18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kurdyjska ciżarówka vs turecki punkt kontrolny

TT4 • 2016-10-22, 18:36
Zacne pie**olnięcie milordzie :)
Pierwsze ujęcie od 0:55.


~DMT

2016-10-23, 09:56
Od Kurdów, to wy się odpie**olcie. Bardzo pożądni ludzie.

Jo...........23

2016-10-23, 12:18
Menthol94 napisał/a:

że Turcja jako jedyne państwo nie uznało rozbiorów Polski, napiszę Ci więcej, Turcja jako jedna z nielicznych udzielała schronienia Polakom na uchodztwie,)




Turcja zawsze była wrogiem Polski i zawsze będzie.
Islam ma w swojej definicji wymordowanie lub przynajmniej zniewolenie wszystkich, którzy nie są wyznawcami Allacha.
Nie uznanie przez Turcję zaborów było skierowane tylko i wyłącznie przeciwko Rosji.
Nie z miłości czy szacunku do Polski.
Wspieranie przez Turków Polaków na emigracji to również było wspieranie wrogów Rosji - polityka. Nie ekscytuj się tak tym, bo nie jest to warte tego.
Wiem, że w Twoim wieku trudno takie rzeczy skojarzyć, ale rozbiory były spowodowane w znacznej mierze osłabieniem Polski przez liczne wojny z Turcją.

killua

2016-10-23, 13:38
Menthol94 napisał/a:

Stary, ale ja mam wyj***ne na religię i podziały, piszemy o Turcji a Ty mi z jakąś Arabią Saudyjską wyskakujesz :D nie wiem jak jest w innych krajach, ale Turcja posiada bardzo ciekawą kulturę cały czas się rozwijającą, jak już wyjeżdżasz z historią to napiszę Ci, że Turcja jako jedyne państwo nie uznało rozbiorów Polski, napiszę Ci więcej, Turcja jako jedna z nielicznych udzielała schronienia Polakom na uchodztwie, pczywiście tego nie przeczytasz na jakiś super obiektywnych stronkach typu fronda, gdzie każdego człowieka ciemniejszej karnacji wrzuca się do wora " muzułmanin, czyli wariat ", owszem są pojeby, tak jak wszędzie, a Polacy nie robią bydła jak ostatnio w Madrycie? Też na Zachodzie musieliby każdego Polaka postrzegać jako łysego idiotę z pałką w ręce rzucającego się na policję. Spójrz czasem na świat nie przez pryzmat swoich poglądów politycznych, religijnych, tego co usłyszałeś w telewizji o jakieś nacji, a życie stanie się łatwiejsze. ;)



To że ty tu w chrześcijańskim kraju który ma w dupie biblie masz wyj***ne to nie znaczy że w muzłumańskim kraju mają wyj***ne na koran. Pocztyaj sobie czym jest koran dla muzłumanina a potem poczytaj koran :) nabierzesz wtedy może pojęcia o podejściu zwykłego muzłumanina do swiata i przestaniesz postrzegać różowo świat :)

ellsworth

2016-10-23, 18:37
tranzystor napisał/a:

Co to za gniot, który ma wzbudzić litość nad turasami, którzy są jednymi z największych ch*jów w regionie, a jedynym ich usprawiedliwieniem jest to, że są arabusami, czyli u nich to normalne.


O ja pie**olę. :homer: Jak można być takim ignorantem? Z równym powodzeniem mógłbyś powiedzieć np. że Polacy są Baskami.