzedając się zabił prawdziwy metal. Przebłyskami pereł wśród masy gówna były zespoły typu Pantera, Machine Head. Nie odrodził się dotąd z nielicznymi wyjątkami (reaktywacje klasyków, stara szkoła).
Podsumowywując, metalem nie może być coś co jest: marne, nie ma solówek i zabiło prawdziwy metal.
PS. Ludziom zdaje się że gdy nastała era muzyki elektronicznej to każdy kto słucha muzyki gitarowej powinien się bratać z innymi, gówno. Konflikty były i są, zapewne też będą. Thrash metalowcy z Bay Area tłukli się z glamowcami (gay L.A. music)
i pluli na fanów grunge i wzajemnie, tak samo jak skini z punkami, modsi z rockersami.

Mała dygresja: śp. Paul Baloff (pierwszy wokalista Exodus) siał postrach swoim wielkim sekatorem, chodził z nim po LA, łapał hair metalowców i ciachał im ramony obcinając pedalskie frędzle.

zachar1345

2012-07-07, 23:12
Braciszka już zaj***ł tym shot-gunem.

Kortens

2012-07-07, 23:21
D4kai napisał/a:

@Kortens
Może uważasz się za znawcę metalu i ch*j wie jeszcze czego, ale wiesz niestety gówno.
Po pierwsze grunge to nie metal tylko jakieś gitarowe smęty gości w niepranych koszulach i z brudnymi włosami.
Po drugie grunge się sprzedał więc większość środowiska nim gardzi chociaż trafią się czasmi perełki.
Po trzecie grunge nie ma solówek.
Po czwartegrunge sprzedając się zabił prawdziwy metal. Przebłyskami pereł wśród masy gówna były zespoły typu Pantera, Machine Head. Nie odrodził się dotąd z nielicznymi wyjątkami (reaktywacje klasyków, stara szkoła).
Podsumowywując, metalem nie może być coś co jest: marne, nie ma solówek i zabiło prawdziwy metal.
PS. Ludziom zdaje się że gdy nastała era muzyki elektronicznej to każdy kto słucha muzyki gitarowej powinien się bratać z innymi, gówno. Konflikty były i są, zapewne też będą. Thrash metalowcy z Bay Area tłukli się z glamowcami (gay L.A. music)
i pluli na fanów grunge i wzajemnie, tak samo jak skini z punkami, modsi z rockersami.

Mała dygresja: śp. Paul Baloff (pierwszy wokalista Exodus) siał postrach swoim wielkim sekatorem, chodził z nim po LA, łapał hair metalowców i ciachał im ramony obcinając pedalskie frędzle.



No widzisz, tutaj się robi różnica. Ja nie jaram się muzyką, ja jej na siebie nie zakładam, ja nie rozróżniam utworów po ubiorze wokalistów. Ja muzyki słucham, bo do tego ona służy. Dlatego mówię metal, bo ma podobne brzmienie do metalu. Plus dla Ciebie że faktycznie nie ma solówek, nie zwróciłem na to uwagi. I nie hejtuj mnie już, nie znam się na typach, brzdąkam na gitarze i posłucham rocka, to wszystko.

Pleso93

2012-07-07, 23:24
Dlaczego Kurt Cobain się zabił?
-bo coś mu strzeliło do głowy :szczerbaty:

INOGIEKSA

2012-07-08, 00:09
@Pleso93, bo był tepym ćpunem. xD Ale oczywiście wg. dzieciarni jest on wspaniały. ;_;

Arni.

2012-07-08, 00:26
Gdyby Nirvana była dobrym zespołem to by nagrała nową płytę!